Глобальні оголошення!



Опіки, ошпарення, термічні рани

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення flash-ka » 25 квітня 2013, 15:28

я в 4-5 років запхала ногу у колготці в кип'яток до курочки ,яка саме купалась перед патранням. То в лікарні мені довго раду давали, пальчиків майже не було....от мама і забрала мене додому і сама вилікувала. Спочатку пантенол, а потім якісь народні методи (тре спитати). то у мене ні сліду нема, гладенька шкіра, тільки на сонці не загоряє :crazy:
а щодо сонячних опіків, то мала досвід сильного опіку. пройшлась ваткою з спиртом. спочатку запекло і все ні пухирів ні облізання шкіри....
доречі "боро плюс" і "бепантен" гарно справляються з опіками :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення Lusik » 25 квітня 2013, 21:51

В мене синочок минулого літа вилив на себе дуже гарячий чай , але все ж не кипяток - на груди :dash: . То я зопалу зняла з нього кофтинку :scare: :scare: -щастя що то був не кипяток :impossible: :impossible: , а то зі шкірою було б . Помастили Пантенолом, але три пухирці невеликі всеодно були. То ми поїхали в травмпункт і там синочкові позрізали ножицями шкірочку з пухирців , промили і наклали повязку. Сказали міняти повязочку і промивати спочатку Декасаном(розчин стерильний) і мастити йодом. Все швидко зійшло, але де був найьільший пухирець, то ще є біленький слід!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Опіки, ошпарення, термічні рани

Повідомлення Даринка » 26 травня 2017, 17:56

:dash: :dash: :dash: Меня как врача педиатра выводят из равновесия советы по поводу картошки, крохмала или мыла при лечении ожогов, ран. Взрослые, делайте с собой что хотите! Писяйте на ожог, дуйте, солью посыпайте. Но не издевайтесь с детей. Они же зависимы от наших решений! Первое что нужно сделать - под холодную воду на мин 15. Потом промокнуть акуратно бумажным полотенцем место ожога и наложить гелевую салфетку. Ссылаясь на стандарты качества рекомендую гидрогелевые салфетки ОпикУн фирмы Зентекс. Они проверены и имеют все сертификаты.
Даринка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість