Глобальні оголошення!



Опіки, ошпарення, термічні рани

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення happymami » 23 червня 2012, 00:49

Пишу тут не для того, щоб ми писали про опіки сонцем - така тема в нас тут в розділі є окрема. А про те, якшо би раптом дитина ошпарилася окропом, або утюгом. Пишу з власного досвіду, бо ошпарилася два тижні тому я сама. Кип'ятком. Спочатку не пече зовсім, тому не лякайте дитину, якшо раптом вилили на неї чай, чи ще щось гірше. Маєте секнуду, шоб дитину за руку потягти туди, де можна її заспокоїти. Потім починається невеличке пощіпування і за 3 хв пече уже доволі сильно. Но ще тєрпімо. Я не знала, що робити, тому одразу ж подзвонила на швидку і спитала, як можна обезболити. Порадили Пантенол, або ше якийсь там на О препарат. Я в сльозах (бо було обідно і страшно) погнала в аптеку. КУпила пантенол спрей, прийшла. запшикалася - сижу і жду прохолодного ефекта. А німа(((( Мусила їхати на роботу. Тому брала таксі, бо маршруткою нє - пекло. На роботі біль була на стільки нестерпна. що знов подзвонила на 103, щоб порадили реальне обезболююче, а не якийсь Пантенол, який ні краплі біль не знімає. Сказали їхти до хірурга в травмпункт на Гоголя. І спитали чи є пухирі. Бо якшо є, то це погано. В мене було. Тому налякали, шо в такому випадку може бути глибокий опік. Я як ненормальна через увесь центр бгла з рукою, запшиканою пантенолом, наче піною для бриття. Уявляєте картину?)) В трравмпункті лікар сміявся, хто мене так запшикав, змив, огляднув, побризкав чимось - біль зникла. На 5 хвилин. Потім повернулася. Але, що саме головне, лікар сказав тримати руку В ХОЛОДНІЙ ВОДІ до тих пір, поки первинна біль не вщухне. Я тримала півтора доби. Коли треба було тою рукою їсти, чи ще щось, то витягала з миски з водою, але не витирала а клала на рушник. Коли вода висихала - починало знов пекти, знов опускала. Бо весь день так само не протримаєш руку в мисці з водою - жабою можна стати)))

До чого всьо розказую - бо висновок в мене такий - як тільки опік - одразу під холодну воду - охолодити місце опіку.
Бо у ФБ і в контактах я задала питання, що робити і що не робити при опіках. То відповіді були такі, котрі могли б нашкодити, як потім виявилося. Олією - не можна. Бо шкіра не дихає. А має дихати, щоб охолоджуватися. Пісяти на рану теж ні - бо моча тепла. Хоча моя мама до сих пір каже, що лікарі не шарять і уринотерапія помічна. Крім того, кажуть лікарі ще сиру картоплю рикладати. Але я не пробувала, бо при доторканні моя рана мене пекла. Тому при неглиоких опіках рятує холодна вода - думка медиків. А ви собі самі вирішуйте, чи вам народними методами лікуватися, чи традиційними. Також мені пропонували і просто пантенолом запшикати і все. Але якшо малий опік - то норм. А то був не малий, тому пантенол може помогав лише в регенерації клітин, но аж ніяк не в обезболенні. Орієнтуйтеся на дитину. Якшо пантенол не помогає, то пробуйте інші засоби. Ну і травмпункт ніхто не відміняв. Як і 103.
Будьте здоровенькі і обережні з кип'ятком
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення flower » 23 червня 2012, 00:56

я колись набігла на маму, а вона несла кипяток, облита була на лиці шиї, руці животі. короче багато. мама відразу зняла сведрик з мене і вже зі шкірою, якби зачекала то би прилипло добряче. Відразу яйця били на мене, приїхала швидка. вкололи знеболююче і в лікарню. Потім мені теж якусь мазь Ванги робили з яєць. Короче ті яйця мене , була би зараз страшною. вся в шрамах. а так все нормально.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення happymami » 23 червня 2012, 00:58

У мене сусідка - була ошпарена в садіку - перекинула самовар на себе. Може ви колись чули випадок - на БАМі, років з 10 тому.
То її теж врятувала мазь, по яку вони їздили взагалі дуже десь далеко до якоїсь жінки, яка всіх лікує з тими опіками. тО теж зараз малій нічого не бракує. На дітях то дуже скоро всьо заживає.
На дорослих теж так нічьо, якшо не глибоко ;) Але та печія, скажу я вам - несносна першу добу.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення гра з вогнем » 23 червня 2012, 01:09

мазі зі сріблом помічні

а пісяти на опіки лучче не нада

мастити оліями і сметанами теж не нада

зняти по бистренькому одяг, бо потім буде больніше
холодити бажано теж
той пантенол пече, зараза
за знеболення не дуже помню, а от сушити ранку тре
я як виляла на себе окріп в молодості, то потім тиждень чи два мусіла лежати розкрита поки то діло сохло :crazy: :crazy: :crazy:

я воопшето часто печуся несильно. то саме лучче помагає холодити.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення гра з вогнем » 23 червня 2012, 01:13

за яйця не знаю, знаю шо все таки зайвого з мікробами лучче у відкриті рани не класти
бо як загноїться то будуть ті ужасні шрами
саме главне не допустити загноєння рани і сушити рану

шрамів в мене не лишилося завдяки лікуванню, залишилися сліди, зараз вже більше 10 років минуло - практично не помітні, та і місця не ті, шо всі дивляться, ггг

відразу років 2-3 були помітні, я троха стидалася в шортах ходити, як ни синіло від холоду то червоніло на сонці, а потім забила на то і перестала помічати :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення олеся » 23 червня 2012, 23:44

Картоплю сиру не раджу з власного досвіду моїй бабі "порадили" так обезболити опік і моя бабця послушна так робила день чи два, а в результаті потім лікувала велике загноєння)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення Sawwku » 24 червня 2012, 10:45

ну воду також напевно кип"ячену треба, бо сира теж кишить мікробами
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення Ulkanet » 25 червня 2012, 00:55

пантенол помагає якшо зразу забрискати, а якшо вже хвилин 10 пройшло то вже не поможе. принаймні в мене так.
часто ше боро-плюс одразу замазую опік.
один раз то так попекла собі руку до дечки, шо аж шкіра там лишилася (верхній слой :yes: ) я тим боро бігом замащала. боліло, терпіла, а потім і забула. а через деякий час там зробилас темна шкірка, яка гарно сама злізла. і шраму не було. хоча я думала шо буде на пів руки. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення TanenRom » 25 червня 2012, 00:57

я раз сильний опік на руці помастила судокремом - також шкіра на тому місці просто потемніла, все гарно само зійшло без слідів та шрамів.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення mari » 24 квітня 2013, 22:08

От сьогодні прочитала що при невеликих опіках можна крохмал водою розвести і прикладати, або ..зубною пастою намастити до висихання...
Крохмал колись моїй сестрі поміг, як каву на ногу вилила, а от зубна паста навіть і не знаю.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron