Глобальні оголошення!



Розбився термометер

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 09 травня 2012, 17:53

гра з вогнем написав:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ну я дзвонила і ніхто до мене їхати не збирався, я їм певно не підійшла))) Попросила коліжанку в якої є стац. тел. щоб передзвонила на 1580, як мені порадили в МНС, потім напишу тут, що там скажуть.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Розбився термометер

Повідомлення taranjka » 12 серпня 2012, 10:52

і чим закінчилась історія йя?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Розбився термометер

Повідомлення Nymydora » 12 серпня 2012, 19:37

Ужасть, прочитала статтю - волосся дибом! Я недавно розбила термометр, пропилосолила кухню, де розбила (кошмар!!!), провітрила, градусник зав'язала в кульок і викинула (!!!). Шо ж дєлать... Далі вже не читаю, страшно.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Розбився термометер

Повідомлення Natalinda » 12 серпня 2012, 19:43

Nymydora викидай пилосос)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 12 серпня 2012, 19:51

Nymydora написав:градусник зав'язала в кульок і викинула (!!!)
ОТ і в мене все так закінчилось. Ще кілька днів після того як розбила градусник, дзвонила по тому телефону(за яким ніби то мали приїхати і забрати його), але там так ніхто і не підняв трубки(((
Дальше тримати його в хаті стало страшно...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Розбився термометер

Повідомлення Nymydora » 13 серпня 2012, 07:27

Natalinda написав:Nymydora викидай пилосос)))))

ага, зараз. Мені дешевше було градусник викинути ))))))))))))))) Я і забула вже за ту істо(е)рію, так от - прочитала, нагадалася ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Розбився термометер

Повідомлення pan_kotskyy » 25 вересня 2012, 01:00

Сьогодні розбився термометр, ааааааааа :cry:
Блін, хотіла собі температуру поміряти, то так і не знаю яка, зара буду електричними пробувати.
Сплакалась.... слів нема, плакала і збирала, викинули грушу якою муж комп продуває :dokter: , його любима груша, так сказать... як він на неї дивився коли я викидала... :dreams:
Дітей в спальню вигнали, диван винесли, підлогу марганцовкою мила і то все в дубаку, бо вікна-двері повідкривали... що могли винесли надвір провітрюватись.... :impossible: :impossible:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Розбився термометер

Повідомлення Lusik » 25 вересня 2012, 10:51

Я прекрасно розумію тебе!!!!!Я теж як корова плакала, бо що ж я наробила -сімю потравила. Таке відчуття було, що нам треба десь на край світу з дому втікати :scare: :crazy: :crazy: А ще як поначитувалася тих статей, то взагалі коліна трусилися, таке враження, що сталася страшенна катастрофа :crazy: :ha: :ha:
А потім як трохи заспокоїлась, то виявилося, що нічого аж такого страшенного не сталося. :ha: :ha: Гарно все провітрила, підлогу помила розчином з марганцовкою, килим провітрили десь зо три тижні на балконі стояв, бо думала, що буду віддавати в хімчистку.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Розбився термометер

Повідомлення mavpusya » 09 лютого 2013, 15:07

У нас теж минулого місяця розбився градусник. Я з переляку вхопилась за віник :dash: Надробила меншик кульок ртуті. Потім закрила малу в іншій кімнаті, відкрила вікна, порахувала до десяти і взялась збирати ртуть листками. Плотно притискала листок ребром до підлоги, він усі шаріки підкочує гарно. Двома листками формувала великі кульки і зібрала їх в банку із водою. Туди ж викинула залишки шкла від градусника. Не знаю чи збирають мікроскопічні шаріки лейкопластирем, в мене не було і я спробувала скотчем. Погана ідея була. Шаріки дробились на ше менші. Поставила лампу на замлю, під кутом світла дуже гарно було видно кульки. Тоді взяла туалетний папір і мокала його в воду із іншої баночки і збирала ті мікрочастинки. Вони гарно липли і збирались. Потім закрила ті банки кришками металічними, поставила в пакет разом із віником і наклеїла напис " розбитий градусник ртуть". Винесли на смітник. Читала, що із шпарок у паркеті гарно діставати ртуть піском. Сестра, майбутній медик, сказала, щоб засипати ртуть піском і зібрати, вона тоді гарно збирається і не так випаровується.
Підлогу мила спочатку марганцевим розчином, потім мильним. Провітрювали кімнату до вечора.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 10 лютого 2013, 22:29

а як то піском? засипати в шпарки де ртуть пісок? вона ж напевно подробиться?
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron