Глобальні оголошення!



Дитина б'ється

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Alisa » 30 грудня 2010, 19:04

Я на 100% згідна з Таранькою. В річному віці дитина таким чином пізнає світ. І наказувати її - абсурд.
Треба переключити її увагу - і все.
А оця дискусія про биття по руках і тягання за волосячко - жесть :crazy: .
Якщо дитина за удар отримала удар - то це тільки укорінить в її свідомості можливість подібних дій. Адже всесвіт починається з батьків.
Я стукнув маму - мама стукнула мене = значить мої дії припустимі - нехитрий алгоритм.
.
Востаннє редагувалось Alisa в 30 грудня 2010, 21:07, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Naya » 30 грудня 2010, 19:26

ну от власне.
зрозуміло, що син ше не розуміє, що маму чи тата може боліти...
першою думкою було - хоч легенько, але дати здачі, щоб відчув....
друга думка - який я приклад йому покажу?
Тому руку просто забираю, роблю серйозний і суворий вигляд обличчя, сварюся...
але то марно, бо для нього то гра.
Я сварюся - регоче
я забираю руку - регоче і ше більше рветься ляпнути...

А щодо припустимості тілесних покарань - то в тему "Бити чи не бити".
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення taranjka » 30 грудня 2010, 19:32

мене Дарця рази два так добре вдарила, я пробувала насварити - вона сміятися. обідно було, але зрозуміла шо сваріння ніц не дає. то я її відволікала - починала якось забавляти. то в нас за тиждень така штука пройшла)))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 31 грудня 2010, 01:17

Marta написав:Так, я погоджуюсь, що кожна мама вибирає свій метод виховання чи не виховує взагалі, проте ось ця цитата просто мене насмішила
TanenRom написав: але ж діток по руках бити не можна!!!

я наприклад свою тягну за волосячко -


Просто три знаки оклику- це досить категорично.....


Марта якщо б ти послідкувала за моїми повідомленнями,я дуже часто ставлю три знаки оклику - звичка така :zybu:
модератори не кидайте в мене тапками :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 31 грудня 2010, 01:26

Alisa написав:Я на 100% згідна з Таранькою. В річному віці дитина таким чином пізнає світ. І наказувати її - абсурд.
Треба переключити її увагу - і все.
А оця дискусія про биття по руках і тягання за волосячко - жесть :crazy: .
Якщо дитина за удар отримала удар - то це тільки укорінить в її свідомості можливість подібних дій. Адже всесвіт починається з батьків.
Я стукнув маму - мама стукнула мене = значить мої дії припустимі - нехитрий алгоритм.
.


Alisa, ти так написала, ніби тут мами б"ють своїх дітей різкою по руках і з усієї сили тягнуть за волосся!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 31 грудня 2010, 01:44

Alisa написав:Я на 100% згідна з Таранькою. В річному віці дитина таким чином пізнає світ. І наказувати її - абсурд.
Треба переключити її увагу - і все.
А оця дискусія про биття по руках і тягання за волосячко - жесть :crazy: .
Якщо дитина за удар отримала удар - то це тільки укорінить в її свідомості можливість подібних дій. Адже всесвіт починається з батьків.
Я стукнув маму - мама стукнула мене = значить мої дії припустимі - нехитрий алгоритм.
.


Я не кажу, що б"ю по руках- я забираю руку, як не дається, то сильно забираю руку і, дивлячись в очі, кажу, що так не можна, бо маму болить.
А взагалі, може то вже в тему "Бити чи не бити?", але Лізка получає таки по попі в таких випадках-
коли я в сотий раз з поясненнями прошу не вибігати на дорогу, а вона вибігає,
коли після пояснень в енний раз втікає від мене. Так, вона думає, що це гра, але слова просто не доходять. Я згідна, що моя паніка від того, що зараз з нею щось станеться чи я не зможу її знайти, затьмарює мій розум, і я просто даю ляпаса по попі. Але так доходить. Проте з биття по попі не починаю-це вже крайня міра.
І тільки в таких випадках.
Marta Офлайн


 

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 31 грудня 2010, 01:50

Naya написав:ну от власне.
зрозуміло, що син ше не розуміє, що маму чи тата може боліти...
першою думкою було - хоч легенько, але дати здачі, щоб відчув....
друга думка - який я приклад йому покажу?
Тому руку просто забираю, роблю серйозний і суворий вигляд обличчя, сварюся...
але то марно, бо для нього то гра.
Я сварюся - регоче
я забираю руку - регоче і ше більше рветься ляпнути...



Ну я робила так, як Ліза пробувала кусатися за циці- то так само, припиняла, роз"ясняла, якщо не доходить- садила на підлогу, (якщо ми на ліжку), вона одразу ж розуміла, що не гра, починала плакати, я брала знову до себе, тоді ще раз спокійно пояснювала.
Може так само просто відставити якось від себе, щоб він сам прийшов- взяти, погладити, ще раз спокійно пояснити?
Marta Офлайн


 

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 31 грудня 2010, 02:01

Marta написав:
Alisa написав:Я на 100% згідна з Таранькою. В річному віці дитина таким чином пізнає світ. І наказувати її - абсурд.
Треба переключити її увагу - і все.
А оця дискусія про биття по руках і тягання за волосячко - жесть :crazy: .
Якщо дитина за удар отримала удар - то це тільки укорінить в її свідомості можливість подібних дій. Адже всесвіт починається з батьків.
Я стукнув маму - мама стукнула мене = значить мої дії припустимі - нехитрий алгоритм.
.


Я не кажу, що б"ю по руках- я забираю руку, як не дається, то сильно забираю руку і, дивлячись в очі, кажу, що так не можна, бо маму болить.
А взагалі, може то вже в тему "Бити чи не бити?", але Лізка получає таки по попі в таких випадках-
коли я в сотий раз з поясненнями прошу не вибігати на дорогу, а вона вибігає,
коли після пояснень в енний раз втікає від мене. Так, вона думає, що це гра, але слова просто не доходять. Я згідна, що моя паніка від того, що зараз з нею щось станеться чи я не зможу її знайти, затьмарює мій розум, і я просто даю ляпаса по попі. Але так доходить. Проте з биття по попі не починаю-це вже крайня міра.
І тільки в таких випадках.


все правильно, мені здається що кожна мама старається спершу дитині пояснити, роз"яснити, а биття використовує уже від безвиході!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 31 грудня 2010, 02:34

Ой ні, певно не кожна, тут ми просто свідомі мами зібралися, а є такі мами, що просто :stupid: ,
не раз спостерігала на дит. площадках.
І маю таких серед знайомих. В них не хватає нервів пояснювати, вони спочатку (в кращому випадку) попереджують, що зараз будуть лупити, а потім луплять. За дрібниці. Таке враження, що дитині не можна крок вліво-вправо зробити...
спочатку рукою, а потім як не допомагає- то чимось іншим. Різкою , навулиці лопаткою...Правда, по комбінезоні зимою, але! ЛОПАТКОЮ! А влітку, як не доходить- то виламують з дерева різку.
Я вже змучилась щось комусь пояснювати, бо колись то все я пропускала через себе, так було шкода, але з часом, мені стало чомусь ні, не по фігу, але все одно нікому нічого не докажеш, в них такі методи, діти від того ще більш неслухняні, але вони люблять один одного, потім обнімаються-цілуються, а я що? Я маю свою дитину, мені б за своєю вслідкувати....Так що я реагую тепер мовчки на все. Хіба як питають поради- то скажу свою думку. Але яро щось доказувати я не буду.
Хіба би вже був якийсь особливий випадок.
Marta Офлайн


 

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення LeeLoo » 31 грудня 2010, 07:02

V mene Lizo4ka ne bjetjsja-ale dekolu kysaje za cucjy-i to tak boljno :(
Ja jij pojasnjyjy -ale vona z mene smijetjsja i xo4e we vkysutu....ale nedavno po4ala jij palj4ukom kazatu no-no ...ne mogna-mamy bolutj...i vona vge sama povtorjyje i palj4ukom robutj no-no...tak smiwno :zybu:
LeeLoo Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей