Глобальні оголошення!



Ви кричите на чужих дітей?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення eney » 30 квітня 2013, 21:53

Тема про своїх є, а от на чужих доводилось підвищувати голос.
Ми от давніше були на площадці, мій малий проворний, нетерпеливий холерик, але дітей ніколи не б'є, може штовхнути як його б'ють, але не більше. так от, на сходинках на гірку стояла мама і помагала своїй півторарічній дитині забратись по сходах, мій пролазив біля неї в щілинку і швидко зїжав, міг на гірці затормозити, мама тої дитини почала роботи замічання мому сину, мол чого лізеш? чого тормозиш? а в той час розмовляла з чоловіком, але краєм ока дивилась і слухала, коли вона почала грузити нашого сина чоловік зробив замічання, мол виховуйте свою дитину а не кажіть мому щоб забирався, бо ваша його зараз вдарить зїжаючи. Маманя та почала фиркати, питати про вік нашого сина, чоловік спитав скільки їй, думаю вона його не поняла, але вів він до того що вона в 25 а то і більше безмозгла, а вимагає академічної поведінки від чужої дитини. от така от історія.
Я особисто завжди кажу сину щоб не зїжав поки попередня дитина не зїде, бо може вдарити, щоб не тикав іграшками в лице іншим(дуууже близько підносить, сама інколи шарахаюсь) підїжав машиною близько до молодших діток, бо ті не такі проворні...
Інша історія де агресором була я, ми з малим грались в пісочниці, гарно спокійно, пісок давненько в очі нікому не сипали, прийшли чи то молдавани, чи то армяни, не суть, мову їх не знаю, одна з 3 дітей почала лізти до мого, кидати пісок в очі, на мене швиряти, я попросила щоб перестала, як результат агресія посилилась, я поглядом знайшла мамів і сказала, гляньте що робить дитина, мама на малу накричала, мала кинула грозний погляд і пішла на качелі. виховувати мені нікого не хочеться, на свого би розуму хватило.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення Dribchuk » 30 квітня 2013, 21:58

eney я робила зауваження батькам дитини яка ображала мою ( нагло відбирала наші іграшки і била по голові, а її мама сиділа і тішилася що в неї така пробивна дитина :crazy: )- я сказала що потрібно вчити дитину мінятися , а не відбирати чужі іграшки щей битися. Деколи коли бачу що інші діти малу ображають можу сказати "так не можна" але не ору ніколи.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення eney » 30 квітня 2013, 22:13

Я теж вчу ділитись, прошу щоб давав погратись своїм, але як він не хоче не наполягаю, притому нагадую що інша дитина може теж НЕ ЗАХОТІТИ давати своє. також наголошую, що вже як дав, то не паси, нічого з твоїм не зроблять. взагалі тут в нас правила
- твоє значить твоє, хочеш ділишся хочеш ні, але мені б хотілось щоб ти ділився, бо так вічливо, і так роблять хороші діти, а в мене дуже хороший!
- чужа іграшка - чужа, як ти не попросив, як в тобі не дають то не видирай, як сказали що йдуть відаєш зразу і не закатуєш плач.
- чужі іграшки НІКОЛИ не ламаєм, кидаєм, свої теж стараємся берегти.
- молодші дітки ще багато чого не розуміють, як чимось не хочеш ділитись, то навіть не показуй, ні в якому разі не видирай в них нічого, вони можуть впасти і покалічитись, а ти дорослий, розумний, супергерой, а супер герої нікого не ображають.
інколи в пояснення вожу ще щось добавити, але то наші основні пояснення нагадування.
Також завжди наголошую, щоб ніколи нікого не бив, ображав, але як хтось його бє, ображає, можна дати легенько здачу. Що не кажіть, а самооборона не погано, не хочу слюнтяя чи забіяку дома. :+++:
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення Anjuta » 30 квітня 2013, 22:41

eney я навіть знаю за яких трьох "дітей-молдован" ти говориш)) :yes: Ми з ними на площі зустрічалися, бігають постійно втрьох, найменша - дівчинка вчепилася до мого малого і дойшло до того, що з силою почала штовхати, він впав навіть не встиг зрозуміти чого вона така "дика", а ті двоє старших-хлопчик з дівчинкою біля неї як охоронці виглядають, але малій десь три роки точно є......їхні батьки сиділи і теревеніли під деревами на лавці і все в них норм.
Правда, я не втрималася і крикнула до малої щоб не штовхалася, але то важкий випадок :crazy:
Доречі, по дітям я би сказала, що то армяни і з вигляду і за характером, батьків здалеку не бачила та й не цікаво :nea:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення krapk@ » 01 травня 2013, 10:23

чого має навчати мама дитину, виходячи на майданчик:

* Не хочеш - не ділися, але тоді не бери чуже;
* Брати чуже можна тільки з дозволу власника;
* Твоє тобі зобов'язані повернути, але і ти повинен завжди повертати чуже;
* Не можна відбирати іграшок у інших, але і інші не мають права відбирати у тебе твоє;
* Сподобалася чужа іграшка - поміняйся або чекай своєї черги: господар награється і дасть пограти тобі;
* Не починай ніколи бійку перший - старайся словами пояснити, що тобі не подобається;
* Якщо тебе несправедливо образили - відібрали іграшку без твого дозволу або вдарили - ти маєш право вимагати своє (і в крайньому разі дати здачі)
* Маленьких ображати не можна! (великих, втім, теж)
* Дівчаткам потрібно поступатися (але цей момент зазвичай викликає багато суперечок у батьків, тому залишимо його на розсуд батьків в залежності від їх переконань і віросповідання :)
* Конфлікти залагоджують спочатку діти, і вже потім, якщо у них не виходить, на допомогу приходять батьки
* Дотримуємося правило черговості (по відношенню до гойдалок, іграшок і т.п-контролюють мами)
* Ніколи ні при яких обставинах не робити зауважень чужим дітям, хіба лиш якщо це стосується фізичної безпеки інших дітей (не штовхни з гойдалки, не засип пісок…)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення Julialedi » 21 квітня 2014, 14:40

я роблю зауваження чужим діткам тільки в тому випадку, коли мою дитину хтось обідить, вдарить і т.п., і їхня мама при цьому ніяк не реагує....то в такому випадку, але то буває рідко...переважно мами роблять зауваження, а я жалію свою дитинку :yes:
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення flash-ka » 21 квітня 2014, 19:31

що-до посту крапки, то я б деякі фрази переписала навпаки. тобто
krapk@ написав:* Твоє тобі зобов'язані повернути, але і ти повинен завжди повертати чуже;


я б написала так* ти повинен завжди повертати чуже, але і Твоє тобі зобов'язані повернути.
а так, з усім погоджуюсь!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення Перлинка » 22 квітня 2014, 12:38

Вчра чужим дітям і підліткам , які бавились в обливаний понеділок від мене дісталось.
Правда добре, що наші в екстазі не доходили до того, що останніми роками витворяють у львові.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ви кричите на чужих дітей?

Повідомлення song81 » 22 квітня 2014, 16:28

Julialedi написав:я роблю зауваження чужим діткам тільки в тому випадку, коли мою дитину хтось обідить, вдарить і т.п., і їхня мама при цьому ніяк не реагує....то в такому випадку, але то буває рідко...переважно мами роблять зауваження, а я жалію свою дитинку :yes:

я так же само поступаю.
song81 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2013, 23:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Два хлопчики


Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей