Глобальні оголошення!



Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Yummy mummy » 06 квітня 2011, 23:41

гра з вогнем написав:кидаємо болотцем в мимо проходящого хлопчика

"а завтра копнемо його в жопу"- як мама казала,щоб полетів :crazy: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 23:59

яке щастя. шо не ми одні любимо покакати перед самим виходом у повному параді! то у нас закон уже :cry: у мене інколи створються враження. що особисто мою дитину веселить та вся метушня...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Marta » 07 квітня 2011, 01:53

гра з вогнем :lol: :lol: :lol: точно))) бувають такі деньки..
Звичайно, то не привід озлоблюватись на дитину, але всі ми живі люди, часом може так довести, що просто :dash: , я в таких випадках п"ю заспокійливе, і стараюсь глибоко-глибоко дихати і уявляти, що я на берегу моря, і плавні хвилі розкатуються по берегу....шшшшшшш.......шшшшшш........... :-|
Marta Офлайн


 

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2011, 17:11

да-да
бувають моментами деньки

я тоді намагаюсь згадати щось сумне, яке б мені нагадало, що в мене все дуже і дуже навіть добре.

А коли був менший - то взагалі лафа була. Можна було цицькою заткнути і всім культурно відпочити (і не треба в мене тапками кидати, наразі малий мене не роздягає :grin: )
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення svetla » 07 квітня 2011, 22:51

гра з вогнем, В ціль. :crazy: Бувають деньки,і не один,а кілька підряд. А ще до того всього дорогі родичі (в особі люблячого дідуся чи дядів-тьотів) всунуть своїх 5коп. щодо виховання дитини. :dash:
Так,це не привід для озлоблення і виплескування тої злоби на дитині,але... Інколи крикнеш,а тоді гальмуєш себе"що я роблю" :(
Так що ТРИМАЙМОСЯ! Терпіння,терпіння,терпіння і розуміння своїх дітей! :-|
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2011, 12:03

[modtext]Продовження теми тут Бити чи ні?[/modtext]
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення krapk@ » 08 квітня 2011, 12:48

капец, яка жесть. mala-karta, це вже новий анекдот буде. В нас по сусідству теж сім'я, де тато директор школи. Людоньки, що я наслухана була тої зими, коли щодня по 3 години гуляла з малим під вікнами будинку!!!! Я, чесно, таких слів не знала. Хлопці вже старші, меньшому 6 років, але все одно, то просто піпец :mrgreen: От що татусь вчить дітей.....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Ірунця » 08 квітня 2011, 14:14

гра з вогнем написав:я зара вам розкажу звідки

зранку встаємо у запісяному ліжку, потім сполоскуємо мамину зубну щіточку в унітазі, потім намазуємо на гребінець зубну пасту і розчісуємося, під час сніданочку розмальовуємо томатним соусом стіни і виливаєм чай на ковер. тихо дивимся мультик, поки мама чистить, типу відпочиваєм. потім змішуємо всі крупи в одному мішку а зверху притрушеєм борошном і поливаємо водичкою. відколупуємо кусок штукатурки від вікна, рощмальовуємо олівчиками обої... збираємося гуляти, тільки вдягнулися - какаєм в штани. по бистрячку переодягаємо, виходимо на двір і після важкого дня вирубуємося в калясці. мама везе в парк, тільки присіла на лавочку - встаєм, міряєм глибину калюж, голупаємо пальчиком собачу какашку і кидаємо болотцем в мимо проходящого хлопчика. мама рішає йти додому, а не тут то було з розмаху плюхаємося в калюжу. мама підіймає, пробує вести за руку, а тут і ви надійшли :grin:

:scare:
Сподіваюсь це події не одного дня описані :crazy:
Нє, я б не била, і навіть не сварила... Я б тихо посміхалась своїм сусідам по палаті :lol: :crazy:
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Nymydora » 08 квітня 2011, 14:36

Ірунця написав:Нє, я б не била, і навіть не сварила... Я б тихо посміхалась своїм сусідам по палаті :lol: :crazy:

:lol: :lol: :lol: :lol: зразу згадується Фрекен Бок: Я сошла с ума, какая досада! :grin:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Marta » 09 квітня 2011, 13:11

Ірунця написав:Я б тихо посміхалась своїм сусідам по палаті

Ірунця то не смішно, а таки бувають такі деньки! Не слово в слово, але подібні дуже і дуже. Отако одна витівка за одною, але, як бачиш, сидимо ще тут і посміхаємось не до сусідів по палаті, слава Господи, а до моніторів.... :crazy:

В мене тоже колись так було, що в Подолянах я в енний раз після тисячі пояснень догнала Лізу в коридорі, коли вона від мене втікала поміж людей, коли моє серце чуть не спинилось від того, що я зараз загублю її з поля зору між масси народу, а перед тим був з самого ранку отакий теж "незвичайний деньок", як описала Гра, і нерви вже були просто на грані, я її зловила і таки дала по попі. І замічаю хлопець з дівчиною йдуть і вона йому каже :"Ото капець, за що???"
Ага, я б зараз відповіла за ЩО, але хто пойме і для чого комусь пояснювати?
Просто ми бачимо картинку і робимо свої висновки, а насправді все може бути трохи інакше, ніж ми бачимо.
Marta Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей