Глобальні оголошення!



Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення okcana » 10 серпня 2016, 17:18

В Одесі сьогодні тепло, сонячно, вода незнаю яка бо небула на морі. А з понеділка обіцюють дощі...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2016, 17:57

Ми цього року,в другій половині липня були в Кирилівці на Азовському морі.Сподобалось.Рекомендую.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення denamama » 12 серпня 2016, 10:52

Ми теж були в Кирилiвцi в першiй половинi липня, за рекомендацiею Марiчки жили на Жукова 26. До умов проживання нарiкань нема, а от умови в самiй Кирилiвцi менi не сподобались. Цього року було бiльше вiдпочиваючих, вiдповiдно i смiття було бiльше. З вивозом смiття мiсцевi служби не справлялись. Вразила величезна купа смiття в баках i бiля них в центрi Кирилiвки, по дорозi на пляж пiсля вихiдних в кущах купи смiття.
На пляжi, бакiв для смiття нема, туалетiв теж. Багато скла на пляжi, про бички i насiння взагалi мовчу (вiдпочивали в основному на пляжi санаторiю Кирилiвка бiля рятувальноi станцii). Бачили як одного дня хтось лишив на пляжi свое смiття, на наступний день смiття побiльшало. Людям лiнь нести свое смiття до бакiв на початок пляжу. Була свiдком ситуацii, коли мама закопувала каки своеi дитини тут же на пляжi. Пляж -- пiсок з ракушняком, чистити його нереально.
Вiдкрили для себе пляж в центрi, бiля колеса огляду, теж досить брудно, але пiсочок класний i далеко йти вiд Жукова.
Були в Кирилiвцi i в 2015 роцi, цього року ситуацiя набагато гiрша. На наступний рiк у мене нема бажання туди iхати.
P.S. Вже як приiхали, побачила в нетi таку статтю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення Marichka » 12 серпня 2016, 11:10

Стаття заказна,думаю.
А відпочинок-як всюди в Україні.Там ще зі зливами чисто.Там не видно явно таких.Ми відпочивали декілька років в Коктебелі,то труби зливо виходили в море прямо на пляжах.
Конкуренція всюди велика,Крим відпав,то пишуть,що хочуть.
Брудно,сміття,туалет-всюди в Україні схожі проблеми.Не вийдемо ще скоро на нормальний рівень.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення Marichka » 12 серпня 2016, 11:13

До мене сусідка каже,коли ми приїхали з моря,що по телевізорі розповідали,що цього року в Кирилівці втопилось 20 дітей.То хтось замовляє,бо є конкурентом.Бердянськ,наприклад.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення nelly » 31 серпня 2016, 00:59

Трохи вже акліматизувалися то ж теж тут напишу.
Ми цього року були сімєю в Італії ( нас 2+2 діток 2 і 5 років).
Оскільки це була наша перша сімейна поїздка за кордон то почуття були змішані а стрьому ще більше.
Почнемо з віз. Ми не мали ще жодного шенгену, то ж відкривали італійську туристичну по запрошенню з Італії. Документи збирали та заповнювали самі, для супер економії записалися у посольство в Києві і практично за 1500 грн відкуривли для всієї смії візи на 1 місяць.
Туди і назад іхали рейсовим автобусом зі Львова ( величезний, комфортний, з туалетом та кондиціонером, кавою, чаєм та вафлями)). Дорога довга 1,5 доби туди і 1,5 доби назад, але мої дівчата :(): були практино всю дорогу чемними, що навіть мені нєрвішкі швидше здали ніж їм :crazy: ( привикли з нами кругом швеньдяти-їздити).
На кордоні Угорському дуууже придираються до сімей з дітьми, в нас було все ок з документами, але були такі яких водили по кордону довго ( Тож перед тим як їхати за кордон треба щепітільно підгготувати всі всі документи).
В Італії були практично на самому півдні в районі м.Салерно. Саме це місто хоч і курортне і великий порт не вразило, а ось курортні містечка по берегу то краса неймовірна.
Жили на квартирі, харчувалися тим, що приготовили самі, ціни в супермаркетах вищі ніж в Україні але не критично.
Оскільки жили в місті яке було 20 км від моря то добиралися поїздами або автобусами. Поїзди швидкісні, чисті, комфортні, з кондиціонерами, без натовпів ( спеціально моніторила пилюку внизу віконечок якої в наших потягах уйма і яку діти постйіно зішкрябують :bad: , все ідеально чисто. В автобусі водій не займається розмовами по телефону та продажем білетів, він чітко виконує свою роботу ЇДЕ!!! Квитки продаються в цигаркових магазинах ( ??) і просто в автобусі компостуються. Контролера в автобусі не бачила ні разу, хоч кажуть він є і якщо без білета то штраф 120 Є. По ходу там всі купують білети.
Щодо читсоти міст і пляжів, то тут плачевніше набагато :cray: , смітять кругом і всюди, на плажі що їв що пив кинув під ноги і пішов купатися. Кажуть, що це на півдні так, на півночі італійці цивілізованіші ( не знаю-не бачила).
Італійки дуже емоційні при розмові, я реально замиловувалася як вони спілкуються махаючи руками, випячуючи очі і ще при цьому тримаючі в роті сигарету :crazy: Практично кожну другу жінку яку бачили -курить, чоловіки курять набагато рідше.
Практично всі італійці татуйовані чуть не з 15 років, а кількість тату більше 3 то в порядку речей що в молодих що в старших.
Далі буде...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення Сяна » 31 серпня 2016, 07:43

Нель, на півночі люди реально культурніші, звісно, є вийнятки всюди, але в загальному то видно по чистоті міст, культурі на дорозі - як пішоходів, так і водіїв... Про куріння жінок теж помітила, хоча самі італійці кажуть, що чоловіки і жінки курять однаково. Може, то нам так в очі впадали жінки, бо в Україні їх менше, більше десь ховаються за магазинами....
На скільки дешевше автобусом, ніж літаком? І як у вас з італійською - вміли самі щось питати/відповідати?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення TYulia » 31 серпня 2016, 12:54

Неля, чудовий відпочинок і досвід. А ви скільки днів були? Чому не брали житла ближче до моря, чи там дорожче?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення nelly » 13 жовтня 2016, 23:14

Через певні обставини продовжую аж тепер розповідь...
Ще замітила таку річ в автобусах ніхто не поступався старшим, були реально старі певно поза 80 років, всі сиділи як ні в чому не бувало ну і самі старі не нагадували певно в них так прийнято..
Сяна, літаком думали летіти з Польщі ловкостами, мало б десь вартувати на всіх в дві сторони до 300 Є, але білети ті не здаються і ми не ризикували їх купувати тому що не знали чи нам відкриють візи ( рейсовий автобус коштував у 2 сторони на всіх 510 Є).
Були ми там рівно 3 тижні. Спочатку були в захваті, типу Європа закордон,там все краще, але реально чим ближче було до дати виїзду додому тим сумувалося за домом все більше, тепер розумію тих хто емігрував кудись як їм на початках важко...
Мовний бар'єр був страаашенний, хоч ми і мали розмовники але ними чомусь не користувалися, говорила що не розмовляю італійської, вони переходили на два слова на англ ( яку там напевне ніхто не знає навіть на елементарному рівні :dash: ), а потім типу як в нас італійська з англ акцентом, виглядало смішновато. Пізніше вивчили основні фрази, розміри взуття і цифри щоб орієнтуватися в цінах, то вже навіть могли і поторгуватися :hi:
З відомих місць де побували то були Помпеї (музей-розкопки), на вулкані Везувій, курортне містечко Позітано і ще декілька містечок по набережній.
Амбіції по подорожах вдома були набагато більші, але з дітьми виявилося і цього достатньо :crazy:
Цікаво було мені бачити що всіх гірські місцевості електризовані, з дорогами асфальтованими, прокладеними водовідвідними трубами. Вони там навіть коли вирізають ліси то зразу ж насаджують нові дерева, кажуть що робота дууже важка бо гори похилі, а грунт дуже сипкий, але її думаю теж украінці роблять...
До деяких курортних містечок плили на корабликах, а одного разу ( за декілька днів до відіїзду) поїхали автобусом. Розказати що мені було страшно, це не сказати нічого, такого адреналіну я ще ніколи в житті не відчувала. Дорога в місті Майорі тривала годину і виглядала як серпантин довжиною 200-300 м, дорога дуже вузька що проїзжає одна машина або автобус, але рух двохсторонній, іхали автобусом трохи більшим від нашого Ікаруса. Він на поворотах де не було видно нічого постійно сигналив, щоб нас чули зустрічні машини і було щось таки з 10 разів що буквально за пару метрів від нас зупинялися зустрічні машини. Спочатку піднімалися вгору то любувалися краєвидами, а коли вже спускалися згори, то було таке відчуття що летіли в прірву!!! Кажуть що по таких дорогах водять автобуси лише професіонали, не знаю які треба мати стійкі нерви щоб там їздити. :scare:
Вражень багато навіть ще не знаю що розказати, тре фотки передивитися щоб згадати.

Чуть фото | +
Люди що застигли у вулканічному попелі
Зображення
Центральна площа міста Помпеї після розкопок
Зображення
м. Позітано (ось так будують хатки в Італії)
Зображення
Курортне місто Амалфі
Зображення
вулкан Везувій такий як він є
Зображення
Типова вуличка по якій навіть їздять авто
Зображення
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Повідомлення mari » 24 жовтня 2016, 12:16

Ми щойно повернулись з Хургади, Єгипет.
Гарно було, добре відпочили.

Якщо когось цікавить то напишіть-напишу більше.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron