Глобальні оголошення!



Ви кричите на свою дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Star4uk » 08 липня 2013, 17:47

Буває, що крикну....і потім так неприємно стає на душі. Зараз я себе перевиховала))) Розумію, не треба кричати. бо цим ми відштовхуємо від себе дитину та лякаємо. Ще б хто сказав, де набратись терпіння, щоб спокійно, неповишаючи голосу 15хв дитині пояснювати чому це можна, а це ні)))
Star4uk Офлайн


 

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Золота Осінь » 08 липня 2013, 18:37

"Одна дитина спитала у дідуся, чому люди коли зляться то голосно кричать, на що дідусь відповів, тому що їхні серця віддаляються одне від одного. Подивіться, закохані пошепки говорять один до одного, тому що їхні серця близько." В більшості випадків своїм криком ми не хочемо провчити когось, наказати, в більшості ми своїм криком виражаємо свою агресію. І лише заспокоївши себе, стараємось заспокоїти дитину.
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Lusik » 08 липня 2013, 19:21

Золота Осінь написав:"Одна дитина спитала у дідуся, чому люди коли зляться то голосно кричать, на що дідусь відповів, тому що їхні серця віддаляються одне від одного. Подивіться, закохані пошепки говорять один до одного, тому що їхні серця близько." В більшості випадків своїм криком ми не хочемо провчити когось, наказати, в більшості ми своїм криком виражаємо свою агресію. І лише заспокоївши себе, стараємось заспокоїти дитину.


Бруно Ферреро??? :wink:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)


Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Nadija » 10 липня 2013, 23:31

На рахунок бережливого ставлення до речей: коли я була в 2 класі, зимою біля школи всі діти любили з`їжджати з гірки, ну і я також, а додому приходила в мокрій шубці, мама мене трохи сварила, і я, щоб її не засмучувати, додумалась з`їжджати з гірки на ногах. Спочатку все було добре, а потім невдало спустилась - перелом кісток носа, і ми з мамою попали в лікарню на місяць. Хоч моя мама ніколи мене дуже не сварила, але зараз я стараюсь не дуже звертати увагу на одяг - поперу, почищу, якщо син забруднить. Та й дорогого стараюсь не купувати.
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення westa » 10 липня 2013, 23:47

А я не можу кричати на синочка (хоч і хочеться часом дуже сильно ). Він в мене від мого крику так плаче :cry: :scare: , аж заходиться.Так що тепер запасаюсь терпінням , приборкую свій запальний характер , стараюсь стриматись і не кричати.
Але синочок хоч і ще малий , а витворяє :crazy: :scare: :scare: :scare: :scare: :dash:
З останнього : сьогодні виліз по драбині на горище ( це поки я почистила зуби , 2 хв ) , зняла з останнього щабля , руки трусилися ще мабуть годину після того . Потім розхитав і мало не кинув на себе велику батарею ( зняли на час ремонту ). Перевернуті вазони , зубна щітка в унітазі , стіни в помаді , порвані коралі і т. д. мене вже з себе не виводять.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Ulkanet » 10 липня 2013, 23:54

westa написав:Але синочок хоч і ще малий , а витворяє :crazy: :scare: :scare: :scare: :scare: :dash:
З останнього : сьогодні виліз по драбині на горище ( це поки я почистила зуби , 2 хв ) , зняла з останнього щабля , руки трусилися ще мабуть годину після того . Потім розхитав і мало не кинув на себе велику батарею ( зняли на час ремонту ). Перевернуті вазони , зубна щітка в унітазі , стіни в помаді , порвані коралі і т. д. мене вже з себе не виводять.


не в обіду але ви певно не можете зайняти свою дитини (не розумієте що йому буде цікаво), от він і шукає собі сам заняття. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Ulkanet » 10 липня 2013, 23:59

коли моя мала була ще маленькою десь до 1,6 року. то я тоже завжди "в середині" возмущалася що кричать на дітей і т.д.
тепер то чудо підросло, і як не гавкнеш - то вона не чує мене (особливо на дворі, як заграється :crazy: )
так що рекомендую через 1-2 роки перечитати дописи в цій темі. буде цікаво побачити як міняється сприйняття ситуації з криками ::Р: :hi: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення Shalimar » 11 липня 2013, 00:41

Ulkanet написав:як міняється сприйняття ситуації з криками

а як воно миняеться?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ви кричите на свою дитину?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 липня 2013, 00:45

А моя малеча починає дико реготати, коли я підвищую голос або просто строго до неї говорю :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron