Глобальні оголошення!



Бити чи ні?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Nin4ik » 22 квітня 2014, 00:40

ну дуууже багато залежить від дитини... але для себе точно знаю, що чим старша дитини тим менше треба бити, більше можна пояснити словами.

я своїх била вкрай рідко, але зі старшим пам"ятаю як він вивів мене з себе на вулиці тим, що відібрав у старших хлопців м"яча і зовсім не хотів віддавати (йому було тоді 2,5 роки)... я силою його занесла додому і кілька разів хляпнула по попі, після того таких істерик не було. То взагалі дитина не зіпсована, мені хороша попалась :ha: , я просто не спромоглась його зіпсувати, він по житті намагається поводитись так, щоб усім подобатись і дорослим і малим! Менший інший за характером, але і йому спуску не варто давати він просто з принципу за першим разом мене не слухає, варто повторити вдруге і втретє. Але я частіше можу лякати його тим, що кажу, що буду бити, хоча і не б"ю.

А взагалі-то б"ють тоді, коли не можуть підібрати інших методів впливу... це слабкість, в основному, дорослих.

А дорослі, до речі, теж люди і мають право на вираження своїх емоцій, ситуації бувають різні....
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Бити чи ні?

Повідомлення Тиха » 07 жовтня 2015, 16:04

Загалом я вважаю фізичне покарання атавізмом і проявом слабкості батьків. Але вже двічі не справлялась із ситуацією і била свою дитину :ireful: І що цікаво, переконалась, що биття для неі абсолютно недієвий метод. Син сприймає це як гру, і навіть коли дала йому по дупці так, що моій руці було боляче, продовжував веселитись. Ще раз отримав по губах, коли кусав мене. Плакав, але наступного разу, коли кусав, а я казала, що дам по губах, плакав і просив "мама, дай по губах". І от у мене питання: як ви вгамовуєте дітей, які починають дуркувати так, що самі заспокоітись не можуть, і іх поведінка заважає іншим або носить руйнівний характер? Переключення в такі моменти діють дуже короткий період часу
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість