Глобальні оголошення!



Купатись у річці?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Купатись у річці?

Повідомлення гра з вогнем » 04 квітня 2011, 22:42

нє, мене цікавить те, що коло дому, щоденний променад... вийшов з хати потянувся, посидів на бережку...

спитаю певно у лікаря :?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Купатись у річці?

Повідомлення oksana.tesliuk » 04 квітня 2011, 23:40

Під час першої вагітності десь на місяці 7-му гуляла з чоловіком біля Тернопільського ставу на острівку. Як нині пам'ятаю, то було в неділю 31 серпня! Ми ще після того збиралися в кінотеатр йти дивитися "Титанік". Я їла морозиво, яке потекло мені на руки. Довго не думаючи, спускаюсь до води, щоб помити руки. Живіт переважує мене і я, гепнувшись на гуз, сповзаю ногами у воду по самі груди! Добре, що ногами у щось вперлася, бо кажуть, там глибоко, а я плавати не вмію. Саме головне, що коли опинилася в воді, думок про чистоту тої води, її безпеку для вагітної, про те, що не вмію плавати і т.д., не було. А все тому, що у воді я втратила свою вагу і мене раптово перестав боліти поперек. Витягла вгору руки і кажу чоловікові, щоб витягав. Якось він з тим завданням справився, а коли ми опинилися на березі один навпроти одного, від тих всіх емоцій почали голосно реготати. А народу довкола - яблуку ніде впасти, всі без винятку дивляться на нас аж роти пороззявляли. І тут один з найсміливіших (мабуть від кількості алкоголю в крові) глядачів питає: "А ви то випадково чи так хотіли?" Потім був ще мій тріумфальний прохід центральною вулицею парку до найближчого таксі зі шлейфом води на асфальті позаду мене... "Титанік" ми дивилися через рік і то по телевізору, сидячи вдома на дивані. На інші умови чоловік категорично не погоджувався :lol: :lol: :lol:
Все це веду до того, що тоді мені повезло - обійшлося без зарази. Але спеціально в те озеро я навряд чи полізла б з малим, тим більше вагітна.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Купатись у річці?

Повідомлення Перлинка » 04 квітня 2011, 23:44

Ой,а я колись купалась ,без дітей,правда,але нічьо
"А ви то випадково чи так хотіли?"

а оце просто пєрл :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron