Глобальні оголошення!



Ляльковий театр

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ляльковий театр

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 листопада 2017, 14:03

nelly ви такі сміливі, я от з меншою ні разу не ходила. Я бачила не раз, як ходять з такими малюками, але то такий напряг, я чогось думаю. В нас тепер бабуся водить )))))

Дівчата, може то не в дану тему треба писати, але я маю два величезних зауваження до нашого лялькового. Безвідносно до вистав. Цікаво було б почути вашу думку.
Перше, це оці розсаджування по рядах - діти окремо, дорослі окремо, а хочете разом, то йдіть назад. Не дуже зручно та не дуже продумано, як на мене. Хоча би вже зменшили кількість рядів, де сидять самі діти, замість 7 (3-4 з яких завжди пустують), залишили б перші три і досить. Бо ще плюс завжди є новенькі, які не знають і сідають, де попало, а їх потім зганяють. Складно все, одним словом.

А друге, це, перепрошую, але туалети. Їм досі не соромно мати такі туалети? Ні дверцят, ні кабінки, дві дирки... І то для дорослих і дітей, при чому в жіночий завжди знайдеться кілька мам з хлопчиками 5-7 років, які кажуть, що хлопчик сам в чоловічий не піде. І ті хлопчики стоять і дивляться, як дорослі тьоті пісяють... Вибачте, але ну як так?! Невже ніхто досі не здогадався, що це ненормально?! Хоча би дверцята приробили до тих кабінок, ну що так важко?! :dash:

З одного боку, театр, культура, виховання, всіділа, а з іншого боку сором і ганьба пройти через той туалет. Чи то тільки мені так здається?!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ляльковий театр

Повідомлення nelly » 20 листопада 2017, 15:00

Ну в мeнe останній рік то життя суцільний напряг тому мeні привично напeво :pardon:
про місця я думала вчора, що можe б по типу дорослого писали місця, алe виходить що діти за дорослими будуть сидіти, тому іхній варіант напeвно самий оптимальний, розумію що є діти які вжe бeз батьків в залі.
А про туалeт по ходу та ж тeма. Щоб діти нe могли закритися. Як варіант хіба кабінки з двeрцями що нe закриваються, типу як в пологовому. І дирки мeні підходять, бо я страшно бриджуся чужих туалeтів :bad: І досі всіх дітeй тримаю висаджуванням, тому мeні лeгшe потримати над диркою чим на смeрдючим унітазом
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ляльковий театр

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 листопада 2017, 15:19

nelly Ну дирки дирками, нехай, але якби ті кабінки прикривалися. Або тоді хай доробляють ще окремо дорослий туалет, а то ж зрозуміло, що не одні діти ходять в туалети, дорослі також. Але окремі туалети робити більше замороки. Легше дверцята доробити.

Були ми раз у львівському ляльковому, то там проблема з місцями вирішена таким чином, що в них стільці мають підвищення, що якщо на них сідає дитина, то її можна посадити на підвищення.

А туалети в них закриваються, як всі нормальні туалети.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ляльковий театр

Повідомлення svetla » 20 листопада 2017, 19:55

pan_kotskyy написав:А на котру годину ходили на виставу? на 12 чи 14, що так багато людей було?


на 14:30. як телефонувала питати чи є квитки то казали,що багато бажаючих з 12:00 купують квитки на 14:30.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Ляльковий театр

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2017, 20:44

Я була у Київському ляльковому. Ніхто нікого не розсаджує, на квиточку пише ряд та місце. Відповідно з місць не зганяють. Передімною сидів татко, такий ну десь як мій чоловік (хто знає), але ще й на півголови вищий. Діти дивилися з проходу. Я не бачила практично нічого. Наступного разу, то вже ми брали квиточки подалі від сцени, то було чуть краще.
Я після цього навіть в книгу відгуків нашого театру написала, які вони молодці, що розсаджують саме так. Ще б мами з татами не тупили. Якось так нам попало, що як ми починали ходити, то реально сиділи діти за дітьми, а дорослі за дорослими, останній рік нашого ходження такого добитися було важко, бо батьки часто махали головами, казали "а он там хтось там сидить не так" і пофіг. Незнаю як зараз, ми давно не були.
Якщо глядачів мало на сеансі, то так і три ряди вистачає для діток, але як більше, то тих сім норм. З моїх спостережень звісно.
Змінювати - сьогодні так, а завтра лиш три - вважаю недоречним, правила мають бути чіткими, тоді їх легше дотримуватися)))) ІХМО

А туалети то так, печаль печальна.
: трохи більше не втему. Про мам хлопчиків.
Були в Трускавці в Дельфінарії. Там туалети чудесні. Багато їх. З дверцятами. Ну але ж дверцята не донизу, а так на сантиметрів 10-15 напевне від землі. Я собі спокійно як тажуть роблю свою справу і тут через ту шпару - обличчя хлопчика :crazy: навіть забула, що я там мала робити чесно кажучи :hi: За кілька секунд по зойках в сусідніх кабінках було зрозуміло що такий сюрпрайз не одна я отримала. Мама хлопчика вийшла з кабінки, взяла малого та й пішла собі на виставу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ляльковий театр

Повідомлення erinaceus » 20 листопада 2017, 21:53

Natalinda Зараз майже всі дотримуються правил, лиш буває крайні місця біля проходу зайняті дорослими, але вони і так там нікому не заважають.
То як з якого боку подивитися. Мій син, наприклад, сам боїться сидіти, то ми завжди сидимо разом після 7 ряду. Інколи сам, як попереду нема когось дуже високого. Інколи в мене на руках. Тому тут все відносно. Найкращий варіант то мабуть такий, як Таня пише, - крісла з підвищеннями.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ляльковий театр

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2017, 22:01

Чесно кажучи не сильно зрозуміла що то за підвищення і як це працює. Якщо дитина сяде на підвищення, то дитина ззаду вже не бачитиме також?
Мій дуууже довго не сидів сам. Дуже і дуже довго. і все сиділи так, як ти пишеш, частіше на колінх правда) але не через те, що невидно було йому, просто такий мамин був.
Я не кажу що моє бачення єдино правильне. З того де була і бачила я, то мені подобався цей момент. Звісно все відносно і всім не догодиш :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ляльковий театр

Повідомлення nelly » 25 листопада 2017, 22:46

Яка завтра вистава? На сайті нe бачу
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ляльковий театр

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 листопада 2017, 23:02

nelly Сестриця Оленка та братик Іванко
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ляльковий театр

Повідомлення erinaceus » 27 листопада 2017, 18:09

А хто дивився "Айболить проти бармалея"? Дуже страшний той бармалей?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей