Глобальні оголошення!



Щоб дитина не впала з ліжка

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення krapk@ » 05 травня 2011, 13:56

моєму певно б і це не помогло, він в мене з ліжечка свого випав-трохи була перекладина опущена. Але якось щасливо приземлився, правда настрашився дуже. І з дивана раз, в 3 місяці падав. А ваші дітки падали? Лякалися? Чи польот був щасливий?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення Tajga » 05 травня 2011, 14:20

Мої соньки, хоч і перекручуються ночами по декілька разів, але не падають з ліжка, а зазвичай тихенько так сповзають. А поки ще сповзе, то чи сама голос подасть чи я почую-підхвачу, тож наразі ексцесів не було. А вдень було таке, що пікірували з ліжка, особливо, коли перекидатися на спину навчились чи повзати... Правда ліжко в нас невисоке, см 30-40, лякалась більше я, але все обходилось, слава Богу.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення Sawwku » 05 травня 2011, 14:37

ттт :o , не літала. зато десь в 2 місяці якимось дивом їй получилося перевернутися з живота на спину. то тоді вона мало не навернулася з метрової висоти пеленального столика на паркет :scare: . мало не посивіла (я).
а з ліжка не виходить впасти, бо спить в своєму ліжечку. а коли годую, то підсуваю її ліжечко до нашого для страховки
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення mavpusya » 05 травня 2011, 19:20

Ой, а ми таки злетіли на днях... Круто так летіли, як в кіно. Перелякались всі, крім доці. Я мотала сестрину малу в слінг на спину, освоювала нові намотки. А моє чудо схопило кінець слінг-шарфу і так міцно тримала, що я коли потягнула його, вона за ним полетіла, захопивши по дорозі із собою подушку, якою була відгороджена від краю ліжка. І як принцеса плюхнулась на землю, проїхавши так ше півметра. Ліжко у нас високе, то видовище не для слабонєрвних мам. :omg: Тепер шарф мотаю подалі від моєї маленької чіпкої мавпочки :grin:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення krapk@ » 05 травня 2011, 21:27

mavpusya, можу собі уявити. Оце космонавтка.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення TanenRom » 05 травня 2011, 23:08

mavpusya оце в вас юна льотчиця росте!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення fajno » 05 травня 2011, 23:29

о, моя сьогодні падала. Ох і впала! добре, що в татка, а то б мала я чортів :lol:
Бачу, що поки вона не пойме що то високо і боляче - правильно злазити не навчиться
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення TanenRom » 05 травня 2011, 23:33

fajno правильно пишеш, я своїй 150 раз пояснювала, не дійшло, поки не впала пару разів, аж тоді зрозуміла, що попою вперед зручніше і не так боляче
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 04:06

я ще стелила подущата навкруги ліжка, коли малий вже почав сильно крутитися по ліжку в сні. Бо я сплю вбито. тому не чую. шо він сповзав.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Щоб дитина не впала з ліжка

Повідомлення Lusik » 26 листопада 2011, 12:39

Ми пеший раз впали десь біля трьох місяців з дивана висотою 80 см. на голий паркет-татко не впильнував. :scare: :scare: Ну синочок налякався , бо сильно вдарився спинкою і троха головою, аж гуля вилізла :omg: :omg: Татко і я були в шоці пару хв. :shock: :shock: але опамяталися, то правда перестрахувалися і поїхали на УЗД, бо удар був нормальний-Іллюшка аж з переляку дихати не міг :crazy: :crazy: Після цього стелила йому тільки на підлозі :)

А от щодо сну, то я теж ліжко обкладаю мякими одіялами і тоді не страшно, бо повзає цілу ніч. Але тепер вже перейшли в ліжечко, так простіше ;-)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей