Глобальні оголошення!



Як привити дитині свій розум і гідність?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 19 квітня 2016, 13:16

taranjka написав:А що такого діти роблять на тих майданчиках?
Я звичайно не бачила як це у всіх виглядає, але якщо дитина вас не чує то таки ваша вина. Ви або забагато заборон робите, або ваші заборони не передбачають наступних дій. Можливо варто переглянути свої заборони?
Щодо поганих слів, то дитина не розуміє, що слово може бути погане. Найкраще спокійно нагадувати, що це не гарне слово і сильно на ньому не зациклюватися.

ми як виходимо гуляти і є дітки особливо трішки старші він дуже йде під вплив їхній мені це дуже не подобається, вони десь біжать і він за ними але йому тільки 2,3 а діткам по5-6р. Я його хочу забрати до однолітків а він починає кричати плакати і т.д.
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення taranjka » 19 квітня 2016, 13:34

ну що таке "під їх вплив"? в пташок камінням не кидають, інших дітей не бють.... а те що ганяють - то йому хочеться веселощів. з того, що я помітила, то найбільше на майданчиках відриваються дітки які вдома самі. ви ж не гасаєте з криками пів дня, не стрибаєте і не кричите - скоріше за все шукаєте мирні ігри. а коли дитина бачить той рух на майданчику - то її енергія проривається. мої вдома хату розносять. а є дітки яким і вдома і на дворі тре бути мега активними.
ну бігає він за старшими - може впасти, можуть штовхнути - буде вчитися поводитися обережніше. пробуйте перед прогулянкою домовлятися, що ви дозволите йому гасати, але коли кажете "не можна" - то він має послухати вас, інакше підете на якийсь нудний майданчик. з першого разу не вийде, але якщо ви дотримуєте свого слова, і при тому не обмежуєте всі його рухи - в вас буде ваша рівновага
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 19 квітня 2016, 14:16

ви помиляєтеся я із своєю дитино граюся дуже весело) Ми і бігаємо і стрибаємо і бардак вдома робимо і розкидаємо. Я стараюся увійти в його світ оскільки він один в нас) А таке як домовитися на вулиці то взагалі неможливо бо він не чує мене) Я йому говорю а він все наоборот мені але коли сам один і я зним говорю то він чує.
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення taranjka » 19 квітня 2016, 14:53

ви справді можете стільки часу підряд бігати, стрибати, робити бардак і тд, як діти на майданчику? і справді так не контрольовано і з криками? тоді я "знімаю перед вами капелюха" :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 19 квітня 2016, 15:20

Коли ми з дитиною двоє в нас крик і гамір в хаті і бардак "капець" коли лягає спати я давай все прибирати і коли встає знов все починється в зимою менше ходили на вулицю то радість була в ньогощо мама така бешкетниця робиться а тепер трохи двір мені дає перепочити
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення TYulia » 19 квітня 2016, 22:26

Я погоджуюсь, що така поведінка близька дітям-одинакам. Хочуть компанії. То звичайно добре, що люблять спілкування з дітьми, швидко находять контакт, я лиш хочу, щоб мій малий хоч деколи міг проявити свій розум і правильно оцінити якщо хтось робить зле, ну і добре(але для нього зараз всі добрі авторитети). Як маєте якісь повчальні книжки, казки, мультики про добрі і погані вчинки, то поділіться зі мною!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Ameli » 19 квітня 2016, 22:28

Ну в мене стільки здоров’я немає щоб постійно з ними дурачитися, битися, все перевертати догори дригом..хоча буває що подуріємо, але не довго :hi:
Таки мені ще треба і треба того терпіння, бо суджу по своїх малих і згадую свого брата...то якщо в мене буде хлопчик то ці теми для мене будуть дуже Актуальні, хоча на перед нічого не кажу бо не знаю. Просто як згадаю свого брата...то все що ви пишете і ще багато чого такого що так і не згадаєш але його було повно всюди, йшов під вплив, друзі і все, повторяв словечка не дуже доброго характеру. І від чого це залежить ??? Я, від малої мала свою думку хоч і впертий характер( він і по нині такий, меньша то копія я + ще свого купа), але зі мною таких проблем не було. якась я була заспокійна і за правильна а брат повна мені протилежність...а батьки одні і ті. і що мене виховували і пояснювали а його ні? Впевнена що ні, просто в нього такий характер, чесно кажучи і до тепер.
Але ваші хлопчики, ще маленькі то зараз не думаю що це проблема загального характеру а більше особисто вам не подобається. Так вони пізнають світ, і значить чогось ви їм не додаєте в тих іграх і слів цікавих не чують :ha: То ще все в них поміняється і чим більше забороняти тим більше цікаво.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Ulkanet » 19 квітня 2016, 23:54

Ameli ти як про мене і мого брата написала :hi: в нас різниця рівно рік. а як небо і земля. зараз вже троха став мудріший і спокійніший, але всерівно попадає під вплив і не вміє відстоювати своєї думки.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 08:46

от і я такого боюся зараз малий я ще його контролюю на вулиці але настане такий час що він сам буде ходити на вулицю і що тоді?????
Амелі, ми виробили режим садіка і свій графік розподіляємо так що ми і дурачимося Бог зна як і малюємо і клеїмо. Обідній сон- це закон (інколи вередує не хоче спати але це в нас не обговорюється) і після сну зараз йдем на вулицю а взимку я перетворювалася на 3 річну дитину ми витягували синтизатор дитячий могли 2-3 год з ним гуляти перекидати все і т.д, або брали звіроферму і гралися у ферму, або ховалися хоч в нас маленька кімната але радості було без меж, також в нас була цікава забавка щоб я його ловила по кухні коридорі і кімнаті ох це затягувалося. А як чоловік ввечері додому приходив то ми сідали один на протів одного і пускали машинку або мячик а малий бігав то до мене то до нього.Отак ми проводим час)
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як привити дитині свій розум і гідність?

Повідомлення Sms » 20 квітня 2016, 11:42

Я не бачу нічого поганого, що діти гасають, бігають, скачуть, лазять куди не треба, повзають і тд В них купа незатраченої енергії, яку кудись треба таки дівати. Щодо "нечує", значить не так підходите до пояснення! Надмірні заборони , контроль чинять таку дію, як правило. Діти , як губка - впитують звички оточення! Але вони не настільки дурні. І якщо мама чи тато пояснює і підходить до пояснення зі сторони доброзичливості і розуміння - дитина все розуміє! А якщо заборона виглядає "Не можна, бо я так сказала!..." :pardon:
Гуляємо на майданчику і бачу різних мам. Є мами, яким зручно всістись на лавку і тільки прикрикувати на дитину: "Не лізь", "Не бий", "Не копай", "Не роби" і тд. Такі діти, як правило більше кудись лізуть і щось роблять "не так". Всі дітки переймають погані слова чи звички від однолітків, дорослих. Розкажу, що було в нас і як боролись:
1. Плювання. Почала навіть , не плюватись, а харкатись, як мужик! З відповідними звуками. Пояснювала , що так роблять або невиховані чоловіки, або верблюди! Питала в неї чи вона часом не верблюд. Вона казала, що ні. Тепер, навіть на вулиці стороннім зауваження може зробити.
2. Засовує руки, голову, ноги куди не слід. З останнього, всунула на дит. майданчику в дирку голову. Довго старались витягнути, ніс заважав :ha: Навчило не надовго. На вихідних всунула ногу між штаблини огорожі садочку. Пояснюю, помагаю витягнути. Ніколи не сварю. Розумію, що в такі моменти їй страшно стає. Але як на мене, це її власний досвід і вона так пізнає світ.
3. Говорить погані слова на зразок: "Йолки зелені", "Йолки палки". Знаю звідки набралась. Провожу роботу з бабусями-дідусями. Не акцентую на тому увагу.
4. З садочку принесла слово "Дурний", "Дурна". Ненав'язливо замінила його на "Врєдна" :hi: Наприклад, кіця подряпала її, кричить, "Муха дурна киця", питаю "Що сталось?" Розповідає , що подряпала її. Я кажу "Ох, врєдна Муха"! І вона повторює. :yes:
Ну якось так.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron