Глобальні оголошення!



Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення mari » 21 лютого 2010, 13:04

Нещодавно ми з дочкою ходили на концерт Фабрика зірок-3! :D Вона давно мріяла і навіть просила мене раніше,коли ще не знала що вони будуть в Тернополі, поїхати в Київ! Для неї ,яка не пропустила ні 1 ефіру з ними і навіть в гостях їх дивилась-це була таки подія! Концерт був такий собі. Співали правда вживу і самі підтанцьовували. Але як бідно виглядала наша сцена. Ми сиділи на 1 ряді балкона і було класно видно нещасну дерев"яну сцену! Подумала,точно треба було їхати в Київ. Білети мали теж суперціну, але враховуючи те,що наш тато подарував їх на Валентина, я чемно намагалась отримати задоволення!!
І що ви думаєте, тільки вони почали співати і веселитись і я почала радіти,розпливатись від задоволення поруч з малою. А ще якщо врахувати що ми Меломани, і моя дочка знала всі пісні напам"ять і безперервно співала. А коли почав МАТІАС співати -то і я прифанатіла...О,мами- обов"язково ходіть на концерти і в театри,на виставки і в філармонії. ЖИВЕ СПІЛКУВАННЯ!!!!!!!
А дочка моя коли вийшла,позвонила татові і сказала- ЩО ЦЕ САМИЙ ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ В ЇЇ ЖИТТІ!!! От так все просто! І справді хіба для щастя потрібно багато?!! :heart: :heart: :heart: А скоро Фабрика-СУПЕРФІНАЛ!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення happymami » 24 лютого 2010, 14:13

моя 4 річна доця з бабусєю їздила після Різдва на фестиваль З Різдвом у серці в Березіль. То їй дууже сподобалося. Бо вона ніколи не була ше в театрах і тому в Березілі ніяк не могла повірити, шо на вулиці день. Як так, якшо в залі темно?))) Була в захваті від костюмів і всетаке
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення happymami » 10 травня 2011, 00:57

А ми нині відпочивали коло озера. Аааале ж я мозгами відпочила, народ, так ніби була за тищу кілометрів від міста. Компанія була просто офігенна. І Юрчик був просто золотою дитиною :clapping: :clapping: :clapping: . Але шо головне, шо відпочинок йому тааак сподобався. Він був просто в шоці від всього побаченого :omg: :crazy: :lol: . тааак почав багато в моменті говорити, шо я вже не встигала слово вставляти. Кажуть, що в дітей від налишку емоцій може бути таке, що вони говорити більше починають. То таки так.ми обійшли пів Східного нині, в Катедрі пороздивлялися на малюночки, потім від гот.Тернопіль до Циганки пішки ішли, там песиків купа була, мовчу вже про озеро, дядьків з палками(вудками), кораблики, захід сонця, місяць і...їзда на мамі в звичайному шарфі замість слінга :lol: . Ну а шо? Боліли руки нести такого кабанчика, а він сам вже йти не міг після стількох годин гуляння. То я свій шарфік звязала і імітувала СЗК. Ну троха смішно було, зато помогло. руки вільні. Фотку завтра виставлю. Короче, треба якось нам всім вирбатися на озеро з малими ;-)
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


То він кораблика показував. Бо той наш корабль туди-сюди тільки те й робив шо пливав :grin:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення Руженка » 10 травня 2011, 01:47

happymami Малий так на тебе схожий)))))))))класно)))А Ви самі були???вдвох?
Руженка Офлайн


 

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення happymami » 10 травня 2011, 01:54

Руженка дякую. Ну та мав би бути на мене схожий, а не на сусідів :lol: :lol: :lol: . Ну з діток ми були тіко вдвох. Просто була доросла компанія. Але тим не менше - Юрику не було коли скучати ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення krapk@ » 10 травня 2011, 19:44

мій малий любить теж біля води гуляти. Кажу буль, щоб щось кидати в воду і дуже тішиться.
Пісі: Ребенок может научить взрослого трем вещам: радоваться без всякой причины, всегда находить себе занятие и настаивать на своем (Пауло Коэльо)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення lore1ei » 11 липня 2011, 10:16

А ми вчора були в ляльковому театрі, на виставі
Мала просто в захваті, тривалість 35 хв, а вона готова була сидіти ще.
Актори дуже гарно грали свої ролі, в залі всього лиш 40 місць, дуже затишно і гарно все облаштовано, я навіть би не подумала що в Україні є щось таке)
На наступний тиждень йдемо на ще одну, про зайчика.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення Natalinda » 09 березня 2012, 03:43

Юрчика нещодавно сильно порадувала покупка нової зубної щіточки, яку він сам вибирав. Дуже йому сподобалася з тітіті))) то зайчик так по нашому)))
Ви б бачили його радісне лично як він на ручці побачив того зайчика, півдороги мені щіточки не віддавав, а сам ніс)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Події які приємно порадували або здивували ваших дітей

Повідомлення erinaceus » 03 листопада 2017, 00:55

Були ми на морі і зайшли в кафешку за морозивом. Ну таке всяке розфуфирене, короче насолода для очей :nyam: Вибрав син, яке хоче: вафельний стаканчик з всякими присипками, кульки морозива з начинками і т.д. Але ж низенький, не видно йому повністю, як вони то все роблять. А вони ще те морозиво наприкрашали, печеньку шоколадну збоку засунили і дають йому в руки. Треба було бачити його вигляд в той момент! :hi: Очі розширились, на обличчі таке здивування-щастя-насолода, ніби це те, чого він найбільше хотів усе життя :love: Ми впали :ha:
Люблю дитинство за такі щирі моменти...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка


Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей