Глобальні оголошення!



Бити чи ні?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Olyana » 22 грудня 2013, 22:46

Стаття - суб'эктивні практичні поради на такі "екстренні" ситуації, коли здаэться зірве "" дах ))) у психології це називають синдромом емоційного вигоряння. Він може стосуватись як роботи так і особистого життя.
Я особисто взагалі не прихильник фіз покарання. Виховувати так! Методів безліч на всі вікові категорії. І покарання може бути присутнім. Просто завэди легше дати ляпаса, ніж пояснити дитині. Як га мене- це прояв слабкості дорослого. В мене э чимало знайомих які ремінець вважають виховним елементом. Я вперто переконую у хибності цього твердження.
Адже вже і науково і практично доведено наслідки негативні психологічні у дітей, яких били. На жаль...мало хто розуміэ
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Dashko » 02 січня 2014, 00:12

taranjka написав:читання книжки не з дитиною на руках призводить до страшних психологічних проблем мами! ні в якому разі цього вдома не повторяйте!
А готування їжі без дитини теж має такі страшні наслідки? чи мамі тільки так відпочивати не можна, а робота не рахується?

Нє, страшні наслідки не від читання окремо від дитини :wink:, а від масової пропаганди "ідеального" догляду за дитиною. Наприклад, якщо в мами в хаті бардак, і вона не встигає поприбирати, бо дитина хоче весь час бути на руках - мама нервується, намагається щось вигадати, щоб все-таки знайти час на прибирання, замість того, щоб бути щасливою ВЖЕ. І стрес від таких випадків по краплинці назбирується - і дає результат, як в статті описується.

Dribchuk написав:
Dashko написав: призводить якраз така пропаганда красивого життя з малючком

ти про що? ти вважаєш що такого прекрасного життя з малючком насправді не буває? в мене було, в багатьох знайомих було. І психологічний стан напряму залежить від того чи може мама трохи відпочити і присвятити час собі чи ні. А це в свою чергу залежить від того чи вміє мама організувати свій час з дитиною і без неї чи ні.Хоча це далеко не єдиний фактор, який впливає на психологічний стан мами. З іншого боку- хто подумає про психологічний стан тата якщо мама вдень і вночі пообкладається дітьми і буде боятися їх лишити хоть на хвилину в іншій кімнаті?? :crazy:


Я вважаю, що не має сенсу прагнути досягнути такого, тобто це не має бути самоціллю.
Треба вміти бути щасливим незалежно чи в тебе бардак, чи приготовано їсти, чи ти втомлена, чи гарно виглядаєш, ... Мені, наприклад, подобається прибирати, прати, готувати їсти, тому іноді в мене буває і як на картинці (тільки я фільми дивлюся, бо читати і з дитиною можу), а іноді зовсім навпаки.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Кокетка » 02 січня 2014, 00:40

Dashko написав:Треба вміти бути щасливим

ЦІЛКОМ ПІДТРИМУЮ! КОЖНА МАМА ЧИ ЖІНКА ПОВИННА ВМІТИ БУТИ ЩАСЛИВОЮ. ( А ЧИ З ДИТИНОЮ НА РУКАХ читати ЧИ БЕЗ , ТО ВИРІШИТЬ КОЖНА МАМА ДЛЯ СЕБЕ САМА. Діти різні, деякі хочуть самі деякі лиш з мамою а деякі і з татом хочуть побути) і мама може почитати)
P.S Дітей краще не бити :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Бити чи ні?

Повідомлення LsP » 13 лютого 2014, 12:29

Агресія породжує агресію... Раз вдариш дитину, вона затаїть злобу і щось вчудить на зло. Треба навчитись заспокоюватись :yes:
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Julialedi » 21 квітня 2014, 14:25

і я підтримую на всі 100% що бити не потрібно, але коли така ситуація дитина порозкидає іграшки по хаті, позбирай-ні, тато просить доця позбирай-ні, потім давай вговорювати...ні, не збирає, щоб ми там не говорили, в такому випадку наш тато бере ремінь хлопне ним чи по столі :ireful: , чи по табуретці і такий голосний цвьохкенький звук - тільки тоді починає збирати...але бувало, що й то не помагало, тоді легенько по попі, і іграшки починають збиратися
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Бити чи ні?

Повідомлення TYulia » 21 квітня 2014, 20:54

ну то в вас вже НЕ на 100% :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Julialedi » 21 квітня 2014, 21:56

а ну точно, то на 89,99 :wink: ::Р:
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Ulkanet » 21 квітня 2014, 23:08

не памятаю що я писала вище, але бити не варто коли іграшки порозкидало, чи коли не хоче чогось робити. :yes:
але зараза моя позиція така: шльопнути можна коли дитина "зайшляся в істериці" - і вже сама незнаю що хоче і що робить - щоб вивести її з того стану. :sad: щоб дитина знала - що буде покарана за "неконтрольовану" і занадто сильну істерику, а не за то що муку порозсипала в кухні. :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Julialedi » 21 квітня 2014, 23:22

Ви знаєте, а нам допомогло :yes: . Тепер дитина знає, якщо іграшки порозкидала, погралася, лягаємо спатки має все поскладати...все має своє місце, не буде ж мама весь час ходити і прибирати, тим більше та одна кімната, місця й так небагато.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Ulkanet » 22 квітня 2014, 00:38

Julialedi ну то треба дивитися по дитині :hi: бо такі, на яких не встиг крикнути - а воно вже плаче :hi: а є такі, якому даєш по попі - а йому всерівно ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron