Глобальні оголошення!



Як привити дитині свій розум і гідність?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення TYulia » 18 квітня 2016, 15:20

Дівчата, радьте, розрадьте... Мій малий дуже все за всіма повторяє, аж забагато і не завжди те що потрібно. Як навчити його мати власну голову, думки, слова, вчинки? Чи це я ще зарано щось вимагаю? Звичайно, що я сотні раз говорю йому, що не все треба повторяти, що дещо може взагалі бути поганим і т.п., але поки що ніякого прогресу не бачу. Побуде в компанії російськомовних діток, вже по-російськи коверкає, з компанії сільських хлопчиків (вже за день) наспівує всякі негарні пісеньки, і вже й погані слова, одне з яких ніби до кінця дня вже вдома ми перетворили на "він твоя мама". Він повторює не лише слова, а й вчинки, гасанину, падання, лазяння в заборонені місця. На мене практично не реагує, вже його силою відсмикую, кажу, що в хаті будем сидіти, а так то він повністю під впливом "друзів" в той час. Я аж киплю місцями :ireful: Якщо це якісь незнайомі діти на дит площадках і замічаю,що щось не так вони говорять, то стараюся його від них забрати і все, але якщо наприклад в тому селі то з тими дітками особо відбір не зробиш. Та й не зможу я йому завжди оточення вибирати. Як його навчити фільтрувати дії і вчинки інших дітей, людей? Чи то ми маєм перерости і зараз треба якось обмежити спілкування з "непевними" дітьми?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення erinaceus » 18 квітня 2016, 17:43

А може попробуйте змінити середовище? Просто не ходіть на майданчики, уникайте дітей наскільки можливо. Якщо дитина не розуміє, то не провокуйте його. В такому віці думаю можна якось і без компанії обійтися. Розглядайте природу, комашок, пускайте бульки, грайте в м'яча. Короче, будь-що лиш би без інших дітей. Я думаю, то вікове, і я тут мами кажуть, і це з часом мине :yes:
Ми так влітку робили з ненависними машинками і майданчиками. Пояснити, що сьогодні кататися не будемо, не завжди виходило, то ми просто деякий час взагалі не ходили на площу і в ту частину парку, де атракціони. І нам обом було від того спокійніше.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення TYulia » 18 квітня 2016, 17:58

от я теж маю таку близьку думку, що поки не може фільтрувати сам, то мені приходиться обирати оточення і надіятись, що скоро розум прийде. Але з іншого боку переживаю, що то може я неправильно роблю, і він такий спраглий до дітей і до їх наслідування через нестачу щоденних "компаній"
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення !OLGA! » 18 квітня 2016, 18:16

Я вважаю, що не варто обмежувати дитину і спілкуванні з іншими дітьми. А просто говоріть про гарні і погані вчинки, аналізуйте разом з ним те, що він протягом дня робив. Знаю одну маму, яка завжди кричала до дитини щоб та не повторювала за іншими. Потім взагалі тільки дитини щось повторить, одразу кудись її вела. То тепер той хлопчик, як тільки побачить дітей то так до них втікає і таке відчуття, що показує всі дурниці які вміє і знає. Можливо, якщо ви так почнете фільтрувати його оточення, то це стане вашою звичкою. А дитині самій потрібно навчитися відрізняти добре і погане, відповідно до свого віку.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення МамусяВладусі » 18 квітня 2016, 19:13

В нас повністю така ж ситуація. Дуже за всіма дітьми повторює слова,вчинки...
Так що буду слухати поради, бо єдине, що стараюсь пояснити, розказати,але щось то не дуже помагає.
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення TYulia » 18 квітня 2016, 19:41

То таке певно хлопчикам більше властиве, все таке прикольне зловлювати на ходу. Я вже навіть як в книжках читаю, то знаю що певні слова треба випускати. З Петсона він вже взяв "дурні і допитливі корови". І взагалі бачу, що він ще не може зрозуміти, засудити негарного героя. Для прикладу мультик "Антошка", то я замітила, що він не розуміє що Антошка недобре робить, я йому старалась пояснити, і то не впевнена, що до кінця він мені повірив, може Антошка й далі залишився в його уяві крутим головним героєм. Я то вже знаю, що йому чи мультики чи книжки треба щоб головний герой поводився позитивно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Ulkanet » 18 квітня 2016, 22:27

не пускати до дітей - не вихід (((
мене тоже часто бісить, що мала повторяє все за іншими дітьми - і то тільки саме най гірше, що вони витворяють ((((

я коли бачу, що діти говорять "погані слова" чи ще щось роблять "неправильне" - то роблю зауваження всім :yes:
поки, що це для мене най оптимальніший варіант :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Marichka » 19 квітня 2016, 08:52

Зовсім не пускати,то одне.Але думаю,що мама в такому віці має право вибирати серидовище для дитини.
В компанії моїх дітей я бачила в неділю,що вони самі один одного виховують.Хтось сказав "дурна",то інший сказав так не казати,бо то погане слово.
І самому робити зауваження,я пише Ульканет.
Все буде добре,то ще такий вік,що не все втрачено.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 19 квітня 2016, 08:57

І для нас актуальна темка) Ми говорим багато але не розбірливо) А ось вчинки :cry: :cry: :cry: плач і годі. Ми тільки до діток все він втрачає маму :dash: :dash: :dash: Він не слухає і не чує мене :dash: Дуже швидко під вплив інших діток йде. мене це дуже дратує і сварила і пояснювала і просила. І нічого не дало. Він мене не чує коли є інші дітки біля нас :dash: :dash: :dash:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення taranjka » 19 квітня 2016, 10:45

А що такого діти роблять на тих майданчиках?
Я звичайно не бачила як це у всіх виглядає, але якщо дитина вас не чує то таки ваша вина. Ви або забагато заборон робите, або ваші заборони не передбачають наступних дій. Можливо варто переглянути свої заборони?
Щодо поганих слів, то дитина не розуміє, що слово може бути погане. Найкраще спокійно нагадувати, що це не гарне слово і сильно на ньому не зациклюватися.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість