Глобальні оголошення!



Ваша дитина ділиться іграшками?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Галлинка » 26 серпня 2013, 15:30

моєму зараз майже 3 з половиною, така сама ситуація, не хоче ділитись іграшками, приходим на площадку, кричить, я вам не дам... мало того, ще дуже ревнує сестричку, оголошує всім щоб на неї не дивились, заступає собою її коляску... я вже і пояснюю і вмовляю,що так не гарно поводитись, вдома тато виховну бесіду проводить, та мало допомагає...... іноді буває розвертаємось і йдем з площадки, бо всі мами боком дивляться... чи то вік такий, чи того що в садок не ходить, вже не знаю
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Кокетка » 26 серпня 2013, 20:39

мої ділитись не ділилися, але мінялися :yes: старший постійно брав на обмін іграшки, а молодший, то щоб не ділитися взагалі міг не брати іграшки
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення nadusha » 27 серпня 2013, 06:14

Нам на зборах в садочку вихователі казали, що діти до трьох років ділитись не вміють ділитись інстинктивно, це приходить пізніше. Своїх теж вчу мінятись зі словами "А давай поміняємось!", правда Денис (2р.10м.) може "помінятись" насильно, тобто питається, віддає свою іграшку і, навіть якщо інша дитина не хоче віддати, все-одно забирає її... Працюємо над цим...
Всі діти різні, хтось більший "собственник", хтось ні - вихід один: вчити знаходити спільну мову і не заставляти насильно віддавати свої іграшки (ви б хотіли, щоб вас змусили віддати дорогу для вас річ?) І пояснювати-пояснювати 100 разів, то може на 101 будете приємно вражені. І ще важливий приклад близьких, якщо дитина вдома бачить-чує одне, а від неї на вулиці вимагають робити інше, то...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення sv-ls » 27 серпня 2013, 08:59

Моя готова на вулиці віддати всі іграшки, вона забуває про велосипед, відерко. Але коли приходять дітки до дому то жах.Хоч бери і купуй по дві однакових іграшки. А зараз ми любимо малювати то вже простіше, олівців багато, є чим зайнятись всім.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення irinka » 27 серпня 2013, 20:16

Мій не особливо хоче ділитись, може дати і то ненадовго. Але в садочку ніби ділиться, можливо тому що знає що іграшки НЕ ЙОГО, тому потрібно ділитись з іншиими. :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення LsP » 13 лютого 2014, 12:33

Ой, діток у мене двоє. І інколи так гарно бавляться між собою, чи з іншими дітками-любо глянути: чемно діляться, не забирають один в одного іграшки. А інколи.... Я такі дні називаю магнітними бурями))). Іграшками категорично не діляться, та ще й все відбирають одна в одної. І пояснюю, і прошу-0 уваги. В інші дні-знову цілковитий спокій і мир :ha:
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Julialedi » 21 квітня 2014, 14:10

в мене донечка ніби дружня, чужих іграшок не забирає, не вириває з рук. Коли ми приходимо на майданчик без своїх відеречка і лопатки, а бачить що в пісочниці багато іграшок і ніхто ними не грається то вона собі пограється, а коли прийде дитинка якої ті іграшки то віддає, бо знає шо то не її, і чужого брати не можна. А бувають випадки, що прийдемо зі своїм, залишимо в пісочку шоб дітки гралися і підемо з"їжати згірки кататися на качельках, а коли приходимо наші іграшки зайняті нема чим гратися, то моя дитина йде забере свої іграшки, правда спочатку просить, але як та не віддає, то потім забирає.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення TYulia » 01 лютого 2015, 00:12

дівчата, хочу поради. На даний час, в мене питання навіть не так про ділення іграшками, як про те щоб і моєму хлопчику щось залишалось. Зараз малий ні від кого з рук нічого не забирає, ну і взагалом ділитись вміє. Але часто як він щось тримає в руках, якась інша дитинка підбігає, забирає і він залишається ні з чим. Якщо то йому не було дуже важливо, то він переключається на щось інше, але якщо це повторюється кілька разів підряд, чи та цяця йому таки була дуже потрібна, то він певно міг би й розплакатись (переважно стараюсь його якось заговорити, пояснити, що зараз йому то віддадуть, сказати "йди попроси щоб віддали" (але то практично не діє), деколи вже сама таки йому ту іграшку дістаю). Але то ж не варіант, щоб я за нього ці питання завжди вирішувала, не за горами і садок, де мами не буде. Зараз, деколи як бачить що хтось до нього прямує,то може взяти свою цяцю в руку, а мене в другу, і тікати з того місця. От хочу йому придумати якись "сценарій", що він має робити в подібних ситуаціях. Приймаються всі поради :rose:
Битись - ніби не найкращий варіант, тим більше наразі він до того не схильний, але "залишатись ні з чим" теж не підходить.
В мене якась така думка - тримати МІЦНО свою іграшку, і якщо хтось таки хоче її витягти з рук, то трохи підняти голос, сказати "МОЯ" чи щось подібне. Але от не знаю чи то добрий варіант і як то йому так делікатно пояснити, щоб потім то не обернулось поганою стороною.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 лютого 2015, 00:31

TYulia написав:В мене якась така думка - тримати МІЦНО свою іграшку, і якщо хтось таки хоче її витягти з рук, то трохи підняти голос, сказати "МОЯ" чи щось подібне.


Отак моя доця деколи робить. Часом ділиться, сама може комусь запропонувати щось своє. А інколи ховає за спину і кричить: "То моє!!!" :cry:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Ameli » 01 лютого 2015, 00:35

Дуже добре якщо дитина вміє за себе і за свої іграшки постояти а якщо ні, то просто треба набратися терпіння і потрошки її вчити і допомагати а хто як не мама. :yes:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей