Глобальні оголошення!



Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення happymami » 03 квітня 2011, 02:39

Йде моя сусідка на роботу. Бачить картину - мама волочить доцю в садік іоре на неї диким криком "Давай скоріше! Морду закрий! Треба було татові папа давати, коли він тобі давав, а не за чужими мужиками заглядати!" (Дитині років 3 навіть ше й нема). Сусідка спробувала вмішатися, мол, вона ж з вами так само буде говорити... Але отримала у відповідь "Та пішла ти...,не твоє собаче діло...."... Якшо чесно, я схожі ситуації бачу через день, коли веду чи забираю малу з садіка... Питання: це я ненормальна, бо не спішу на роботу і не волочу дитину силою і не крию її матом? Чи це якась певна каста мам, котрим дитина лише як бельмо на оці? Мені так шкода тих діток, на котрих мами оруть, як навіжені...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення гра з вогнем » 03 квітня 2011, 02:42

:scare: :scare: :scare:
якою щу треба бути озлобленою, знервованою і загнаною. щоб таке говорити трирічній дитині :cry:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Marta » 03 квітня 2011, 02:51

Як знайомо, як знайомо....(((((((теж таке зустрічала.
Так, озлоблені жінки, знервовані, але діти в чому винні?
Хоча, знаю одну жінку, яка так і вела себе з дитиною, а вона виросла такою спокійною, мудрою дівчиною, аж дивуєшся, і дуже любить свою маму. Ну, принаймні те, що бачу я. Але таких дітей однозначно жаль.
Є мами, в яких стиль розмови з дитиною-крик.
Надіюсь, нас ніколи ніхто не доведе до такої ручки...(((
Marta Офлайн


 

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Olysa » 03 квітня 2011, 07:56

А я недавно бачила таку картину.Йдемо ми на зустріч моїй мамі,а вона стоїть біля магазину.Бачу дитя десь років 3 сам собі бігає,і кожен раз біжить в сторону дороги а моя мама криком *ЩО туда неможна йти* його навертає.Саме цікаве було те,що мамаші то і близько не наблюдалось.Дивлюсь а вона з магазнину виходить!!!! :shock:
Ми їй сказали пару *ласкавих*,чого це вона дитину лишила саму та щей хвилин на 10-15,бо мама весь час чекала нас,а дитя так бігало само по собі.І що малий постійно біг на дорогу де куча машин.Вона щось там покричала на малого....і далі пішла в магазин.Мені було страшновато за чужу дитину,бо ми вже йшли і слідкувати за ним не могли,а поблизості небуло нікого...тільки дорога!
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення TanenRom » 03 квітня 2011, 15:19

ой дівчата - таких мам повно на кожному кроці.
у нас за стіною - 2 роки тому поселились нові сусіди, у них дівчинці зараз напевне 4 - 4.5 роки, так вони постійно до дитини матами говорять і криком.
одного ранку чую: "та .... ... мать ще 8 нема, а вона вже встала" сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати :scare: :scare: :scare:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення georginochka » 04 квітня 2011, 15:46

Такими, виявляється, бувають не тільки "люблячі" матусі, а й "турботливі" бабусі. В мене є сусідка, а в неї хлопчик, трохи старший за Марка. Сусідка ходить на роботу. З малим сидить її свекруха. Все, коли вона з ним гуляє, то рипить на нього страшенно. А от недавно, малий біг і впав, розбив собі коліно, а ця тітонька відкрила рота і видала тираду : "Та ти скатіна, шоб тобі добра не було, я казала тобі не бігати". Я була в шоці.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення mala-karta » 04 квітня 2011, 21:02

і ще в часи мого дитинства.
В селі.
Мама з сином женуть 2-ох корів. Шось та завертають.
Мама кричить "Ти де, скотина?".
І відразу ж малий відповідає "Я тут!".

А я собі була подумала, що то до корови....
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Yummy mummy » 06 квітня 2011, 23:18

Сьогодні ідемо в парку,перед нами мама з донечкою рочків 3, ішли вроді спокійно,а тут мама як гаркне,як шарпне за ту маленьку ручку,мені аж страшно стало .Мала в плач,а мама на всю глотку "Іди швидше ,а то як копну в жопу -то полетиш в мене як мілєнька.... :scare: " Звідки стільки тої злості? і навіть не стидається що за неї люди подумають..А на вигляд -інтелігентка. :dash: ..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 23:26

я зара вам розкажу звідки

зранку встаємо у запісяному ліжку, потім сполоскуємо мамину зубну щіточку в унітазі, потім намазуємо на гребінець зубну пасту і розчісуємося, під час сніданочку розмальовуємо томатним соусом стіни і виливаєм чай на ковер. тихо дивимся мультик, поки мама чистить, типу відпочиваєм. потім змішуємо всі крупи в одному мішку а зверху притрушеєм борошном і поливаємо водичкою. відколупуємо кусок штукатурки від вікна, рощмальовуємо олівчиками обої... збираємося гуляти, тільки вдягнулися - какаєм в штани. по бистрячку переодягаємо, виходимо на двір і після важкого дня вирубуємося в калясці. мама везе в парк, тільки присіла на лавочку - встаєм, міряєм глибину калюж, голупаємо пальчиком собачу какашку і кидаємо болотцем в мимо проходящого хлопчика. мама рішає йти додому, а не тут то було з розмаху плюхаємося в калюжу. мама підіймає, пробує вести за руку, а тут і ви надійшли :grin:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ненормальні мамаші))))

Повідомлення Yummy mummy » 06 квітня 2011, 23:38

Ой гра з вогнем , ну ти вмієш написати. :lol: ..Я думаю то в кожної мами, бувають такі деньки..В нас наприклад то традиція-вдіваємося,какаємо,роздіваємося,і знову вдіваємося :grin: ...Добре шо до собачих какашок і калюж ще не доросли ;-) ....
Але думаю це не привід озлоблюватися на малечу...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron