Глобальні оголошення!



І от ви побачили в якогось дитяти проблему таку ж, як у вас

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення гра з вогнем » 11 липня 2010, 23:32

є подруга, а є чужа людина ;) яка ні з того ні з сього підійшла і почала "вєщати" історію хвороби своєї дитини з натяком, що моя теж хвора :)
те. що я прийму від подруги. я не завжди прийму від сторонньої людини.

якщо ви підозрюєте. що з дитинию трапилося щось таке, за що батьки можуть нести кримінальну відповідальність - негайно повідомляйте соціальні служби, міліцію і т.п., а не починайте заводити задушевні розмови.
здоров'я дитини - найцінніше!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення Marta » 11 липня 2010, 23:49

Ну так, а наприклад, я якась дивна, скажемо так, і мені здалося,що з вашою дитиною не все гаразд, і ви б хотіли,щоб я без попередження дзвонила в соц.служби?....Для мене було б краще, щоб така людина спочатку мені сказала про це, я не кажу підлітати і казати, що ваша дитина якась не така чи причеплювати їй хвороби, просто в розмові розказати, що в нас таке було, а мама слухає і просто приймає до уваги. Тут нічого образливого чи поганого нема. ІМХО.
Marta Офлайн


 

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення Natalinda » 11 липня 2010, 23:56

Я ше свої 5 копійок вставлю з конкретним випадком.
Є така хвороба ветеліго (це, грубо кажучи, коли білі плями по шкірі). Толком не знають від чого вона і як її позбутися. Різні люди шукають інформацію і знаходять її різну, одні - одну, другі - другу. Дякуючи зовсім незнайомій людині, яка підійшла на вулиці до мами з хлопчиком і сказала, що в її дитини така ж проблема, у того першого хлопчика прояви ветеліго значно зменшилися.

Все залежить від тону, від людини, від налаштованості на розмову...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення гра з вогнем » 12 липня 2010, 00:57

якщо ви якась дивна :) і починаєте щось говорити мені за мою дитину, або просто ошиваєтеся навколо, повірте, перша в соціальні служби зателефоную я.
так, я вважаю, що доречніше зателефонувати у служби, якщо підозрюєте, що з дитиною коять протиправні дії, аніж починати розмову. оскільки, наступного дня ні дитини, ні мами ви вже можете не побачити, невідомо у що вам виллється розмова з людиною, яка знущається над своєю дитиною, невідомо у що виллється ця розмова дитині.

про вітиліго. підозроюю, що якщо у дитини є ця хвороба, то її мама про це довідається від лікаря, а не на вулиці від чужої людини. хоча, якщо б мені незнайомці підходили і пропонували лікування... я б поставилася аналогічно. я не довіряю незнайомим.

ми вже все намішали в одну миску.

не хотіла б більше загострювати увагу на цьому, виходячи з передумов:
вулиця, незнайомі люди, мені щось здалося - я віддам перевагу перехреститися, аніж лізти зі своїми додумками, висновками та порадами до інших людей. очікую, що до мене з подібним теж ніхто не підійде. якщо підійде, я подякую, розмову продовжувати не буду.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення Marta » 12 липня 2010, 01:18

Знаєте, в нашій країні, де лікарі (не всі,але є така тенденція) мало що знають по своїй спеціальності,грубо кажучи, де мами змушені самі ставати лікарями і всім решта для своєї дитини, самі мають шукати-чим би то вилікувати, бо лікар в кращому випадку знизує плечима, то слухаємо, що одна скаже, що друга, в неті полазимо, зробимо висновки, поконсультуємося з іншими лікарями, проаналізуємо, хто що скаже, і тоді робимо висновки і вирішуємо, що робити. І поради, мені здається, не зайві, якщо людина дійсно з таким стикалась, ніхто ж не заставляє це робити вже і бігом.
Незнайомці- небезпечна штука, але в дворі,коли дітки разом граються, часто зав"язується спілкування...Власне так незнайомці стають знайомцями, а потім, можливо, і друзями....
Marta Офлайн


 

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення гра з вогнем » 12 липня 2010, 13:22

знаю, але тим не менше вважаю, що втручатися у особистий простір іншої людини - не гоже.
справа ваша як робити і від кого приймати поради.
та я не розумію, чому порада "вдінь йому холодно" сприймається в штики (а раптом в тієї мами вчора при такій самій погоді так само одягнута дитина захворіла). людина дійсно з цим зіштовхнулася і не заставляє вас вдягати дитину вже і бігом. просто сказала.
а порада: "ой, у мого така сама плямка на ручці була. ампутували" - то страшна допомога, цій людині мало не в ноги кланятися треба, бо злі дохтури сказали, що ніц страшного в тій плямці нема.

звідки подвійний стандарт?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення Marta » 14 липня 2010, 23:33

" Вдінь, йому холодно"-це якраз вже і бігом. А от якби сказали " Так щось холодно сьогодні...Минулого тижня також було холодно, а я з непривички оділа легко, то кашляла-сопельки були...Дивіться, то таке, щоб часом не продуло..."

)))) Ну, типу шось похоже...) Це ж не звучить так, що вже і бігом, людина ділиться своїм досвідом, а вам вирішувати,це навіть нема чого сперечатися, безсумнівно...

Відповідь нормальної мами має два варіанти: "Ну, дійсно,шось так вітер повіває,давай вдіну тобі кофтинку" або
"Та ні, вона в мене загартована, ми завжди так ходимо..)"

Все просто. Це спілкування. Ні до чого не зобов"язуюче.
А "Вдінь,йому холодно"-це звучить,як наказ. Ну,для мене так. )
Marta Офлайн


 

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення гра з вогнем » 16 липня 2010, 15:58

Для мене це все звучить і сприймається однаково. Я ніяк не можу зрозуміти як незнайома мені людина може втручатися у моє життя, давати поради, розповідати про те. чого її не просять і вважати це правильним :dash:
таке враження, що подібні розмови необхідні для утвердження себе, своїх способів виховання та догляду за дитиною :)

одна справа, коли люди знайомі, хоч привіт один до одного кажуть. а інша, коли з бухти-барахти.

ну, поясніть, чого я маю витрачати свої енергетичні ресурси, щоб підтримувати недолугу розмову, або вислухати поток непотрібної мені інформації, усміхатися людині, спілкування з якою мені не потрібне, а потім ще й вітатися, бо то ж типу знайомство зав'язали. якщо матусі нема з ким полялякати - то чого я повинна ставати жертвою її розмірковувань?

ну не люблю такого нав'язування і все.

хоча я цілком усвідомлюю, що зграйки матусь на майданчиках можуть мати свої неписані правила спілкування :) можливо описана ситуація якраз з цієї опери
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення Marta » 17 липня 2010, 00:46

От не вважайте за образу, але як ж ви знаходите собі подруг? Ви ж з ними колись мали б познайомитися!
І ми з вами тут спілкуємося просто,хоча один одного не знаємо і ніколи не бачили...
Кожен з нас, напевно, все одно залишиться при своїй думці, і в кожного з нас своє власне бачення, як поводитись у суспільсві. :unknown:
Marta Офлайн


 

Re: І от ви побачило в якогось дитяти проблему таку ж, як у

Повідомлення гра з вогнем » 17 липня 2010, 05:53

тут ми спілкуємося на якусь тему. людина приходить на форум мотивована до спілкування, людина задає запитання, отже ХОЧЕ почути думку інших.

на майданчику мама гуляє, питань не задає, думає собі про щось своє. про те чи борщ вимкнула, що сьогодні на біржі робиться... аж тут хтось підходить і починає віщати :) далеке-далеке, непотрібне-непотрібне.
вислухати треба, попідтакувати треба, милу міну скорчити треба, нічогонезначущими фразочками відповісти і ще й подякувати!
бо що ж люди скажуть?
(а скажуть, що неконтактна й будуть ще не один рік дивуватися та в слід дивитися, похитуючи головами: як з нею хтось може спілкуватися?!)

:morning:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей