Глобальні оголошення!



Що ви забороняєте робити дитині ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення westa » 21 листопада 2014, 00:08

Останнім часом часто чую від родичів , що надто балую синочка . Я розумію , що в нашій сім"ї дуже мало заборон .Але вини за собою не бачу.
Хочу послухати , що можна вашим діткам , а що - ні. Може побачу свої помилки.
Тепер про Богданчика .Йому 2,6. Важко написати що нам не можна , тому пишу що дозволяю ( з того , що неприпустимо для моїх рідних):
- бігати по калюжах
- брати в руки ніж (під моїм наглядом )
- вилазити мені на руки , коли він того хоче
- вибирати маршрут прогулянки ( незалежно від того , чи треба мені в магазин )
- включати пилесос в розетку ( в моїй присутності )
- не їсти , коли не хоче
- вибирати собі ( а часом і мені :hi: ) одяг
- їсти неоплачену булочку в магазині ( коли ми там надовго )
- часом спати в моєму ліжку
-гратися моїм телефоном ( цей гріх визнаю повністю :yes: )
і ще багато чого , що зараз не згадаю.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Dribchuk » 21 листопада 2014, 00:25

нічого такого срашно забороненого ви не дозволяєте, я дозволяю все те саме, а ще дозволяю (що на думку багатьох моїх родичів неприпустимо)
кататися верхи без підтримки дорослих
таляпатися в воді під краном скільки хоче
вибирати собі взуття і одяг в магазині
малювати нігті лаком
дивитися зі мною медичні серіали (тут точно каюсь :hi: )
дозволяю не ділитися своїми речами коли вона не хоче
дозволяю не гратися і не дружити з тими з ким не хоче (навіть якщо то діти моїх хороших знайомих)
дозволяю вибирати що вона хоче зїсти, раджуся що приготувати, в кафе вона завжди вибирає сама
дозволяю заводити домашніх улюбленців яких вона хоче (ну в межах розумного, принаймі шукаєм компроміс - не ротвейлер, а нова рибка в акваріум :hi: )

Але я ітак вважаю що я їй забороняю занадто багато всього. Деколи просто не вистачає часу дозволяти все що вона хоче, наприклад розганяти голубів зранку по дорозі в садок, годувати собак бо я їх боюся, голосно співати ввечері і т.д. Я не розумію і не хочу розуміти батьків які все забороняють, чим більше заборон тим більше протестів. З нщого боку є таке поняття як порядок, я вважаю що дитина має знати що можна, а що ні. Моя знає що щоб починати нову гру треба прибрати після попередньої, що не можна перебивати старших і т.д.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Ulkanet » 21 листопада 2014, 00:54

- бігати по калюжах

сама люблю побігати. :ha: вот сьогодні по калабанькам походила :ha: аж настрій піднявся :ha:
- брати в руки ніж (під моїм наглядом )

то вже треба по дитині дивитися. я своїй лише в 4 роки дозволила ножиким користуватися і то таким столовим з заокругленим кінцем. а коли тебе нема - то ножі де стоять??? малий їх може сам взяти???
- вилазити мені на руки , коли він того хоче

твої родичі що - терористи??? :ha:
- включати пилесос в розетку ( в моїй присутності )

ось таке , я не дозволю і ще довго не буду дозволяти. не треба поки моїй дитині знати, що в резетку можна щось запхати :dash:
- не їсти , коли не хоче

моя коли не хоче, а її заставити їсти - то потім всьо бекає назад :bad:
- вибирати собі ( а часом і мені ) одяг

мою дитину поки всьо влаштовує ::Р: тому тихенько радуюсь і чекаю на ті часи - коли вона буде мені казати що хоче одягнути :ha:
- їсти неоплачену булочку в магазині ( коли ми там надовго )

я собі не дозволяю такого ніколи, і дитині тоже. для мене це не прийнятно. а те що хтось ходить пє/жує - то вже їх проблеми, а би лиш були чесні і оплатили потім :crazy:
- часом спати в моєму ліжку

я в шоці! твої родичі впали з Марсу?? Моїй 4 роки - то вона має своє ліжко і вже не хоче мами :cray: а коли їй було 2 - то тільки зі мною і хотіла спати ::Р: що в цьому поганого??? хоче спати - нехай спить. скоро сам втече від тебе :ha:
-гратися моїм телефоном

моя гралася з 1,5 р. вже два місяці не грається - телефон втопився і карта памяті здохла, а на ні й і всі фотки і відео. :cray:

сижу вже хвилин 5 і думаю що я такого забороняю і дозволяю малій ??? :confused: :confused: :confused:
мені деколи роблять такі зауваження - але я їх не беру собі до уваги :В): тому навіть не можу згадати :ha:
о здагала, я недозволяю гратися з бездомними тваринами і годувати їх, бігати за ними і т.д.
не дозволяю плюватися :bad:
не дозволяю нічого підносити з землі на вулиці (загублені іграшки, прикраси) :ireful:
ще не дозволяю бігати по бібліотеці :ha: :ha: :ha:

дозволяю ходити по хаті в нових (тільки куплених) лахах і капцях :hi:
дозволяю гратися ІКЕЇвською посудою.

тре подумаи що ще таке "кримінальне" я дозволяю :ha: :hi: :ha: :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Dribchuk » 21 листопада 2014, 01:36

Ulkanet о, моя тоже модніца ходить в нових платтях по хаті :-) :-) :hi: дівчатка вони такі дівчатка :pardon:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2014, 01:54

Можна писати й писати :hi: westa із твого списку я категорично не дозволяю їсти в магазині. Ну але ми не ходимо по магазині настільки довго, щоб син вмлівав з голоду,))) ну і телефоном не грається - по-перше там нема ігор, а по-друге навіть в його 5 невпевнена, що він не понатискає там такого, що я не розберуся :crazy: ніж і розетку я в такому віці не те що не дозволяла, просто якось інтересу в дитини не було. А зараз в 5 то включає-виключає з розетки, може сам щось врізати, навіть як я не поруч. Якось прийшла з вулиці, а мені дитина канапку зробила: врізав хліб, з табуреткою дістав з верхньої полички і врізав сир. Мені від радості аж сльози проступили :love:

З того що Dribchuk дозволяє то для мене категоричні серіали, не лише медичні, а взагалі дорослі фільми. В нас на мультики мало часу, не те що))), минулого року хлопчик з садочку розказував детально всі серії Роксолани - для мене це перебор. А ну і нігті не дозволяю фарбувати :ha:

Загалом якщо життю дитини не загрожує - то в більшості випадків дозволяю. Літом в калюжі сама виводила,))))) це ж дитинство!!!!! Мені не дозволяли, а так хотілося!!! Як холодно не дозволяю, бо немаю надійних гумачків.
Взимку дозволяю валятися в снігу :love: сама вчила :hi: дитина довго впиралася, але таки зацінила :yes:
Влітку дозволяю сидіти в басейні допоки сам не вилізе, бабуся ніяк не може цього пережити. Загалом я дозволяю Юрі найбільше з усіх домашніх, але водночас є найстрогішою :crazy:
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення svetla » 21 листопада 2014, 09:08

Про калюжі: вчора дві мами задивилися на мого малого,який йшов по всіх калюжах і ще стрибав в них.Клас ! І я так люблю.
Меньшому дозволяю більше,ніж в свій час доні дозволялося (для себе це оправдовую,що з нею мала більше часу :impossible: ). Інколи чоловік каже,що я б і бомбу дала розібрати дитині тільки щоб мене не чіпав :ha:
Старша досі хоче спати зі мною, а синок в своєму ліжечку. Нічого кримінального в спільному сні не бачу. На руки беру практично завжди як дитина хоче (якщо це не капризи). В 10років на руки до мами не залізе.
Моі діти по дивані стрибають, з тахти подушки стягують і роблять барикади і таке інше. Нехай дуркують... А свекор за голову береться.
Тут писати і писати...
Здається мені,що ми зараз вже більш поблажливіші батьки ніж були наші батьки
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Галина » 21 листопада 2014, 09:18

Ulkanet написав:я недозволяю гратися з бездомними тваринами і годувати їх, бігати за ними і т.д.
не дозволяю плюватися :bad:
не дозволяю нічого підносити з землі на вулиці (загублені іграшки, прикраси) :ireful:

Те все що Уляна я теж не дозволяю.
Вчу завжди за собою прибирати, на вулиці не смітити, то був такий період, що менша збирали папірці з цукерок і в смітник несла, бо то якісь нечемні кинули.
В снігу валяємося всі разом, якщо вн чистий :hi:
Спочатку Вероніка теж якось насторожено сприймала, а тепер всі разом ангеликів робимо)))))))))))
Якщо мені дорослій це приносить задоволення, то чому диті забороняти.
- забороняю їсти сніг
- забороняю лізти до газу
- забороняю на балконі ставати на табуретку і "вивалюватися" з вікна
- забороняю з незнайомими людьми спілкуватися і щось брати, в ліфт заходити (я сама з незнайомими дядьками в ліфт не заходжу :crazy: )
- стрибати по ліжках (не категорично, обмежую просто такі дії)
Natalinda написав:Загалом я дозволяю Юрі найбільше з усіх домашніх, але водночас є найстрогішою :crazy:

То напевно у багатьох так.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Marichka » 21 листопада 2014, 09:35

Ми теж з чоловіком багато дозволяєм:і стрибати по ліжках,і скакати з висоти-радіємо,коли вони рухаються,а не дивляться мультики.В магазині їсти дозволяю і теж радіємо,що добре,що хоче.Заставляємо мити руки,обрізати нігті,допомагати поприбирати-але це легко виходить.Решта-пояснюємо і ніби завжди знаходимо компроміс зі старшенькою.Вважаю її досить чемною.А менший ще не такий,як би хотілося:) Стараюся виховувати любов"ю:поцілувати,обняти і перевести увагу
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення nadusha » 21 листопада 2014, 09:49

Меншому категорично не дозволяю лізти до газової плитки, до розеток, переносок, вдягати ремінь чи пасок, чи шнурок на шию, не можна кульок вдягати на голову. Пояснюю кожну заборону. Знають обидва, що не можна перебивати старших, стрибати з підвіконника на ліжко (старшому теж), їсти під мультик (десь в 2 роки Денис їв тільки так, то з одного боку було легше, а з іншого довго відвикав), обривати листочки з вазонів, ставати на каналізаційні люки, брати самим ліки. Ножем старший 8 років користується без нагляду, молодший тільки під наглядом. Старший (8 років) вже може включити газ, пожарити собі яйце. По калюжах дозволяю, коли в гумаках. Дозволяю обом під наглядом користуватись електроприладими (пилесос, комбайн, мікрохвильовка), пояснюю як саме, чого робити не можна (наприклад, ставити іграшки чи ложку-вилку в мікрохвильовку). Дозволяю "помагати" мені чи рідним. Недавно був спір з бабусею: менший (4 роки) хотів помагати дідусеві порізати спиляні гілки, я дозволила, показавши, що зубці пилки гострі. Малий трошки порізався, бабуся "правила" довго...
Дозволяю лазити по високих бордюрах, наголошую, щоб міцно тримався. Старший на прогулянці "тренується" з хлопцями з "паркуру": стрибають через лавки, зістрибують з бордюрів, вистрибують на перешкоди. Мене то дуже "напружує", але розумію, що заборонити того я не можу. Єдине до чого домовились - що не стрибає з розгойданої гойдалки, і то після прикрого випадку в дворі (хлопчик на рік молодший від Артема сам так розкатався і стрибнув, що зачепився штанами за металевий "грибок", впав, штани порвав. Чудом та дитина нічого собі не приробила. То все відбулося на моїх очах, попереджала, не стрибай, але ...)
Комп'ютер і мультики в нас дозовано. Ага ще згадала - забороняю дивитися "Віталіка" (побачив в знайомих в гостях то чудо, то був капець).

П.с. смітити на вулиці, стрибати по ліжках, лізти до незнайомих тварин - теж.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Що ви забороняєте робити дитині ?

Повідомлення Галина » 21 листопада 2014, 09:53

nadusha написав:ставати на каналізаційні люки, брати самим ліки.

це теж не дозволяю.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron