найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: дитя в колясці коло магазину...

22 серпня 2010, 00:23

В мене також-на пару секунд, коли коляску видно через двері чи вікно-2 рази лишала. Деколи в магазині дуже дують кондиціонери..Але так прямо під магазином і щоб я її не бачила-ніколи, піду в інший магазин або візьму з собою.)

Re: дитя в колясці коло магазину...

22 серпня 2010, 09:15

Цигани, педофіли, просто викрадачі органів - ніколи не залишу дитину в візочку саму.
Не ті часи!!!

Re: дитя в колясці коло магазину...

22 серпня 2010, 09:50

Саму - ніколи. Залишаю на мамусь, з якими гуляю. Або на мене залишають.

Re: дитя в колясці коло магазину...

29 серпня 2010, 01:40

А на Східному, на бульварі, влітку дитину-таки хотіла якась жінка вкрасти. Схопила і понесла, мама догнала відібрала. Подробиць не знаю, і не знаю де була та мама. Осуджувати не хочу, але свою дитину ніколи не залишала і не залишу саму. Навіть коли їздили коляскою, брала з собою слінг з кільцями і запихала туди, коли йшли в магазин.

Re: дитя в колясці коло магазину...

17 вересня 2010, 18:05

а я лишаю. Якшо хтось би і захотів вркасти дитину, то фіг би далеко з коляскою втік. Але, правда, я не лишаю на 3 години. Так, в ДЦ, приміром, салфетки вологі купити. Чи хліба під будинком. Але всьоравно дьоргаюся, поки в черзі стою. І, якшо коляска не в полі зору, то максимум хвилин на 4. Ніколи не чула випадків, шоб десь хтось дитину вкрав, тому й безпечна. А може тому, що діти мої такі, шо біля чужих кричати будуть. ХЗ. Але не відношуся надто критично до мамів, котрі лишають. В нас біля дому секонд, то там в час пік по 7 колясок може стояти. І одиниці з мамів беруть дітей з собою. Є різні ситуації, різні місця, різні магазини і різні діти. В чужому районі може я би й на 4 хв не лишала, ХЗ. Було дуже проблємно колись, коли ше слінга не знала, бо не у всі магазини можна з колясками їздити. Тому не осуджую мамів, котрі лишають

Re: дитя в колясці коло магазину...

17 вересня 2010, 22:26

лишала пару разів, ненадовго, смикалася...
в нас під секондом теж паркуються, і під аптекою доброго дня... досить надовго
не осуджую, їхні діти, хай вирішують, як поступати...

Re: дитя в колясці коло магазину...

07 грудня 2011, 15:33

Я завджи синочка беру з собою, навіть не змогла б його самого залишити :crazy: без нагляду. Я навіть коляску не можу залишити надовго :grin: краще перестрахуватися, ніж потім шукати вітра в полі ;-)

Re: дитя в колясці коло магазину...

07 грудня 2011, 16:21

Не лишала саму, якось страшно. А коли бачу коляску з дитиною без нагляду під секондом, не розумію - шмотки важливіше?

Re: дитя в колясці коло магазину...

07 грудня 2011, 16:31

Сніжинка
Сніжинка написав: шмотки важливіше?

Певно для когось важливіше :grin: :lol:

Re: дитя в колясці коло магазину...

07 грудня 2011, 17:04

happymami написав:а я лишаю. Якшо хтось би і захотів вркасти дитину, то фіг би далеко з коляскою втік.
І, якшо коляска не в полі зору, то максимум хвилин на 4. Ніколи не чула випадків, шоб десь хтось дитину вкрав, тому й безпечна.

а в яку сторону тре бігти, вийшовши з ДЦ, щоб наздогнати цьоцю, що витягне дитину з каляски і понесе?
За 4 хвилини за ріг встигне завернути...
а що не чула випадків, не значить що їх нема...

не лишала, не залишатиму, страшно, чесне слово...
Відповісти