Глобальні оголошення!



Розлучення з малям

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мамині відлучки

Повідомлення Alisa » 29 жовтня 2010, 09:04

Natalinda написав:
Shalimar написав:Девочки, а некоторые и не знают, что такое слинг! или негде купить, или нет средств!..


Ну колись говорила з чоловіком на подібну тему. Типу, дивися яка я мудра, стільки всього знаю, а які всі решта темні і як вони тих дітей виховують. Поки йому думку свою доносила сама дійшла висновку що таким людям які того всього (не конкретно про слінг, а вообше) не знають набагато легше ніж мені.Памятаєте "Чим більше я знаю, тим менше я знаю"

Shalimar написав:поэтому не стоит обобщать

Я ніби й намагалася не узагальнювати :unknown: , тому й написала що віку вашої дитини не знаю, і пишу про свою



Коли читаю думку на зразок виділеного тексту, - вибачайте, але дратуюсь.
Чому всім так подобається шукати поганих "темних" мамаш??? 100% згідна з висловом, що в нашій країні всі знають, що треба чужим дітям.

Особисто від себе: СЛІНГ - не панацея :D В мене є 2 слінги - в жодному моя дитина відмовляється сидіти довше 15-20 хвилин.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Мамині відлучки

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2010, 09:26

Вибачте Аліса не мала на меті нікого дратувати, просто довго прийшлося б писпти про те як я розповідала про те що краще без соски, краще ГВ ніж суміші, добре було б в слінгу, а от коли дитина вередує, то так-то і так-то має бути, увага яку приділяють мама з татом в перші роки життя є для дитини неоціненною і позитивно вливає на її фізичний і психічний розвиток і так далі і так далі і так далі, про зуби, коліки, кіндербіовіталь з 2-3-х місяців, холодець з 6 і пиво з шашликом з 9................
Натомість чоловік розказував мені як було в них вдома, як є зараз, бо в родині є маленька дитина і казав що я тут переживаю за всякі дурниці, а люди про це взагалі не задумуються, є холодець, значить їмо холодець.

А що треба чужим дітям мене взагалі ніколи не турбувало особливо і не турбує зараз.
І якщо якась з моїх знайомих щоб привчити динину після півроку до пустушки пхає її в мед, дитину обсипає і всі дивуються з чого б то, я ніколи перша не полізу з своїми теоретичними знаннями.

Сподіваюся що висловилася більш-менш зрозуміло після безсонної ночі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мамині відлучки

Повідомлення LeeLoo » 29 жовтня 2010, 09:35

Alisa
A v mene je odun sling-ja jogo kypula kolu mali byb misjacj.Vona takog vidmovljalasj -ale potim kolu vona stavala vse tjag4a i tjag4a ja jiji pomalenjko pruv4uvala do slinga,tomy wo ryku vidvaljyvalusj jiji nosutu.A potim kolu vge Lizo4ka ba4ula kolu ja jogo odivaju-tiwulasja nastiljku-wo zaraz prosto-ce nezaminuma ri4 dlja mene-ce taka radistj nosutu svojy dutuny vsjydu-i na woping-i v gosti................Sling-ce klasno,golovne samomy zaxotitu :good:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Мамині відлучки

Повідомлення Shalimar » 29 жовтня 2010, 12:24

LeeLoo написав:golovne samomy zaxotitu :good:

та не, это условие необходимое, конечно, но не достаточное
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Мамині відлучки

Повідомлення taranjka » 29 жовтня 2010, 12:52

то вже не про мамині відлучки, а слінг за і проти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мамині відлучки

Повідомлення Alisa » 29 жовтня 2010, 13:03

taranjka написав:то вже не про мамині відлучки, а слінг за і проти


Ні, то про мамині відлучки, тільки на кухню :D Час на приготування їжі=час вкрадений в дитини :lol: .
Такий ось несподіваний ракурс :D

П.С. Щоб тут раптом ніхто не подумав, що я проти слінгів. Противники слінгів їх взагалі не купують :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Мамині відлучки

Повідомлення taranjka » 29 жовтня 2010, 14:54

Аліса, ви не противник слінгів, але й не цінитель)) щодо відлучок, то, нагадаю, почалось з того, що мама має залишати на 2-3 години дитьо, типу плюс з психологічного боку. я, наприклад, ніколи не думала про таке. дитьо практично, нє, таки весь час зо мнов. ми живем вокремше і бабу-діда бачимо рідко, то на них лишити не вийде. та й я така мама, шо їм не довіру 8-) трохи різні підходи до дітейс)))
нагально потреби залишати дитини не було, на якийс концерт піти чи поїхати кудись мона і з нею (нуправда в театр не підеш).я втомилась - бере чоловік.
але Даша змусила задуматись. зремонтують мій телефон - піду чай пити в козу))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мамині відлучки

Повідомлення happymami » 11 квітня 2011, 08:30

Хтось з мамів на ГВ залишав дитину на добу чи й дві без циці? Шо робити, якшо треба кудись поїхати, дитину нема змоги брати, цідитися теж не вийде. Чи то реально? Чи це означає кінець ГВ? Я вже не знаю й що думати :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мамині відлучки

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2011, 08:43

happymami, ні кінець ГВ не означає - з тих всіх історій, що я читала.
А так то досвіду не було.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мамині відлучки

Повідомлення happymami » 11 квітня 2011, 08:45

mala-karta написав:ні кінець ГВ не означає

я так розумію, що вночі просто поїти чаями чи заміняти коров'ячим молоком? Бо вдень то ше я не надто хвилююся. А от за ніч переживаю. Ми не так часто будимося. буває, шо тільки раз встаємо, буває шо 5. Не знаю від чого то залежить...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron