Глобальні оголошення!



"Бойові травми" наших діток

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

"Бойові травми" наших діток

Повідомлення kamisia » 21 червня 2010, 08:24

Всі ми хороші мами і всі ми дуже любим свої діти, факт!!!! Але навіть найкраща мама не може впильнувати активну дитину яка щей активно пізнає світ. Падіння з дивану, гострі кути в хаті (яких раптом виявилося недзвичайно багато :) ) та ще багато інших "ударних" випадків. З чим ви мали справу, як реагуєте, які запобіжні методи (захисні накладки на кути) використовуєте????
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення kamisia » 21 червня 2010, 08:30

Ми два рази падали з дивану,один раз я з ранку була в отрубоні а моя дитина вчилась по дивані повзати, (незнаю хто більше плакав, Софія від болю чи я від страху) другий раз не вгледіла :dash: Ще один раз висіли з дивану вниз головою, пробували пірнати, я виявилася швидше :) Регулярно доця таранить сервант, падає, плаче і знов йде таратини той сервант :lol: Воюєм з 10 літровим кегом, завжди вигравали битву, но кег був порожній, одного разу, мама не вгледіла :dash: , програли повніському кегу :crazy: Загалом в мене по хаті в небезпечних місцях лежать захисні бани, одіяла скручені ))) короч великий трикімнатний манеж 8-)
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Melisa » 21 червня 2010, 08:33

Ми падали з дивану, як тільки навчились перевертатись. Я тоді підстеляла внизу щось м"якеньке, щоб єслі шо, то хоч м"яке падіння було. Кути не закривала, було пару ударів, але легких.
Реагую нормально. усі ж діти з цим ростуть. Але нас, мамам, починає гризти совість, мол, я погана мама, недогледіла і т.п. тому, якщо з дитиною все ок, то треба працювати мамі над собою. а то часом як почнеться давка на мозги: досить того, що сама себе гризеш, то ще й збоку "добрі люди" торочуть "ай-ай-ай...ну а то як так дивитися за дитиною..."
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення kamisia » 21 червня 2010, 08:37

забуда добавити, ми з 4 місяців живем на підлозі, нема звідки палати, но є шо таранити :dash:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Naya » 21 червня 2010, 10:52

Ми вже давно намагалися впасти, але я встигала підхоплювати.
а тут ....на миить відвернулася і - геп....реву було...
мене донині совість мучить.
перебралися на підлогу - звідти нема куди падати, але є...металева ніжка дивана, ручки комода, а синуля часом сидить-сидтиь, а то й звернеться на бік. так боюся щоб не навернувся на ту ніжку чи ручку..
треба ще одною ковдрою робити запобіжний валик, або накидати подушок.
і розумієш, що так є, що падають вони, що жодна дитина не виросла, не падаючи...а скільки ше будуть і коліна обдерті і лікті...а все одно серце мамине стискається ...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Marta » 21 червня 2010, 14:16

Без того діти,дійсно,не ростуть...Звичайно,треба зробити проживання дитини максимально безпечним,забрати всі небезпечні предмети,ліки,гостре,кудись подалі,закрити розетки,т.д. Але,з другого боку, дитина має хоч раз пристібнути пальці дверима,щоб знати,що там болить і більше не пхати, впасти з дивана, щоб навчитися злазити з нього, набити свої шишки, бо вони, в принципі, так і пізнають світ...Мені повезло-моя як падає, не плаче. Встала і побігла дальше. Терпелива якась,чи що?
Якщо дуже сильно,то варто її просто обняти і за пару секунд вже сльози висохли...Але зате знає, що поріг треба акуратно переступити, а як лізеш під стіл-то пригинати голову,а як падає назад-групується. Це все досвід. І він теж дитині потрібний.

І ще. В дітей до року кістки, особливо череп-пружинять при ударах і ризик дійсно травм набагато менший,ніж в дорослої людини,в якої череп вже твердий. Це для заспокоєння...)))
Marta Офлайн


 

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення бережаночка » 21 червня 2010, 17:43

ми теж з дивана падали.Я недогледіла.Думала що посивію коли почула той ГУП і плаааач.

Тепер трохи спокійніше.Біжу заспокоюю і пояснюю що треба під ножки дивитись.Іноді буває і так,що доня впаде,встане,сама поцілує забите місце і далі грається.Вона в мене терпляча
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Vika » 21 червня 2010, 22:13

Ого а вас тут багато . а то я думала що одна така розтелепа . Без того звичайно ніяк , але нехай поменше .
Vika Офлайн


 

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Lilia » 21 червня 2010, 23:15

Ураааа! навчився нині злізати з ліжка - сам!!!!!!! :P раніше підповзав до краю і розвертався, а за два дні навчився! спочатку страхувала, була поруч, а тепер знаю, шо не впаде :dance:
а взагалі про падіння - то я таки за тих хто вчить. Да, страшно, але шухляди відкриває акуратно, на стільчик, шо хитається не полізе, а подає так прикольно на попу :lol: одним словом - Нікітіни в практиці :D
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: "Бойові травми" Naya присвячується

Повідомлення Саша » 24 червня 2010, 10:23

Русланчик завжди любе втикати в акваріум, а тепер вже йому цікаво стало його руками хапати. Ми його вже задерли високо, то дитя як дереться туда, то обов'язково має добряче гримнутися. Доведеться переносити акваріум в іншу кімнату.
Саша Офлайн


 

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron