Глобальні оголошення!



Ляльковий театр

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення okcana » 12 лютого 2012, 22:56

Ой і я дуже давно не була. А як думаєте дитині 2,4р. з нею можна вже йти (вона в мене дуже не посидюща), чи ще рано?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення mala-karta » 13 лютого 2012, 01:08

okcana, мому було 2 і 11. Чудесно себе вів. Але деякі дітки і в 4 не годні всидіти.
Ви дивіться по своїй дитині - чи любить казки слухати, чи мультики з сюжетом може дивитися.
Моєму дуже добре помагало сконцентруватись, коли йому щось дорозказувати (те, що він міг не зрозуміти) - ну але коли дорозказує тільки хтось один, а не кілька зразу ;-)
Ще мені здається, що мому краще би пішла якась історія, яку він чув - якийсь Колобок чи ріпка.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення olgakr » 18 березня 2012, 17:04

Ми сьогодні з вперше ходили в ляльковий театр - не сподобалось. Це була вистава про братика Кролика і Вовка з Лисом.Сюжет був не цікавий - доця його не зрозуміла(може ще замала -4 роки),а Ромчик - то і зовсім злякався.Актори були одіті в костюми ковбоїв і на звірів схожі були мало. Ще мені дуже не сподобався один момент - лис приставив собі до скроні пістолет, декілька раз вистрілив і весело побіг далі.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 20 січня 2013, 19:57

Оскільки всіляке новорічне ми прослабували, то в театр вибралися аж сьогодні.
Дивилися виставу про лікаря Айболитя та Бармалея.
Як на мене то так собі, дещо на старших діток (мому три з половиною практично) але відсидів заворожено цілу виставу, плескав, розповідав про дядька з ножиком і про лікаря.
На наступний тиждень йдемо дивитися про Сніговика.
Давайте може форумівку :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення taranjka » 20 січня 2013, 20:02

дякую що нагадала))) ми минулого літа до зариття пару разів ходили, осінню, щос ніяк не виходило, а зимою квитків не могла "зловити" )))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 21 січня 2013, 13:09

А ще я б дуже хотіла саме в ляльклвий театр, щоб акторів не було. Цікаво чи такий десь є. Тре в ЛЬвові подивитися.

В нас в садочку вихователі робили для діток суто ляльковий, такими іграшками що на руку одягати, то мені набагато більше подобається
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення TanenRom » 21 січня 2013, 13:43

Natalinda написав:А ще я б дуже хотіла саме в ляльклвий театр, щоб акторів не було. Цікаво чи такий десь є


тю, так що це в ляльковому театрі люди грають???
ми в суботу були на виставі Марійка та Ведмідь - виходили на сцену тільки на початку та вкінці дідусь з бабусею, які робили ніби зав"язку та роз"язку вистави,а так уся вистава - це ляльки - Марійка та Ведмідь

а ще дуже гарна там виставка Ляльок:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


п.с. Наталя чекаємо вас в гості :wink:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 21 січня 2013, 13:48

TanenRom написав:тю, так що це в ляльковому театрі люди грають???


Ну у нас теарт називається "актора і ляльки"
Тобто актори мають в руках ляльок, і діти бачать що то актор лялькою рухає і замість неї говорить.

: Знаю-знаю, мусимо вибратися :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення TanenRom » 21 січня 2013, 13:56

мені здається що одні ляльки то набагато цікавіше, так в дітей більше фантазії
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 09 березня 2013, 17:21

Ніхто завтра не збирається в ляльковий? :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей