Глобальні оголошення!



Криза 1 року, 3 років

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Галинка 13,06 » 22 жовтня 2015, 14:23

ой не лякайте мене :cray: :cray: :cray: Я незнаю як я то всьо переживу :impossible: :impossible: Сьогодні завела синочка до бабусі, а сама по справах пішла :wink: В бабусі живе ще один внук такого віку що і мій. Прихожу забирати моя мама сидить і чуть неплаче))))) Каже обоє як зчіпилися і почали битися а мій ще й добивати збирався мама і сестра обох відтягують а мій вертається і ще буде бити :cry: :cry: :cry: Малому 1,9 де стільки злості і ненависті в нього береться?????
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення erinaceus » 22 жовтня 2015, 16:45

Галинка 13,06 І мене це питання цікавить. Треба погуглити... Мені здається, що в такому віці діти ще не дуже розбираються в своїх емоціях і не вміють правильно ними управляти. Ну і можливо у такий спосіб надмірна енергія знаходить вихід. Короче, буду вивчати це питання.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Тиха » 22 жовтня 2015, 17:06

Так, я теж думаю, що питання у невмінні справитись з емоціями.. Хоча тут може бути і інше. Моя дитина мене часто кусає, але зовсім без агресіі, то гра така, і найцікавіше, коли мама злиться :crazy: І інших дітей б'є з таким виглядом, ніби експеримент проводить - а що буде далі? :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Тиха » 22 жовтня 2015, 17:18

Як думаєте, нічні плачі і зривання з ліжка - це з репертуару кризи чи варто шукати причину в іншому? За сьогоднішню ніч - три пробіжки з криком і невизнанням нікого :sad:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення erinaceus » 22 жовтня 2015, 19:06

Тиха написав:Так, я теж думаю, що питання у невмінні справитись з емоціями.. Хоча тут може бути і інше. Моя дитина мене часто кусає, але зовсім без агресіі, то гра така.


І в нас зараз таке саме. А зубки такі гострі :crazy: Я вже боюся його.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Галинка 13,06 » 22 жовтня 2015, 20:11

erinaceus написав:Галинка 13,06 І мене це питання цікавить. Треба погуглити... Мені здається, що в такому віці діти ще не дуже розбираються в своїх емоціях і не вміють правильно ними управляти. Ну і можливо у такий спосіб надмірна енергія знаходить вихід. Короче, буду вивчати це питання.

Я просто інколи боюся якось щось не так зробити чи повести себе в тій чи іншій ситуації бо просто жахаюся)))))В хаті зі мною дитина ніякої злості немає ну є істерики але не злість))) А до інших діток просто ненависть :cry: :cry: :cry:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Ulkanet » 22 жовтня 2015, 22:45

Тиха написав:Як думаєте, нічні плачі і зривання з ліжка - це з репертуару кризи чи варто шукати причину в іншому? За сьогоднішню ніч - три пробіжки з криком і невизнанням нікого :sad:


думаю, що сталося "щось" що дуже вразило дитину - от вона так і реагує.
в мене мала, коли стаються якісь "прикрі випадки" чи "скандал" в хаті - то так тоже просинається поночах, крутиться, бує що скрегоче зубами навіть. Я спочатку не могла вичислити від чого саме, бо ніби і в хаті було тихо, ніхто не сварився, нічого не сталося, не розбилося, не зламалося і т.д. а потім пару раз побачила як "мої родичі спілкуються при дитині" і все стало зрозумілим. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Ulkanet » 22 жовтня 2015, 22:51

Галинка 13,06 написав:ух дівчата)))) малому 1,9 цікаво яка це криза 1 чи 3 років :wink: Сьогодні були в гостях і він мені таку істерику закатав що я просто незнала як себе повести :scare: :scare: :scare: Прийшли додому і ще хвилин 10 стояв на колінах під дверима вхідними і плакав я просто незнаю як себе правельно вести))))) :cry: :cry: :cry:


та шо робити. розвертаєшся і йдете собі :ha: "Хочеш кричати? Кричи! А я пішла". І гонорово на кухню/кімнату і робіть там собі якусь справу і не бігайте і не заглідайте, що він там робить.
Нема "глядачі" - нема і концерту! :yes:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Ameli » 22 жовтня 2015, 23:53

Дівчата, бажаю вам терпіння і розуміння що то малі діти і в них є своє проблеми і бачення нашого світу і життя, на те що ми не звертаємо уваги то для них катастрофа. В мене теж всяке бувало, ще й до тепер меньша бабці може скандальчик закатати але я навчила що не треба на нього вестися і коли бабця пішла на кухню..в малої був шок а чого ти мене лишила? мені скучно. і все забула що мала плакати. ще замітила що по характеру дитини теж багато залежить старша в мене меньше емоційна то і сон в неї все був спокійний і глибокий а молодша на все дуже реагує то якщо щось сталося вдень або вечері то їй обов’язково це присниться. буде будитися, хникати. а якщо воювали і передиралися між собою то так через сон і буде дальше сваритися і казати що їй не подобається. зараз їй вже 3 то хоч розумію на що може бути, а як була меньшою то важкувато було зорієнтуватися в 2 ночі чого плаче..
І ще діти виростають, набираємося ми досвіду і вже інакше сприймаємо дітей бо ми знаємо їх. Треба себе заставити не нервуватися, важко буває до неможливого, але то таки дає результати.
Читайте літературу по вихованню, грайте ігри і обігруйте проблемки, малюйте (нам це дуже допомагало) обнімайте і кажіть що ваша дитина найкраща в світі і ви її найбільше любите, повірте доброта і любов творить чудеса.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Криза 1 року, 3 років

Повідомлення Тиха » 23 жовтня 2015, 00:07

Ulkanet написав:
думаю, що сталося "щось" що дуже вразило дитину - от вона так і реагує.
в мене мала, коли стаються якісь "прикрі випадки" чи "скандал" в хаті - то так тоже просинається поночах, крутиться, бує що скрегоче зубами навіть. Я спочатку не могла вичислити від чого саме, бо ніби і в хаті було тихо, ніхто не сварився, нічого не сталося, не розбилося, не зламалося і т.д. а потім пару раз побачила як "мої родичі спілкуються при дитині" і все стало зрозумілим. :sad:

Ми в садок почали ходити ( І що тепер? Відмінити садок і чекати, що само мине?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron