Глобальні оголошення!



Ваша дитина ділиться іграшками?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Marta » 18 квітня 2011, 01:31

TanenRom написав:krapk@ ось побачиш не стане він таким

ню-ню...)))))))дівчата, в кожного віку свої "приколи". І в 5 може й стане саме таким. І це теж буде нормально. Чого це вона має своє віддавати, тільки через те, що маленький, вона може теж хоче гратися?
Я раніше також такого не розуміла, тепер так- як не хоче давати своїх іграшок- має повне право не давати. Так і вчила-просто кажи "Не дам!", але ділитися з дітками треба, якщо хочеш взяти чужу іграшку, треба попросити "Дай будь-ласка" або запропонувати обмін. Не дає- він теж має на це право.
Чужі іграшки треба віддати, бо то чуже, своє попросити назад (тут нагадувати не треба)..
Вчити гратися разом, як ну зовсім деруться за одну іграшку.
Не люблю, коли чужа дитина не хоче моїй дати іграшку, моя в плач, а мами зразу-ну дай дівчинці, вона ж плаче, вона маленька!!!- і їй дають. Тепер моя "маленька" дівчинка вміло користується жалібним плачем, і то я бачу, що спеціально, щоб їй дали бажане. Зі мною таке не проходить, бо я розрізняю, де правда, а де акторська гра, то тільки проходить з чужими тьотями..))
Сьогодні хлопчики сильно хотіли Лізиного велосипеда, а вона не хотіла дати, бо сама ще не награлася, не натішилась, то я не вмішувалась. ЇЇ велосипед, має право не дати, як не хоче. І таки не дала. Сльози, як горох, бачу, що дійсно, захищає своє, аж жалко її стало, тому й не вмішувалась, вмішувались хлопчиків мами, віддягуючи їх від велосипеда, не получалось, один получив від Лізи в лоб, тоді вже я вмішалась і пояснила, що так робити не треба, не битися першою, а просто, як не хочеш давати, сказати "Не дам".
Так для нас вважаю правильним, хоча минулого року вчила і ділитись, дитина віддавала останнє, і не битись, взагалі, і т.д.
З віком трохи те все коректується, коли бачиш, що в твоєї відбирають все, а самі і не думають ділитися, а вона потім дивиться на тебе очима повними сліз і нерозуміння, що робити далі, мама?...Відбирати назад? тільки що ж дала. Вимагати чуже? чи маєш право?
Було в пісочниці, що одна дитина гралася виключно своїми іграшками, чужі не брала (мама не дозволяла), і своє не давала. Таке теж не вважаю правильним. Ділитися треба вчитися, обмінюватись, гратися разом, проте і відстоювати свої інтереси треба вміти.
Marta Офлайн


 

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Melisa » 18 квітня 2011, 14:17

Наша часом ділиться. Якщо їй сподобається дитина, ну, відчує, що не агресивна, то поділиться. От сьогодні на пісочку нам хлопчик 5-ти років перший дав відеречко. Потім, коли просив у Ніки, вона теж давала свої іграшки. Хоча бувають моменти, коли не хоче давати. В тому ж таки пісочку сиділа і дівчинка 2-х років. Забирає в Ніки її відерце, я кажу, що "перш ніж взяти, ти повинна спитати дозволу у Ніки". Може я вже зажорстко, але чекайте, моя дитина просила дозволу ще в рік і девять, то я собі думаю, та дворічна повинна була б знати таке, що іграшки чужі без дозволу не беруться. Але тут підбігає бабуся тої дівчинки і пояснює, мол, ми її такого не вчили, то вона ше не знає, що тре питатись, перед тим, як взяти :scare: Ніка правда спокійно зреагувала, вроді дозволила. Але як не дозволяє, а забирають, то я кажу, щоб вона відібрала,якщо не хоче давати. Або сама прошу в тої дитини віддати ту іграшку, бо доця не хоче нею ділитись.
Крапка, в дитини перод такий. Не хоче, не заставляй. Але якщо взяв чуже, то тре навчати. Хай там істерики будуть, хай там що. Якщо чуже, взято ще й без дозволу, то моя думка, тре зразу пояснювати і привчати. Бо щоб потім запізно не було, мол, минулого літа мені мама дозволяла брати чуже, а цього літа не дозволяє...
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 22:51

от, дівчата Марта і Неля гарно написали!
погоджуюсь з кожним словом!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2011, 23:11

Малий сьогодні в моїх речах наколупав зажим перукрський,і так йому цікаво якась блискуча прищепка.
А доця стала так гарно просити
Матвійко дай мені будь ласка,ну будь ласочка,я тебе дуже прошу
подумав ,подумав і таки дав
Але якшо вона не просить,а відбирає,то можуть і подуцкатись
в садочку вихователька казала,що завждт ділиться без слів і з посмішкою
тут у нас сусідська трішки старша дівчинка шось сьодні просила,не памятаю шо,не дав.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення oksana.tesliuk » 18 квітня 2011, 23:25

Я колись теж переживала за те, щоб вмів ділитися. Тепер вже навіть шкодую... Віддає все своє, при чому навіть не пам'ятає кому :o Дві машинки Хотвілз минулого літа старші хлопці "виміняли" в нього на візитки таксистів! В старшій групі роздав хлопцям картки, які рік збирав, купуючи журнал "Людина-павук" (по 15-18 грн. кожен!!!). Недавно купили йому (страшенно просив) пальчиковий скейт за 40 грн., який вміщається на половині моєї долоні. Дав комусь в школі погратися і не знає кому. Скейту ясно хитріші "приробили ноги"... Я вже не знаю, які ще пояснення можуть подіяти?! :dash: Вже другий тиждень сидить на строгій "дієті" - не купляємо взагалі жодної забавки :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення mala-karta » 19 квітня 2011, 01:38

oksana.tesliuk, о, корисний досвід!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Lesya » 19 квітня 2011, 11:21

а мій іграшками ділиться. А от печеньком ні. От минулого тижня, гуляли в парку з подругою - в неї дочка на 3 міс старша. Дала печиво йому, а тоді дівчинці. Так він висунувся з коляски і забрав (їхали поряд і говорили). В голубів відбирає печиво і зерно :lol: :(
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення krapk@ » 20 квітня 2011, 23:41

о а мій печенько всім дає, навіть просто сидячим дядям і тьотям :P
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення Marta » 21 квітня 2011, 01:22

Lesya зате голодним не буде)))) я думаю, і в тих, і в тих випадках все нормально, просто треба коректно пояснювати, що одне тобі, а одне тобі, все буде добре).
Marta Офлайн


 

Re: Ваша дитина ділиться іграшками?

Повідомлення inna6787 » 06 квітня 2013, 01:21

десь до 2,5 років синочок ділився іграшками і всім що мав,або й останнє віддавав.А зараз (йому 3,4 р.)все відбирає що йому сподобається.Або якщо він щось тримає,але в когось побачить те що йому сподобалося,бо каже"я хочу з тобою ділитися" і просто втискує свою іграшку і забирає іншу.Думаю то пройде....Надіюся...
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей