Глобальні оголошення!



Ляльковий театр

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ляльковий театр

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 11:10

Повідомлення Модератора М
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- сайт Тернопільського театру актора і ляльки, де можна глянути вік на який розраховані вистави ну і афішу

Востаннє особисто я була в ляльковому театрі певно років зо 20 тому. І то бувала лише на новий рік, коли там робили святкування для дітей з маминої роботи. Останнє, що пам'ятаю - рибки в холлі. якісь фотки дядьків-тьотьок на стінах, і темний зал. Але спогади ті приємні, веселі і дитячі.

Дітей своїх ще не водила в ляльковий, бо Юрчик ще замаленький, шоб ходити з нами. А залишати його також якось ні можливості ні бажання нема. Погано, що ляльковий лише у вихідні працює.

так от, у нас в школу приїхала вистава з лялькового, з нас збирали гроші, то я вже послухала відгуки батьків про той ляльковий і вирішила. що нам ше ходити рано. Казала одна мама, що там дуже погано те, що на квитках не пише номер місця. Тому, якшо ти прийшов пізніше - тобі може не вистарчити місця десь поближче до сцени. А ззаду вже погано чути і видно. Крім того, спереду сидять лише діти без батьків, і лише з якихось десятих рядів уже сидять мами з дітьми на руках. Відповідно, якшо ти прийшов перед самою виставою, то тобі може не вистарчити місця саме на тих рядах, де на руках можна тримати дітей. А приходити за пів години до початку вистави - то й для дитини важко. Втомиться. То раз
Два. Сучасний ляльковий наш став дуже вже розвинутим і у нього з'явилися спецефекти, які дітей можуть лякати - дим, вогонь, дракони на всю сцену, тощо. Проблєма в тому, що за її словами, вистави не діляться за віковими категоріями. Тобто, якшо 10-річним хлопчиськам потрібні шуми, бійки, вогні і дракони, то шестирічкам - лише спокійні колобки, тощо...

Але так видно мало статися, що коли в школу таки приїхав той автобус з лялькового театру, то я зустріла свого давнього знайомого, котрий є актором того театру. Каже - ти чому до нас дітей не водиш? Кажу - так то і так то. Каже - не слухай батьків, приводь малих. Відповідно, я не втрималася, шоб не піти і собі на ту виставу, котру в школах зараз показує наш ляльковий театр. Вистава пізнавальна, про те, що можна робити, а шо приносить небезпеку, та вчить дітей, за яким номером тела треба дзвонити в рятувальну службу. Короче, діти сміялися, кричали, помагали там. Я теж сміялася. Вистава дуже сучасна, сучасна музика, сленг, слова, хореографія, і я вийшла звідти задоволена і з твердою впевненістю вести дітей в театр. Правда. лише покишо Софійку. Можна і Юрчика на такі вестави вже водити, але доведеться пояснювати багато. Бо не впевнена, що в білій, зеленоокій, намакіяженій ляльці він впізнає кицю. Чи там їжачка... Хібашо послухає музику та подивиться, як там бігають ті всі ляльки.

А який ваш досвід відвідування нашого тернопільського, лялькового театру? що вам сподобалося, що ні? Які емоції викликає театр актора і ляльки у ваших діток?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2011, 12:21

я тоже хочу в ляльковий,не знала що то лиш по вихідних

в дитинстві ходили часто з класом ,вистави погано памятаю,але памятаю в залі виставку ляльок,білку в колесі,і морозиво ще там вроді продавали з автомату,таке як я люблю

трохи страшно що там зараз все запущено
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення КлубНіка » 21 жовтня 2011, 12:31

happymami в наш садок теж тижні 2 тому якусь виставу привозили, то казали,що дітки гарно реагували, плескали, сміялись :)
В самому ж ляльковому я була оййй як давно, ще як мала була і з маминої роботи на новий рік давали туди білети. Але минулого року зробила експеремент, пішла з малим в наш драмтеатр на "ялинку"(то мої мамі на роботі і досі профсоюз дає білети) то скажу вам що то представлєніє, навіть мене налякало, а діти там років 4-5 взагалі сльозами заходились!!! :shock: Як мені якась лисиця, їз за спини вистрибнула з якоюсь голосною фразою, то я аж підскочила!!! А малий розплакався. То я зразу ж спустилась вниз, оділась і пояїхала звідти.
Взагалі, хотілося б малго привчати до прекрасного, але хочеться щоб і справді були гарні і добрі вистави!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Ludmila » 21 жовтня 2011, 12:35

Ввостаннє були в ляльковому театрі десь 2,5 роки тому з племінником (хлопчику тоді було 4 рочки), пригадую, що був якби присутній діалог між ляльками-акторами і дітьми в залі, тобто актори тримали увагу маленьких глядачів (на жаль не можу точно сказати, що то була за вистава, казка якась точно :oops: ), малому і нам сподобалось, нудно точно не було. Сашеньку нашу думаю будемо водити в театр обов'язково, але десь з 3 років не раніше.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Ludmila » 21 жовтня 2011, 12:35

Просто думаю дитинка молодша 3-х років не зрозуміє суті вистави. ;-)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Галина » 21 жовтня 2011, 13:15

Я теж в ляльковому була дуууууууууууууже давно... Але до нас в садочок 3 рази на рік привозять, то в малої завжди купа вражеть, от сьогодні також вихователька збирала по 5 грн на виставу, буде моя дитина 3 дні розказувати всім що бачила. А піти зараз якось можливості нема, меньшу не залишу...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 05:20

Моя мала після перегляду вистави в школі тепер більшість малюнків коли малює, то обрамляє їх "шторками", каже, шо малює виставу. Я так розумію, це явний признак того, що дитині сподобалося

В садок до Юрчика теж приходила якась вистава, от тільки я не спиталася звідки, чи бува не з лялькового, то вражень було теж на цілий вечір. Розказував так емоційно про якогось вовка, ше якихось звіриків, якісь там качки чи гуски були :grin: . Общім, діти в мене мабуть будуть культурними :grin: :oops: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Ira » 22 листопада 2011, 15:15

Ми в ляльковий театр ще не ходили, а от в садочку вже теж раз була вистава з лялькового театру (збирали по 2 грн.). От тільки як я не намагалась розпитати доцю, вона нічого не розказала :( Тільки розказувала, хто з діток біля неї сидів :kiss:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення mala-karta » 12 лютого 2012, 17:41

Ми були перед Новим Роком в ляльковому театрі.
Ромчик висидів всю виставу.
Вистава була про Сніговичка.
Але найбільше Ромчику сподобались тьоті сніжинки і як крісла складаються, ггг
Ну але спочатку дививися уважно (чекав тьоть сніжинок), потім вже бавився кріслами. Але тихо бавився, не заважав сусідам :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення fajno » 12 лютого 2012, 18:57

там ніби різні вистави на різний вік. тре взнавати
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron