Глобальні оголошення!



Мацьопа їсть книжки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Мацьопа їсть книжки

Повідомлення Melisa » 05 січня 2010, 13:15

Шановні матусі! Хочу запитати, що робити, коли малеча замість того, щоб переглядати книги, їх їсть. Поки що я це спокійно сприймаю, ну, зубки лізуть, ну мала ще, пройдем цей період... :? Але думаю, чого їй може бракувати (яких вітамінів чи що), що вона так інтенсивно жує ці книжки? :sos:
Наперед вдячна за відгуки.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Мацьопа їсть книжки

Повідомлення mari » 05 січня 2010, 19:19

А чому не робите зауваження. :crazy: Якщо ви дозволяєте їй це робити,то потім як поясните що не можна. Навіть в 1 рік діти добре розуміють, що не можна! Пояснюйте їй це спокійно,але дещо серйознішим голосом декілька разів на день.Показуйте як треба любити книги ніжно, і ласкаво іх переглядати, а на книгу зверху або замість давайте печиво,щоб вона бачила заміщення.
Звісно нічого страшного в тому не має,але думати що причина саме в дефіциті вітамінів,особливо якщо ви її годуєте і повноцінно їсьте самі-сумнівна.
Є звісно, діти і крейду і олівці і стіни з вапна гризуть,вбачається в цьому ніби дефіцит кальцію,але...........................
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мацьопа їсть книжки

Повідомлення Oksana5 » 17 січня 2010, 17:09

Книжка не найкращий предмет для масажування десен. По перше і книжку шкода, і може зашкодити здоров"ю дитини (фарба, палітурка). Просто, коли дитинці набридне "читати" чи переглядати книжку (а увага у малюків тим коротша, чим менший вік дитини) і воно починає пробувати її на зуб, заберіть "літературу" на полицю. Натомісць дайте малюку щось погризти: гумову чи пластмасову іграшку, бублик, можна - зубну щітку). :o
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей