Глобальні оголошення!



"Бойові травми" наших діток

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Падіння і травми

Повідомлення Alisa » 15 вересня 2011, 22:14

Позавчора моя дитина впала, що довелося поїхати в травмпункт.
Все обійшлося. Але в мене з*явився страх, що я не можу впильнувати дитину.
В голові постійно страшні картини - то дитина збирається по сходах і падає. То падає з качелі. То ровер наїждає... То ще щось...
Моя уява малює страшні речі. А сьогодні сусідка каже, подивлюся за твоєю дитиною, ключі від квартири шукаєш, бо він ще маленький може впасти зі сходів. А я навіть про таке не задумувалась...
А реально - всяке могло статися, поки я відкриваю двері. Тепер думаю...
Короче, щось мені зле.
Як ви справляєтеся зі страхами за дитину? Чи були в вашої дитини травми і падіння і як ви від них відходили.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Падіння і травми

Повідомлення Marta » 15 вересня 2011, 23:22

Завжди страшно, звичайно, але все передбачити неможливо...
На нас вже також і велосипед наїжджав, і зі сходів летіла, і з ліжка падала, і руку вивихнула, і головою скільки разів билася, це дуже страшно і також думаєш:"А що, як..."..За дитиною, звичайно, треба дуже слідкувати, вчити бути самостійним, уважним, обережним, т.д. , але найкраще допомагає саме справитись з тими страхами і картинками в голові- віра в Бога і знання того, що Він все бачить і знає, без Його відома ні одна волосинка не впаде ні з чиєї голови, на все Його воля. І ще завжди прошу в Бога охороняти мою дитину, або кажу "Спаси і Сохрани".
Дуже допомагає, бо оце переживання може перерости в просто маніакальну якусь форму, коли дуже боїшся за дитину і дуже її опікаєш, не даєш нормално розвиватися. (не бігати,не лазити, не кататися на качелях і гірках, велосипедах)- я знаю таких мам. Розумію їх, проте треба з цим боротися, бо ні до чого доброго це не приводить.
Marta Офлайн


 

Re: Падіння і травми

Повідомлення Natalinda » 15 вересня 2011, 23:43

Я борюся самонавіюванням, самопереконанням і всім само- чим тільки можна.... Місцями допомагає))) А от вчора то в мен просто була майже істерика, добре що бабуся наша була підбоком (хоча впевнена шо якби не було бабусі то істерики б не було, тобто була б пізніше напевно) В кухні на столі стоїть електрична мнясорубка і дитина натиснула кнопочку і те чудо техніки включилося, бо хтось хто останнього разу користувався не витягнув з розетки....і тут за пару секунд такі картини в голові, шо краще не буду згадувати і описувати..... тут ше наш таточко сказав шо треба мол виключати такі речі, ніби я сама про то не подумала...обшем поістерила сама собі, поки бабця дитині зірочки на небі показувала і місяць і далі взяла себе в руки.
Цілком і повністю погоджуюся з мартою, тре боротися з страхами і вчити дитину самостійності і обережності. Мій чоловік терп як бачив як я вчу дитину вилазити на гірку і зїжджати з неї, а я все одно вчу, і намагаюся не казати "не лізь, бо впадеш", а казати "будь обережний, дивися під ноги" і т.п.
Дотримуюся думки нехай щось станеться в мене на очах і я знатиму що.
Діти ростуть з падіннями, гулями, синяками. мені як і кожній ормальній мамі страшенно шкода дитину і я із задоволенням сама б стукнулася головою в стінку чи впала з ліжка, шоб цього уникнула дитина, але я своє вже відпадала, тепер черга Юрчика...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Падіння і травми

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 09:28

Знаєте, я якась мабуть ненормальна, але я надто безпечна. Бачу вже не раз. Мабуть тому, що намагаюся проводити паралелі зі своїм дитинством. Коліна в мене вічно були поздирані до крові, так я ганяла. То думаю - чому я тепер так трясуся над тими вавками в дітей на колінах? Діти з тим, мабуть, можуть рости. Крім того, пам'ятаю зі своїх гулянь на ковзанах, що падати в юному віці, то зовсім не те. що падати в нашому віці. Діти якось чи менший больовий поріг мають, чи шо, но для нас зараз проблема впасти навіть взимку. А подивіться на дітисьок в своєму дворі. Вони ж постійно падають, встають, далі біжать, знов падають... Тому, думаю, варто дитині наголошувати, що така то і така то небезпека є там то і там то, але хай рішення приймає сама. А ми будемо лише трішки контролювати і страхувати. На турніках кажу - тримайся міцно, вище певної межі не залізай. На горці кажу - будь обережним, дай руку я допоможу. На нерівній дорозі при бігах кажу - дивися під ноги, не спіши. На сходах кажу - тримайся за перила і не перехиляйся. На дорозі даю руку
А про ключі, то мої діти 5,11 і 2,3 постійно по 5-10 хв мене чекають на коридорі і всі сусіди кричать, що як я їх так лишаю самих в коридорі, але я спокійна чомусь. Бо навчила, що ходити по сходах, лише тримаючись і неспішучи. А голову між прутики не пхати, бо не витягнеш потім. Всьо. Пару разів хотіли заглянути вниз, о я взяла на руки, показала шо там страшно, пояснила, шо голова якшо залізе між прути, то потім не висунеш, ми навіть спробували поекспериментувати і таки не могли без мами висунути голову, тай по тому.

А страхів не маю ніяких. Може тому, шо як Марта покладаюся на Бога. Може тому, шо мої діти дуже ніде ще не попадали. Максимум - падали з ліжок-табуреток. А може тому, шо в мене якесь відчуття страху за дітей вимкнене в голові :? . А може тому, шо я вважаю шо добре їх пильную, а там де має бути, там не впильнуєш, навіть якби ходив за дитиною по слідах. А може тому, що діти в мене обоє не надто нарвані в тому плані, що бояться машин, бояться небезпек і знають, що треба біля дороги добре зупинитися і чекати на маму, або що.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: "Бойові травми"

Повідомлення олеся » 26 листопада 2011, 21:15

Мій малий впав так що наклали 2 шви на лобі йому тоді було 2р3міс. Дивно що впав на ліжко яке було застелене товстезним пледом, це було на моїх очах бо не повірила б інакше. А рік тому лишила свекрусі дітей то він травмувався впав знову на лоба до залізного краю сходинки в хаті то такого синяка і гулю набив що капец :scare: :scare: :scare: гуля була як нормальна мандаринка по розміру я була в дикому шоці коли побачила. Потім той синяк розійшовся по лиці навколо очей і гуля теж розійшлася по лиці :istereka: Та вся "краса" сходила десь місяць.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: "Бойові травми"

Повідомлення Alisa » 26 листопада 2011, 22:57

Олеся, воно чомусь так завжди на очах і в несподіваному місці.
Ми теж їздили в травмпункт, коли Ілля при мені злазив з ліжка після сну.
Нічого не передвіщало падіння...
Тримайтеся :гуд:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: "Бойові травми"

Повідомлення олеся » 26 листопада 2011, 23:55

Після таких випадків в мене з'явився постійний страх за малих. тепер практично не залишаю їх самих. Найбільше боюся залишати їх на подвір'ї хоча ніби і нічого небезпечного як звичайне подвір'я на дорогу не вийдуть - брама на ключ, пісочниця, качеля, грядки, дерева то ми гілки старалися обрізати знизу щоб не дістали, бо менший в своїх 1.5р на 2гілку заліз криниця на замку(вода є в хаті) правда сходи, але на них пригод не було. Але то вже не страх а паніка :istereka: .
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: "Бойові травми"

Повідомлення irinka » 22 грудня 2011, 17:18

Natalinda написав:Діти ростуть з падіннями, гулями, синяками. мені як і кожній ормальній мамі страшенно шкода дитину і я із задоволенням сама б стукнулася головою в стінку чи впала з ліжка, шоб цього уникнула дитина, але я своє вже відпадала, тепер черга Юрчика...

Мій синочок вперше впав з дивана в 7 міс :crazy: , (бо між диваном і стіною ще трохи місця) це він так сідати вчився :dash: :dash:
А недавно впав ввечері після купання, я на хвилину взяла піжаму, а тут таке :evil: незнаю ще скільки таких моментів я зможу пережити поки не посивію :omg:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Галина » 19 січня 2012, 11:29

В мене вчора донечка меньша з дивана впала. :istereka:
В мене був такий шок. Я навіть не можу уявити як то сталося. Лежала поперек дивана, я тільки за підгузником відвернулася, дивлюся мала вже на коврику лежить...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення мешканка » 19 січня 2012, 11:33

Галина :emphaty: Будьте тепер дуже обережні! падінь попереду ще багато, але поки воно таке малесеньке, то треба повважати.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron