Глобальні оголошення!



Дії родичів без згоди батьків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Dashko » 24 травня 2010, 13:38

Які дії інших родичів без згоди з вами викликають у вас обурення?
Я, наприклад, не хочу, щоб купували одяг для дітей, як робить моя свекруха. Ну одне діло ще купити шкарпетки або колготи, а от верхній або святковий одяг не варто купувати іншим людям, принаймні без згоди.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 13:48

А ви це їй говорили?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Natalinda » 24 травня 2010, 14:07

В мене обурення викликає бажання родичів нагодувати дитину чимось без моєї згоди. Але це напевне не обурення, а щось набагото більше, тому що після моєї реакції таке бажання моментально пропадає у всіх.

На рахунок одягу то я не противлюся, оскільки дитині потрібно багато одягу, точніше часто той одяг поновляти, а ми не аж такі забезпечені, щоб відмовлятися від такої допомоги.
Я проти штучних матеріалів, тому кілька разів при свекрусі завела подібну мову з чоловіком, але дуже здалеку, після цього нічого штучного ми в подарок не отримували. Ну і знаючи що полюбому шось купуватимуть, стараюся натякнути що мені (тобто дитині) потрібно.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Dashko » 24 травня 2010, 15:08

mari написав:А ви це їй говорили?

Казав чоловік. А взагалі ми довший час не спілкувалися, приводом до цього якраз були розбіжності в питаннях одягу.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Dashko » 24 травня 2010, 15:12

Natalinda написав:На рахунок одягу то я не противлюся, оскільки дитині потрібно багато одягу, точніше часто той одяг поновляти, а ми не аж такі забезпечені, щоб відмовлятися від такої допомоги.

Ну, і в нас так. Але тут тим більш важливо купити саме те, що потрібно. А не купувати, наприклад, в кінці зими зимовий костюм, якщо в нас і так є два на цей сезон, а потрібні нам зовсім інші речі.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Liza » 24 травня 2010, 16:24

мені не подобається, коли моя мама каже своєму внукові, що "мама зараз зробить то-то і то-то", коли я навіть і не думала про це. сварюся з мамою і пояснюю, що хоч Святик ще маленький і смислу всіх слів не розуміє, та не варто звикати казати йому неправду, до того ж важко буде визначити ту вікову межу, після якої дитина ПОЧНЕ РОЗУМІТИ.
підозрюю, що ще доведеться воювати з близькими за те, щоб не давали моєму Святикові щось їсти, особливо солодкого, без узгодження зі мною. (рррррррр!!). покищо не дають, бо маленький, але всякі нечемні товариші люблять зазвичай дитині зроюити таку "приємність" - запропонувати шоколадку чи конхветку.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Vika » 24 травня 2010, 22:04

ото догодовування мабуть до сказу доведе . сьогодні поїхали до мами в гості на шашлики . так там старалися всьо що на столі запхати дитині до рота . вплоть до зеленої цибулі . На моє ошарашене обличчя відповіли що і так її не зїсть а хай посмокче зуби почухає :scare: ну таке як помідори огірки хліб то я вже взагалі мовчу .А потім ще примовляли довго що та мама така сяка сама їсть а синочку недає :crazy: На рахунок одягу чи іграшок нічого проти немаю .Якщо не сподобається просто відкладу вбік і не буду використовувати . Це така дрібниця , щоб із-за неї стосунки портити .
Vika Офлайн


 

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення alenka » 24 травня 2010, 23:26

моя мама ну дуже спішила щось подарувати своїй внуці одразу після народження, та так, що придбала зимовий комбінезон на піврічну дитину, при цьому доці моїй пів року буде у червні. Після довгого і нудного пояснення, чому нам не потрібен літом зимовий комбінезон :lol:, маємо результат - одяг нам вже не дарують.
І ще, я панічно боюся того, що можуть доці щось таки впихнути пожувати, коли я відвернуся, а знаючи смакові вподобання своєї мами - то тут банальним хлібчиком не обійдеться.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення Naya » 25 травня 2010, 09:54

ага..і мене те догодовування трафляє..
ну не їсть ше нічого дитина..не їсть..
але ж ні..тре їй печеньком під носом покрутити, ковбасою, огірколм, і всім, що є, мотивуючи тим, що він все одно шн не їсть....

а він тягнеться..
ну нашо дитину дратувати..
от собі покрутили б під носом і залишилися ні з чим..воюю, воюю, і ще й ображаються...
а мама не мама, а мачуха, бо шестимісячній дитині ше ковбаси не дала... :x :x :x
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Дії родичів без згоди батьків

Повідомлення kamisia » 25 травня 2010, 10:40

Я таки відвоювала право не впіхувати ненужних харчів в дітьонка. :clapping: а одежа, я ще вагітною показала свекрусі наш гардероб, в мене меньший))) і проблема зникла не почавшитсь)))), хоча намьоки були :P :P :P :P З мамою трохи воюєм за харчі, но то так "дай то-то", "недам". А одяг мама купує той шо нам нада :D
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей