Глобальні оголошення!



Істерика. Як боротись?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення mari » 30 вересня 2014, 10:35

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

можливо тут знайдете щось цікаве для себе
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення nelly » 07 березня 2016, 22:43

От в мене питання, як навчитися правильно сваритися з дитиною :crazy: :crazy: :crazy:
Моя Маргаритка ніби тиха нормальна адекватна дитина. Але бувають такі моменти а це зазвичай коли ми виходимо з дому або прийшли і треба швидко роздітися і помити руки, то сідає на порозі і за якусь дрібницю такий скандал роздує що я просто випадаю в осадок. І саме головне спокійна врівноважена розмова ні до чого не призводить, а от коли ми пересваримося що певно сусіди думають що я супер-псіх все стає на свої місця, хочеться їй моральної встряски чи що. Але проблема в тому що я хочу донести до неї що вона не права а їй паралельно. Пробачення за свої проступки прошу в неї часто а от вона не просить а я не хочу щоб це було я сказала вона попросила :cry: Я потім ображаюся, але чи можна так??? І хто з нас мала дитина :sad: :sad: :sad:
Читаєш читаєш, врівноважуєшся-врівноважуєшся, а потім вся робота на нуль...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення erinaceus » 08 березня 2016, 02:09

І мене то так нервує, що через якісь дрібниці малий крищить-верещить :crazy: То вдягтися, то якусь машинку не може знайти, то йому вже печиво подавай, тут і зараз, і ніяк інакше. А роздує так, ніби це трагедія всесвітнього масштабу. Ну може для нього то так і є, бо дуже дорожить своїми речами/тілом і все йому здається суперважливим, але мені така поведінка реально мозги виносить. А за хвилину йому все пройде, а я ще довго в тому стресовому стані перебуваю :cray:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 березня 2016, 09:24

nelly у нас все точно, як ти описала. З одного боку, ніби нормальна адекватна і добра дитина, а часом як зайде... Теж так само часто "заходить", коли приходимо додому, і тут виявляється, що ти перша зайшла в двері, а я хотіла бути першою, або я хотіла порахувати сходинки і т.д. Одним словом, щось таке, що назад вже не вернеш. І всілякі спроби ігнорувати її поведінку не вдаються, бо вона ниє і кричить, розкидає речі, і таке враження, що, як ти кажеш Неля, вона хоче встряски. Бо потім як вже не витримаю і накричу, розверещуся на неї, тоді вже проступають сльози у неї, вона починає гірко плакати і тулитися, на тому істерика закінчується. А так щоб спокійно все завершити - то рідко вдається.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення Ameli » 08 березня 2016, 11:51

Ех, дівчата просто ми хочемо як краще і щоб все було тихо і спокійно а я тепер кажу якщо бігають і граються то значить з ними все в порядку. а істерики...то хто його знає чого з ними так виходить? діти не вміють контролювати свої емоції, свій гнів, своє розчарування і найлегший спосіб то покричати, поплакати і так негатив випустити. і з нами ж таке трапляється хоч ми давно вже і не діти :wink:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Істерика. Як боротись?

Повідомлення Параїл Юля » 12 березня 2016, 15:29

Ми сьогодні з малим переходили дорогу. І він не хотів йти за руку, а ще й там світлофора не було. Я таки взяла його за руку і перевела. І в нього почалась істерика, сльози котяться такі великі по щоках. Він вирвав свою руку йде за мною заді і кричить. А тут якраз бабки продавали, щось. Одна до мене каже, що мамо подивіться дитина плаче. Кажу та я чую і дальше йду, а малий за мною. Як почали ті баби говорити, що то я за мама, дитина так плаче, а я собі йду, не звертаю увагу, а він біжить і які в нього великі сльози котяться. І від них я почула собі вслід багато чого нового про себе. І чого всі стараються "помогти" коли в дитини істерика на вулиці.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість