Глобальні оголошення!



Як привити дитині свій розум і гідність?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 13:12

Sms написав:1. Плювання. Почала навіть , не плюватись, а харкатись, як мужик! З відповідними звуками. Пояснювала , що так роблять або невиховані чоловіки, або верблюди! Питала в неї чи вона часом не верблюд. Вона казала, що ні. Тепер, навіть на вулиці стороннім зауваження може зробити.
2. Засовує руки, голову, ноги куди не слід. З останнього, всунула на дит. майданчику в дирку голову. Довго старались витягнути, ніс заважав :ha: Навчило не надовго. На вихідних всунула ногу між штаблини огорожі садочку. Пояснюю, помагаю витягнути. Ніколи не сварю. Розумію, що в такі моменти їй страшно стає. Але як на мене, це її власний досвід і вона так пізнає світ.
3. Говорить погані слова на зразок: "Йолки зелені", "Йолки палки". Знаю звідки набралась. Провожу роботу з бабусями-дідусями. Не акцентую на тому увагу.
4. З садочку принесла слово "Дурний", "Дурна". Ненав'язливо замінила його на "Врєдна" :hi: Наприклад, кіця подряпала її, кричить, "Муха дурна киця", питаю "Що сталось?" Розповідає , що подряпала її. Я кажу "Ох, врєдна Муха"! І вона повторює. :yes:
Ну якось так.

Можливо дійсно є багато заборон на вулиці з мого боку, але як правельно пояснити ми пішли на вулицю після дощу він хоче йти на гойдалку я прийшла пояснила що дощик капав і там мокро, показала, що вона мокра, і буде дупа і штанці брудні, і він ніби зрозумів я відійшла забрати нашу машинку а тут вже він на гойдалці сидить. Штани мокрі, колготочки також і як це пояснити я просто не розумію. може ви мені поясните?????
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sms » 20 квітня 2016, 13:23

а чому не витерти гойдалку і не погойдати? :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 13:26

Sms написав:а чому не витерти гойдалку і не погойдати? :wink:

ок, чим??? Я ж не маю ганчірку, рушник чи щось подібне, тільки носовички. Скільки їх треба щоб витирти? 10шт буде замало а в мене було на той момент 4-5шт
Зображення
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sms » 20 квітня 2016, 13:32

Галинка 13,06 написав:Скільки їх треба щоб витирти? 10шт буде замало


Це що за гойдалка така :hi: Таке враження, що вона як чашка, в ній що калабаня води була? :crazy: Вибачте, але ви шукаєте лиш виправдання .... Витрти гойдалку вистачає 2-3 носовички! :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 13:35

Sms написав:
Галинка 13,06 написав:Скільки їх треба щоб витирти? 10шт буде замало


Це що за гойдалка така :hi: Таке враження, що вона як чашка, в ній що калабаня води була? :crazy: Вибачте, але ви шукаєте лиш виправдання .... Витрти гойдалку вистачає 2-3 носовички! :yes:

Гойдалка реально була мокра бо це якраз було після сьогоднішнього снігу, і повірте ви так думаєте що 2-3 шт вистачить. А те що дошка взвгалі була мокра і 100% вона натягнула води в себе і я маю посадити туди дитину :scare: це ж не літо що пару хвилин і все :yes:
Зображення
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sms » 20 квітня 2016, 13:49

Так чи інакше він туди сів! І гойдався! Тепер питання, нащо було забороняти?
:hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Тиха » 20 квітня 2016, 13:52

Ну тут питання в іншому. Бажання сісти на гойдалку сильне, самоконтроль ще недостатньо сформований, щоб стримати себе. То і в дорослих не завжди виходить, а то ж дитина :pardon: Я роблю так: кажу, що мокро, не треба сідати, і одразу переключаю увагу на щось цікаве. Переважно проходить
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sam » 20 квітня 2016, 13:54

Ми щойно з двору, мій та інші діти гойдалися на гойдалках, протерли і все нормально. У нас все пофарбоване, якщо дошка нефарбована, тодівтягує багато води хіба що. І в піску гралися хоч він мокрий. А що інакше робити на майданчику, якщо нічого не можна?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Vikibee » 20 квітня 2016, 13:55

Я витираю гірку кожного разу після дощу, іто 2 лінії, бо ж їхатиме зі всіх.....ще й малий допомагає, то в нього заняття №1 ))))) ношу 3 пачки носовичків.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 13:58

Тиха написав:Ну тут питання в іншому. Бажання сісти на гойдалку сильне, самоконтроль ще недостатньо сформований, щоб стримати себе. То і в дорослих не завжди виходить, а то ж дитина :pardon: Я роблю так: кажу, що мокро, не треба сідати, і одразу переключаю увагу на щось цікаве. Переважно проходить

Можливо дійсно таки переключати тре увагу на щось іншу, Тиха дякую за рекомендацію :wink: Просто в мене синочка всюди хватає. і інколи я ще не встигаю з орієнтуватися навіть де він є) Хоч ми гуляли тільки двоє. Дуже енергійний він в мене я вже б його на якісь спортивні гуртки відавала щоб там він свою енергію залишав, але нам тільки 2,3
Зображення
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron