Глобальні оголошення!



Дитина протестує проти спання

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення sakyra » 28 січня 2016, 14:17

TYulia дайте собі спокій з тим спанням, моя не спить вдень з 2,5 років і не бачу в тому ніяких проблем, пішла в садочок в ясла ходила лише до обіду, а вже в молодшій групі, почала в садочку спати разом з дітками за компанію, перших 2 дні не спала, а потім почала спати як і всі, я також думала, що вона нікому спати не дасть в садочку, але ні поки діти спали лежала тихенько, а потім і сама засинала, тепер коли в садочку спить, дома на вихідних ні. Я не бачу в цьому нічого поганого, не порчу собі нерви з тим спанням і дитину не силую щось робити...
sakyra Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 вересня 2014, 12:06
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення TYulia » 28 січня 2016, 15:17

В нас хлопчик. Зранку спить до 7-8. Певно ще я не перестроілась і хочу обідню перерву ще мати)) тіки що заснули :aplo:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення erinaceus » 29 грудня 2016, 02:18

TaniaPicaSSo Як у вас з засинанням? Покращилася трохи ситуація?
Бо мене ті нічні присипляння вже доводять до ручки :dash: Ну як може дитина в 3.7 не хотіти спати, якщо стане рано, в обід не спить, за день наганяється, а сном пізно ввечері і не пахне?! Якщо засне в 23, то це за щастя. Переважно 23.30-00.00 або і ще пізніше. Вкладання мінімум годину, деколи півтори. І незалежно від того, коли почнемо, все одно раніше ніж за годину не засне. В мене вже перед сном починається нервовий тік, бо знаю, що так знервуюся за той час, що як засне, то вже нічого не хочеться. Але ж треба якийсь особистий час, на власні справи, щоб ніхто не кричав під боком і не дьоргав кожних 5хв. Оте "мама" 100500 разів за день вже вуха прожужало :crazy: І що цікаво, вдень в садочку спить, ввечері засинає пізно. Вихідний - не спить, і засинає так само пізно. Реально тих 2-2.5год денного сну йому погоди не роблять. Тобто він може спати 8год, як дорослий. І йому це нормально. Я сама деколи після 8-годинного сну ще сонна... Короче, парадокс. Реально заздрю тим, в кого діти засинають самі за 10хв і у батьків ще ввечері є час на себе.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення Ulkanet » 29 грудня 2016, 02:30

о!! болюча тема :hi: :ha:
нам вже 6,3 р. і вкладання спати - каторга :dash: 1-1,5 год. :crazy: деколи взлюся - лиша саму - то може товктися 1,5-2 години - потім засинає. але тоді спить дуже неспокійно :sad: а ще перед тим дві години готується до сну: збирає іграшки, чистить зуби - то всьо триває вічність :crazy:
в день не спить з 1,5 роки. в ночі спить по 12 год підряд і навіть не втає :crazy:
засинала за 15-20 хв з своїм татом - але для мене то було якесь катування дитини, а не присипляння :scare: він її тупо тримав і не давав навіть порухатися :scare:

поки ми ще не школі - то нехай так буде. підем до школи - придеться якось по іншому то питання вирішувати :hi:

а так, то я собі дала на спокій. вже не нервую з того приводу. і якось легше пішло, бо чим більше нервуєш - тим довше дитина не засинає :dash: не дозволяю виходити з ліжка, стрибати - тільки лежати і читаємо книжки. потім просто лежимо на темно.
ще наводжу будильник, щоб задзвонив через 1,5 год - бо я скоріше за неї засинаю :crazy: але то не кожен зможе потім встати і ще щось робити :pardon:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення olgakr » 29 грудня 2016, 10:07

В мене діти різні. Старша Маринка без проблем засинає через 5 хв, як у ліжку-- якщо не відволікати. В Роми заснути --це проблема.Раніше не придавала цьому такого значення- лягав дуже пізно-- спав до обіду. Перед початком школи я взялася серйозно за режим.По своїх дітях бачу, що недосипання у старших і відсутність денного сну в молодших--погано впливає на дітей--вони роздратовані, без настрою, весь час ходять за мною і мамають, не можуть зосередитись на якомусь завданні. Зовсім інша справа, як дитина виспиться і здорова -- вона активна, гарно сама граєтяся і весела--як підмінили. Як відлучила молодшого--важко було налагодити денний сон, але все ж вдалося. Намагаюсь вкладати в один і той же час, спочатку-читаєм книжку, потім--співаєм пісеньки і так засинає. Ще важливо, щоб дитина на денний сон заснула до1 год, в 3-вважаю вже пізно, бо пів 10 ввечері пора вже знову лягати, а ми ще не встигли стомитися після денного сну.Як погода гарна, намагаємся побільше гуляти надворі, тоді швидше засинається і краще спиться. Поки ми надворі- відкриваю вікна, щоб провітрилось.Мені і самій 8 год сну --мало, тому намагаюся лягати спати з дітьми. До школи я встаю в 6.20, діти в7. тому в 8 год вечора починаєм збирати іграшки і митися .В 9 -усі в ліжках. Вставати не дозволяю.Потім ще слухаєм казочку.Далі виключаю світло,тільки нічник і сварюся, щоб не розмовляли.До 10 уже переважно всі сплять.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення Natalinda » 29 грудня 2016, 11:45

erinaceus написав:Ну як може дитина в 3.7 не хотіти спати, якщо стане рано, в обід не спить, за день наганяється, а сном пізно ввечері і не пахне?!

Лeгко :hi:
Мій і в садку нe спав, просто лeжав і всe.
Я схиляюся до того, що організму так добрe. Дeсь ранішe читала, що зараз збільшилася кількість дітeй, у яких нeмає потрeби багато спати, всe цe від нашого тeмпу життя. Я як вагітна ходила, то малювала собі картини дeнного дитячого сну :(): відколи відлучила, дeнного сну нeстало. Приблизно з 2-х років

Алe Олю підтримую дужe, щодо сну для школярів. Коли в школі, то дужe стараюся, щоб лягав ранішe, виходить нe завжди, бо ми всі яскраво виражeні сови, тому я тe всe роблю бeз нeрвів. Ну нe лягли, то й нe лягли.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення Русік » 29 грудня 2016, 11:55

У мене діти несплюхи. Як могли у двох вічно сонних сов народитись двоє абсолютно несплячих жайворонків - незрозуміло.
Обоє перестали спати з відлученням. Правда, менший відлучався в 2 роки 9 місяців, то вже більш-менш прийнятно з точки зору наших бабусь)
Старший зараз спить по 8-8,5 годин. По всім нормам то неймовірно мало для його віку. Але навіть у вихідні він встає першим зі всієї сім"ї - в 7-7.20, сам себе розважає, поки решта не встануть.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення TaniaPicaSSo » 30 грудня 2016, 01:52

erinaceus написав:TaniaPicaSSo Як у вас з засинанням? Покращилася трохи ситуація?

Минув приблизно рік відколи я створила цю тему. Не раз думала тут написати знову, але стільки завжди хочеться написати, бо спання завжди було і є для нас складною темою та болючим питанням :dash:
Тому я може не все зразу, а писатиму частинами.
Зараз немає таких протестів, як тоді, коли вона всідалась на ліжко і заявляла, що спати вона не буде взагалі ніколи. Тоді ми якось поступово вийшли з того, вже й не пам'ятаю як, але мусила я сидіти коло неї біля ліжка довго і нудно, тримаючи її за руку. А так як тоді була вагітна, то те сидіння мені так тяжко давалось, бо і спина боліла, і спати самій хотілось, що якщо вона довго не засинала, а я розуміла, що зараз перша засну, то забрала спати її коло себе. І хоч стопятсот раз переселяла її вже до того в своє ліжко, але таки до кінця вагітності Марта часто ще спала зі мною. Мені так легше просто було, хоч вона вже й не просилася зі мною спати.
А от з настанням тепла, десь у травні, коли почались довгі прогулянки, зразу ситуація помінялась. І так ціле літо. Пробувши цілий день на дворі, наприклад, цілий день на дачі, а потім приїхавши додому, йти не додому, а ще до 22 год товктися в дворі з дітьми, о так! Тоді вона засинала без проблем. Хоч і теж пізно, бо так виходило, що літом все додому приходили 21-22 год, а потім поки вечеряли, милися, то лягали десь 23-23.30, і часто ще під час читання вона вирубувалась. А такі от прогулянки по 2 год, як то осінню чи зимою, не дають того ефекту зовсім, навіть якщо гуляти ввечері :nea: Що гуляли, що ні, різниці майже ніякої.
Потім допишу.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення erinaceus » 11 листопада 2017, 13:49

Знаю, що то проблема поширена, але все ж. Син тепер стандартно, щоб відтягнути момент засинання, починає просити їсти. Голодний, капець. І кричить, що їсти хоче, не засне. Хоча так, протягом дня, чи навіть за годину до сну їсти в нього не запхати. Ну але навіть якщо нормально і повечеряє, то все одно просить щось перед сном. То, звичайно, звичка дурна, але як поводитися? Давати чи ні? Інколи обмежується 2-3 горішками, інколи яблуком чи грушкою. Бо ж не хочу на ніч навантажувати шлунок. Ну а деколи приходиться і щось суттєвіше давати. А ще нервує, що це відбувається вже після чищення зубів :dash: Ви як робите в таких ситуаціях?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитина протестує проти спання

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 листопада 2017, 13:54

erinaceus в нас та сама історія. Я дивлюсь по ситуації, якщо знаю, що вечеряла, і вечеряла нормально, ситно, то не даю нічого. Але буває таке, що це вже мій провтик, я згадую, що дитина дійсно не вечеряла, бо казала, що не голодна і поїсть потім, а потім всі забули, ніхто не згадував, і я розумію, що вона справді нічого не їла ще години з 16-17, наприклад. Намагаюсь, звісно, таких ситуацій уникати і нагадувати заздалегідь, щоб поїла, бо потім вже не дам. Тому, на мою, думку, в нас це бувають інколи просто маніпуляції, лиш би дійсно відтягнути час спання, а буває, таки дійсно голодна. Це видно навіть по тому, коли йдемо на кухню, і часом починає перебирати, що то не хоче, то не буде, або сидить над тарілкою і помало дзьобає, а часом згодна на все і дійсно їсть, як з голодного краю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей