Глобальні оголошення!



Як привити дитині свій розум і гідність?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sam » 20 квітня 2016, 14:00

У нас багато батьків носять з собою щось, чим можна застелити гойдалку, тоді не виникає неприємних ситуацій, що не можна, бо холодна і т.д.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення nelly » 20 квітня 2016, 14:04

Вікібі дeшeвшe ганчірку носити ::Р:
в нас зараз з Марго багато конфліктів і знаю всe що трeба говорити спокійно,виважeно і ввійти в іі положeння а власнe eго хочe бунтувати,жалію сeбe,шукаю собі виправдання і кричу...
якщо на старшу на майданчику вплинути можу то Злата моя тeж нe чує,гірки іі слабість то я вжe лиш страхую щоб нe впала. А нeщодавно були в аквапарку 3години і вeсь час на гірках вони мeні були в пeчінках вжe аж подумала для чого вeла туди дитину і дала собі спокій
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 14:06

не протів я того всього але тільки ЧУЙ МЕНЕ! СИНОЧКУ!!!!! І все! а він чує тільки те що хоче :cry:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sam » 20 квітня 2016, 14:16

Та мій теж не чує мене, не завжди, правда. От Неля свідок, як він в центрі, втікає і біжить сам не знає куди і не чує нікого. Але, я думаю, що це все тимчасово, підросте трішки, то зміниться, зараз йому 2 р. 3 міс.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 14:21

Sam написав:Та мій теж не чує мене, не завжди, правда. От Неля свідок, як він в центрі, втікає і біжить сам не знає куди і не чує нікого. Але, я думаю, що це все тимчасово, підросте трішки, то зміниться, зараз йому 2 р. 3 міс.

Так так будем надіятися що підросnе і змінится) В нас такі "побеги" також дуже часті.
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення TYulia » 20 квітня 2016, 22:29

За оте втікання в свою сторону, в нас таке теж було, вже ніби перейшло, ну хіба що десь до бажаного майданчику чи т.п. Якраз минулого літа, десь 2,6 роки, в парку розвертався і на всіх парах біг куди заманеться, навіть коли був вуличний ринок і багато людей. Так що дівчата, до півроку часу і вашим це перейде.
А за качелі мокрі, думаю тут не справа в тому витиранні, бо реально вірю що малий Галинки міг до того не часто на качелях гойдатись, тому і салфеток лишніх, підстілок вона не запасла, це могло бути просто принцип на принцип. Хлопці вони такі.
Мого теж завжди всюди повно, дома на це не звертаю уваги(активний значить здоровий, навпаки як сяде якісь мультики дивитись, то ходжу вже його мацаю чи температури нема), але десь в гостях, магазинах т.п. Хотіла б щоб були якісь рамки, але це трохи інша тема.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення антонинка » 17 липня 2017, 09:15

сину вже 8, але щоб до нього дійшло те що говоримо потрібно спочатку сказати : подивись на мене і тоді вже говорити. на жаль, борюся з цим .память феноменальна, а коли грає з хлопчиками в футбол ніколи не згадає після гри що мяч його, завжди хлопці кричать, щоб мяча забрав. прикро, але як добитися уважності не знаю. а читати йому моралі взагалі неможливо, він десь далеко, десь в своїх думках. слухає лиш першу хвилинку. донька - повна протилежність. хто з вас вирішує такі проблеми і як?
антонинка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 13 липня 2017, 21:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: хлопчик 8 років, дівчинка 5 років

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення erinaceus » 03 листопада 2017, 00:45

Ну як, за півроку є в когось якісь корисні спостереження і надбання? Мене ця тема теж інколи підпрягає. От думаю, чи то з віком проходить, чи так і залишаються одні лідерами, а решта йдуть на повідку?
Що цікаво, в садочку син один із найактивніших. Не раз спостерігала за ним на майданчику, то сам придумує ігри-розваги і всі за ним йдуть. Нагадує того рудого слоника з "Петрика П'яточкіна" :hi: А як просто десь гуляємо містом чи в парку, то він за всіма бігає, все повторює (розумне і не дуже), і взагалі не проявляє ніякого лідерства. Тоді до нього навіть мої слова не долітають, весь в компанії :dash: Цікаво, чому так. Чи може у знайомому колективі вже сформовані певні стосунки і ієрархія, а тут всі чужі. Відповідно, там себе почуває впевненіше, а тут боїться проявити ініціативу. Але ж шпиндики ще, 4-5 років. А у вас як?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість