найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дитина протестує проти спання

14 грудня 2015, 16:00

І ми дуже важко засинаємо тепер, вже деколи не вистачає терпіння, але а тепер вечером просто виклучаю світло, включаю малень настольну лампу, щоб він не боявся і він ще може довго- довго то щось розказує, то бігає по ліжку,то пити, то їсти....так десь 1-1,5, але я на все не ведусь, кажу,що сплю) Отак і засинаєм

Re: Дитина протестує проти спання

15 грудня 2015, 23:33

В нас старший засинав дуже-дуже важко практично від народження, не спав вдень десь з 2,5 років. А от коли молодшого (а йому десь тоді було 1,5 р.) "переселили" до нього в кімнату, то стало все просто і гарно. Поклали дітей, виключили світло, закрили двері і все. Обоє швидко і спокійно засинали. :dance:

Re: Дитина протестує проти спання

16 грудня 2015, 00:14

О дівчата, в нас зі сном теж непросто - до 11 вечора не може влягтися спати. Про "їсти" правда не йде мова, зато то "пити", то "в туалет", то ще зайчика передягнути, ну і обовязково почитати. А головне не має значення колипочинати вкладатися - чи за 2 год чи за пів - влягаємося в районі 11 год. От наприклад зараз ще не спимо - чистить зуби, а то довга процедура в моєї доні.

Re: Дитина протестує проти спання

16 грудня 2015, 00:54

Ми щойно вляглись :crazy: Відколи завершили гв, влягатися спати- то наш провідний вид діяльності :ha:

Re: Дитина протестує проти спання

16 грудня 2015, 16:52

Прочитала у соцмережах актуальний жарт
"Хто перший засне, тому можна не спати" :ha:

Re: Дитина протестує проти спання

27 січня 2016, 22:47

Дівчата розрадьте! Я з тими засинаннями здурію. В обід я таки зірвалася, розплакалася, що ледве спинилась, а він так і не заснув. А ввечері притому що не спав в день, теж майже годину товкся, хоча біля ТВ вже майже куняв. В обід тепер спить в дитячій, каже я буду сам, сам собі стелить, вкладається, мене виганяє. Але то "сам" засинання перетворюється в гру -"мама за двері, а я встав, мама наближається, бігом на ліжко". Це триває добрих півгодини (хоча він би зміг певно цілий день, потім я таки заходжу. Сідаю під ліжком і стараюсь йому щось шепотом розказати, таке щоб не аж дуже цікаве було, пару раз про пори року розказувала(від сніжинок до піщинок), то про сонячну систему. І то треба монотонно добрих півгодини говорити. Сьогодні таки не змогла. До сну йде без спротиву, але зовсім не старається заснути, швидше навпаки. От як тіки зупиняється в своїх круцьканнях і стоянні на голові, то за кілька хвилин засинає. І що то з тим робити?

Re: Дитина протестує проти спання

27 січня 2016, 22:58

TYulia дати собі на спокі :hi: моя тоже так тяжко лягає зараз спати :dash: ще трохи і прийде весна - і все зміниться :yes: в нас зимою завжди дурдом з тим спанням :dash:

Re: Дитина протестує проти спання

28 січня 2016, 01:35

TYulia Ну може йому вже й не хочеться вдень спати? Вже 3 роки, дорослий стає. Племінниця взагалі після 2 перестала спати вдень. Думаю, тоді б і ввечері з часом засинав раніше. Якщо вас це аж дуже напрягає, то може дійсно краще дати собі на спокій і не класти вдень? У нас поки вихід з ситуації - засинати вдень надворі, але наш ще менший... А ви в садочок не збираєтесь? Знайома казала, що в них теж були проблеми з денним сном, але коли пішли в садок, то зі всіма спить дуже добре. І на вихідних собі такий ж графік зробила. За компанію може веселіше :ha:

Re: Дитина протестує проти спання

28 січня 2016, 12:15

В садок поки що не збираємося. Думаю в садку він би і інших розохотив спати. Та ще от так хочу тримати той режим, але щось не дуже получається вже.

Re: Дитина протестує проти спання

28 січня 2016, 14:02

А можливо вона зразку довго спить?Будіть її з самого ранку,щоб до вечора замучилась.
Або можливо нехай тато ложить її спати,вона бачить що вами можна маніпулювати тому себе так веде. :confused:
Відповісти