найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 11:31

Мій малюк сьогодні поласував милом. Основний шматок того, що відкусив, чоловік забрав. Яких наслідків чекати?
А то я не впевнена, що це настільки смачно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: і корисно :omg:
В когось таке було???

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 11:37

годувала салатом з бурячка - шоб швидше прокакалась)) але вона не дуж великий кусок зїла :? боялася давати пити, шоб бульбашки з всіх дирок не пішли :lol: :lol: але не наю, може й треба побільше питва.

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 11:48

думаю мило не так страшно. Мій був шампуні напився-ото мали гоцки. Дитина душилася просто-як бульки піднімалися. Тільки посмокче циці починався жах-бульки видно піднімалися . Але потім догадалася еспумізан дати, пройшло.

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 13:22

мій їв. І Софія колись лизла. І мама моя в дитинстві суп їла з милом. То не смертельно ;-)

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 13:34

Lesya нічого страшного не буде!!!
моя мала ніби не дуже все до рота тягне, а ось сусідчина :scare: ось на днях батарейку з"їла - таку маленьку кругленьку.

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 14:34

Мило, думаю, то нічого страшного, а от батарейка то дуже серйозно!!!!! Принаймі колись по СТБ була передача про то, то казали, що одразу треба звертатись до лікаря, бо в батарейці ж є лужне середовище (чи як воно там називається). Розказували і про летальні випадки!!!!! І казали ні в якому разі не давати дитині гратись батарейками. Але показували пальчикові батарейки, може, в тих круглих лугу менше?

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 14:56

До лікаря, терміново, ту дитинку. Я теж по СТБ бачила ту передачу, дитина як раз круглу батарейку з'їла. Яка різниця все одно там луг, і обпік слизової може бути дуже серйозний. Там дитинка мала високу температуру, то поки її лікували від ОРЗ, чи пневмонії, слизова вся так була ушкоджена,щояк виявили ту батарейку стало пізно.

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 14:57

Може, й так. Я вже давно бачила ту передачу.

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 18:49

Ira, Радмила з сусідчиною малою все нормально, надавала їй сорбентів, то ввечері батарейку знайшли в горшку ;-)

Re: Пробує на смак все на світі!

28 березня 2011, 19:06

батарейка, то не жарти, з нею краще до лікаря, не сподіваючись на авось
а мило то ніц страшного.
дітки так пізнають світ! дивно б було, якби навпаки не пробували нічого ;-)
Відповісти