Глобальні оголошення!



Дитина б'ється

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 30 грудня 2010, 15:03

мешканка написав:а ми спочатку казали строго "не можна" і забирали руку від лиця, як не діяло-давали ляпаса по руці...як не діяло-трохи сильнішого... з пару разів діти більше такого не робили.

але ж діток по руках бити не можна!!!

я наприклад свою тягну за волосячко - не сильно звичайно, пояснюю, що це болить, якщо наприклад книгу рве - аналогічно, тягну і розказую що книжечку болить так як і тебе. і зараз вже при слові не можна вона тягне себе за волосся!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Ira » 30 грудня 2010, 15:22

В нас теж був такий період. Тривав десь місяць-півтора. Я спочатку казала строгим голосом "не можна!", один раз навіть в куток поставила. Пройшло
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення мешканка » 30 грудня 2010, 16:31

TanenRom написав:
мешканка написав:а ми спочатку казали строго "не можна" і забирали руку від лиця, як не діяло-давали ляпаса по руці...як не діяло-трохи сильнішого... з пару разів діти більше такого не робили.

але ж діток по руках бити не можна!!!

тому що хтось з "мудрих дядьків" так написав? я так виховую і нам допомагає-наразі не помічаю ніяких "відхилень" в дітей через те, що діставала по руках, як билась, лізла до розетки чи ножа... Зате більше такого не робить і, тепер, реагує відразу на строге " не можна" а не "ти собі, мамо, поговори, а я собі послухаю".
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 30 грудня 2010, 16:39

мешканка написав:
TanenRom написав:
мешканка написав:а ми спочатку казали строго "не можна" і забирали руку від лиця, як не діяло-давали ляпаса по руці...як не діяло-трохи сильнішого... з пару разів діти більше такого не робили.

але ж діток по руках бити не можна!!!

тому що хтось з "мудрих дядьків" так написав? я так виховую і нам допомагає-наразі не помічаю ніяких "відхилень" в дітей через те, що діставала по руках, як билась, лізла до розетки чи ножа... Зате більше такого не робить і, тепер, реагує відразу на строге " не можна" а не "ти собі, мамо, поговори, а я собі послухаю".


чому якийсь дядько, мене і мама так виховувала - по руках ніколи не била, завжди казала, що там нервові закінчення.
я ж писала що пояснюю не тільки словами , а й за волоссячко тягну - можна сказати одне і теж - болячи що по руках бити, що за волосся тягнути ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 30 грудня 2010, 16:40

TanenRom написав:
мешканка написав:а ми спочатку казали строго "не можна" і забирали руку від лиця, як не діяло-давали ляпаса по руці...як не діяло-трохи сильнішого... з пару разів діти більше такого не робили.

але ж діток по руках бити не можна!!!

я наприклад свою тягну за волосячко - не сильно звичайно, пояснюю, що це болить, якщо наприклад книгу рве - аналогічно, тягну і розказую що книжечку болить так як і тебе. і зараз вже при слові не можна вона тягне себе за волосся!


А яка різниця?.....
"А я свою б"ю по руках,"- "ні! Не можна, ви що???...Треба тягнути за волосся!!!")))))

Вибач, але мені то все одно- шо бити, шо тягнути, одне і друге показує, що це боляче.
Тим більше, коли дитина б"ється рукою, то ти рукою показуєш, що це насправді болить.
А дитина б"є рукою- і в неї болить шкіра на голові. :head: Шось воно якось не той......Не сходиться....

Я просто забирала руку і серйозним тоном казала, що не можна, що маму болить, замахується ще раз- хапаю руку і не даю вдарити-говорю те ж.
Не важливо, як, важливо, щоб дитина зрозуміла, що це- табу, що це не гра.
Marta Офлайн


 

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 30 грудня 2010, 16:41

А нервові закінчення є усюди, особливо на голові?.... :head:
Marta Офлайн


 

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення мешканка » 30 грудня 2010, 16:46

ну я ж не лінійкою по руці...а власною рукою і так, що трошки заболіло..звісно, тут головне дозувати. Зате я раз сцену бачила, коли бабуся взяла надворі дитину на руки, а дитина їй як заїде по лиці, аж слід червоний лишився, а мама так спокійно "доню, так не можна, бабусю болить" , а дитині то глибоко десь... і при цьому дитину продовжували тримати на руках і ніжити.... :flag:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення taranjka » 30 грудня 2010, 17:05

ми не били і наразі не бачу в тому потреби. для них це своєрдне пізнання, визначення своїх можливостей. не думаю шо в такому віці діти розуміють за "шо" получають, це скоріше ви рефлекси в них виробляєте - "не можна" - значить болить. і за розетку ми не били, просто пояснюємо шо не можна - "но-но". дитьо тепер само показує на розетку і каже "но-но" :zybu: :zybu:
але в кожного свій підхід - і батьки і діти індивідуальні
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення TanenRom » 30 грудня 2010, 17:09

Marta написав:
TanenRom написав:
мешканка написав:а ми спочатку казали строго "не можна" і забирали руку від лиця, як не діяло-давали ляпаса по руці...як не діяло-трохи сильнішого... з пару разів діти більше такого не робили.

але ж діток по руках бити не можна!!!

я наприклад свою тягну за волосячко - не сильно звичайно, пояснюю, що це болить, якщо наприклад книгу рве - аналогічно, тягну і розказую що книжечку болить так як і тебе. і зараз вже при слові не можна вона тягне себе за волосся!


А яка різниця?.....
"А я свою б"ю по руках,"- "ні! Не можна, ви що???...Треба тягнути за волосся!!!")))))

Вибач, але мені то все одно- шо бити, шо тягнути, одне і друге показує, що це боляче.
Тим більше, коли дитина б"ється рукою, то ти рукою показуєш, що це насправді болить.
А дитина б"є рукою- і в неї болить шкіра на голові. :head: Шось воно якось не той......Не сходиться....

Я просто забирала руку і серйозним тоном казала, що не можна, що маму болить, замахується ще раз- хапаю руку і не даю вдарити-говорю те ж.
Не важливо, як, важливо, щоб дитина зрозуміла, що це- табу, що це не гра.


Марта, кожна мама вибирає свій метод виховання, який якнайкраще підходить для її дитини - одні б"ють так, що на дитині місця живого немає, інші не б"ють взагалі, одні по руках, інші тягнуть за волосся.
доречі про волосся прочитала в одній книзі, яку тут рекомендували, як згадаю у якій - напишу!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина б"ється.

Повідомлення Marta » 30 грудня 2010, 17:29

Так, я погоджуюсь, що кожна мама вибирає свій метод виховання чи не виховує взагалі, проте ось ця цитата просто мене насмішила
TanenRom написав: але ж діток по руках бити не можна!!!

я наприклад свою тягну за волосячко -


Просто три знаки оклику- це досить категорично.....
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей