Глобальні оголошення!



Розбився термометер

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Розбився термометер

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2012, 01:05

звісно шо не аж так як ялинок
але думаю в кожній сімї мінімум раз бився термомерет
скільки там в нас сімей, ніхто статистикою не цікавився?
тепер уявіть шо всі ті термометри лежать на одній купі, приміром поблизу того села куди сміття вивозять з Тернополя
в кожній хаті вимито і можна жити, бо звісно що не кінець світу, а от тим хто поблизу того звалища думаю не весело, хоча тоже не кінець світу звісно, можливо для когось швидше настане кінець життя, хоча думаю довести це важко буде
від одного підсніжника зірваного тоже всі не зникнуть
від одного викинутого на тротуар папірця тоже вулиця на смітник не перетвориться, але так може думати кожен
бо ж то не смертельно
на моїй памяті билося три мінімум термометри, 4 штуки лежать непрацюючих і непотрібних - звісно ж я живу, працюю, дихаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розбився термометер

Повідомлення Shalimar » 09 травня 2012, 01:13

разбившийся ртутный градусник в доме - нестрашно
но ртуть должна утилизироваться правильно
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 09 травня 2012, 09:38

Дзвонила нв 1580, в міську раду, щоб забрали термометр,як мені сказала дівчина з МНС, але з мобільного каже що не правильно набраний номер, а як набирати? Стаціонарного нема...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Розбився термометер

Повідомлення irinka » 09 травня 2012, 11:00

Natalinda написав:ну але все одно це не значить шо на смітник треба викидати ті термомерти


А що тоді розбитий термометр треба було вдома зберігати? Аж до того часу, поки хтось не надоумить його викинути туди куди треба? :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Розбився термометер

Повідомлення Tajga » 09 травня 2012, 11:04

На моїй совісті 4 :impossible: розбитих термометри за останніх 7 років. :=): Ртуть весь час намагалася "до крихти" зібрати і виносила з хати зі сміттям. Хоча з "матчастью" ознайомлена, про збір та здачу "куда слєдуєт"... Але в нашій країні це чомусь тільки теорія, як і утилізація батарейок чи ноутів, холодильників тощо. На практиці: збираємо ртуть обережно ваткою, змоченою в воді, скочуючи дрібні краплі в купу, зєднуючись, вони стають однією великою, в якусь ємність і торжествєнно виносимо в смітття, там, повірте, вона практично нікому не зашкодить, хіба розібєте до ста термометрів одночасно, що навряд чи. З віддітнком фаталізмму можу сказати, що одного разу хватило розуму збирати ртуть пилососом. :impossible: але нічо, жива. :yes:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Розбився термометер

Повідомлення Галина » 09 травня 2012, 11:10

Я теж одного разу пилососом ртуть збирала. :dash:
Але всі живі-здорові (на щастя)... Я за останні 6 років 3 розбила і теж на смітник викидала... Маю електронний, але він щоразу іншу температуру показує. :crazy: Тому маю в ньому великі сумніви.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Розбився термометер

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2012, 11:12

irinka написав:А що тоді розбитий термометр треба було вдома зберігати? Аж до того часу, поки хтось не надоумить його викинути туди куди треба? :crazy:


ну пишуть знаючі люди шо то не проблема смертельно розбитий термометр, може й можна вдома тримати)))

Я власне за утилізацію правильну, наразі ше тоже нікого не допиталася де таке є і чи є взагалі

власне якшо на уроках хімії мене не обманювали то ртуть таки радіаційна, а радіація то не є добре

хоча шо нам розбиті термометри, в нас Чорнобиль є, отже ртуть не страшна

смайлік_м як шось взнаєш пиши тут будласка, бо не хочеться ті свої непрацюючі колекціонувати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розбився термометер

Повідомлення irinka » 09 травня 2012, 11:21

Natalinda написав:ну пишуть знаючі люди шо то не проблема смертельно розбитий термометр, може й можна вдома тримати)))


Ну я вдома свій боялася тримати, тому викинула, бо я навіть не знала, що треба звертатись у спеціальну службу :pardon: Всеодно ж його вивозять разом з сміттям :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Розбився термометер

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2012, 11:29

Ір та ж тебе ніхто не винить)))
Я тоже поки не знала то викидала)))
Раніше не задумувалася і памперси палила, і сміття по вулицях розкидала, а зараз і за кимось можу пляшки в посадці позбирати шоб чистіше було бодай на тих пару пляшок, бо якщо так думатиму не я одна то справді чистіше стане)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розбився термометер

Повідомлення Галина » 09 травня 2012, 11:36

я раніше тоже не знала, що викидати не можна... тепер би задумалася...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron