Глобальні оголошення!



Ваша дитина ділиться іграшками?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення krapk@ » 17 квітня 2011, 23:13

Буквально пару днів тому Юрчик почав на майданчику забирати в діток свої іграшки, та і не свої теж. Раніше такого не було. Якщо хтось не хоче віддати, почина сваритися-ноно!! Пробую ділити, не хоче, мінятися-ну ще півбіди, але потім все одно в дівчаток позабирає. Як пояснювати??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Nymydora » 17 квітня 2011, 23:15

Крапка, я читала, що до 3 років дитина не рорізняю - моє чи не моє. У неї все моє. ТОму пояснювати треба, але каральних методів застосовувати не варто. Підросте, зрозуміє. А чи так - хз. МІй так само робить. Рідко, коли ділиться. Пояснюю поки що.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення TanenRom » 17 квітня 2011, 23:18

krapk@ ну дітки всі такі!
стараюсь пояснити ,якщо ти хочеш гратись цією іграшку, то взамін треба дати свою, звичайно приходиться повторювати не один раз, але поки що результат бачу - ділиться і без проблемно віддає чужі іграшки.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 23:19

krapk@, якщо свої назад хоче - має повне право, то ж його. А якщо чужі не віддає - то так і пояснюєш, що то чужі і треба віддати, і все.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення krapk@ » 17 квітня 2011, 23:26

та пояснюю. Таке враження що в наколишніх діток нічо не має бути в руках, бо то все має бути в нього.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 23:32

krapk@ написав:Буквально пару днів тому Юрчик почав на майданчику забирати в діток свої іграшки, та і не свої теж. Раніше такого не було. Якщо хтось не хоче віддати, почина сваритися-ноно!! Пробую ділити, не хоче, мінятися-ну ще півбіди, але потім все одно в дівчаток позабирає. Як пояснювати??


Крапка!!!!!!!!!!!! я твоє панімать....... :dash: :dash: :dash: :dash: В МЕНЕ ТО САМЕ!!!!!!!!!КАПЕЦ!!!!!! Раніше такого не було!!!!!!!!!!!!!!Я вже писала, що до нас прийшла моя подружка з дитиною, яка на рік старша від Марго. І моя "хороша" дівчинка не давала своїх іграшок зовсім!!!!!!!!!!!!!!!! дівчинка поступалась її, не плакала, чемно брала собі іншу..........але Марго і ту забирала...........Я якось відволікала ту її увагу на щось інше, але.......факт є факт!!!!!!!!!!!

може в них вік такий?????????В нас же діти з тобою однакові!!!!!!!!!! Може пройде само собою????????бо раніше такого не було......І я не хочу сильно на неї сваритись, а пояснювати - не виходить..........Я ж ЇЇ Л Ю Б Л Ю!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення krapk@ » 17 квітня 2011, 23:37

а тут тоже прикол-зі старшими ще куди не йшло, біг би за ними хоч куда, та і вони розумніші а от з однолітками чи меньшими...ступор
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення krapk@ » 17 квітня 2011, 23:41

а от чи дійно пройде? Сьогодні ситуація Сидять в піску мій і двоє по 5 років. Їм звичайно з цим не цікаво, йому навпаки. Що не візьме-забирають, і навпаки. Моє розплакалося, я прошу, Дариночка дай лялі лопатку, він ще маленький, не розуміє що то твоя, вона ні в зуб ногою. Вже її мама просить, та як псіхане, як кине лопатку, що аж Юрчик перестав плакати. Ой, хоть би він такий не став.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення TanenRom » 17 квітня 2011, 23:42

krapk@ ось побачиш не стане він таким :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 01:09

krapk@, Руженка, на чиїх то лінієчках пише 1 рік 4 місяці .. днів?
то просто вік, не переймайтеся тим. В когось то вираженіше, в когось - ні.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron