Глобальні оголошення!



Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення lore1ei » 26 січня 2011, 19:14

Ого, не боялися же ви на Хомяк підніматись по тих каменюках :o
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення taranjka » 26 січня 2011, 19:38

мммм, в таку пору тільки згадувати про літо :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
на 8-му місяці вагітності були на фестивалі в славську (всьо гуд, тік повертатися прийшлось в тамбурі :extesi: :extesi: але то таке). ближче до 9 їздили в ужгород, мукачеве і дряпались на замок ...ии, а невицький.
з Дарцьою вперше поїхали коли їй було 7-8 місяців мандрували до язлівця і ближні території. мандрівка на два дні. найнятий бус, кілька годин дороги, кілька вилазок, ночівля в монастирі, добирання до водоспадів... рамантєга. зараз і не скажу шо було важко, незважаючи на те шо тоді лізли зуби. памятаєм тіко кльові моменти.
а тоді все почалося :zybu: :zybu: :zybu: навіть не памятаю в якому порядку - бережани (фест), збараж (не раз), вінниця, славське (сімейний фест, жили в наметі), польща (краків, тарнов, люблін), чернівці, вишнівець... кажися всьо. це в період з дєцкиних 8 місяців і до 1,3. наразі в нас затишшя, ждем сприятливих погодніх умов. якшо муж завжди поряд, то особливих проблем нема :beer: :beer:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення Ірунця » 26 січня 2011, 20:15

lore1ei написав:Ого, не боялися же ви на Хомяк підніматись по тих каменюках :o

Ну, каменюк там небагато, лише при вершині. Та й в мене була надійна опора(яка,правда, спочатку хотіла відговорити мене від цієї затії :zybu: )
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення Alisa » 26 січня 2011, 22:27

А я хочу цього літа на море. Швидше за все це буде Крим, і швидше за все Судак.
Ось думаю, чи 10 днів моря з річною дитиною будуть відпочинком. Чи все ж таки важкувато??? :head:
Акліматизаціматизація і всяке таке...
Що готувати їсти дитині, хоч вона буде на грудному...
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення mala-karta » 27 січня 2011, 00:49

я їздила на море з півторарічним Ромком
прекрасний був відпочинок :)

ну, але я не розраховувала, що щодня зможу по 8 годин валятись на пляжі ;-)
а так - Ромка чудово себе поводив, все їв, в столовій збирав урожай цукерок (а так як він їх не їсть, то їла я :lol: ),
на морі чемно барбався в піску, хлюпався в басейнику (в нас такий маленький-маленький був, на дитячу попу), збирав ракушки, грався з дітками.
Ходив пішки за 700м до моря (по дорозі була будка з песиком, дикий виноград, клітки з курочками, бобрами - було весело йти). Назад (якщо вийти до того, яяк малий захоче спати) - також пішки.
Акліматизації не помітила, ГВ було :) Причому, зовсім не частіше, ніж вдома.
Але їхали в перевірене місце.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 01:04

А ми хочемо того літа також вибратись на море.
Малій буде 2, 5 року.
Крим відпадає, бо машиною я категорично проти-її закачує в авто. Така довга дорога- то буде важко.
Поїзд також щось не сильно хочеться....
Думаю про Туреччину.
Думаю.... ;-)

А так ми були з нею лише в Карпатах два рази. Цієї зими буде третій. Все добре, якби не дорога в авто..(
Marta Офлайн


 

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення mala-karta » 27 січня 2011, 01:34

а чим лякає поїзд?
ми виїджали після обіду, зранку вже приїждали.
Їхали менше доби.

Ввечері малий все роздивлявся, вночі спав, зранку знов роздивлявся, грався з дітьми, строїв глазки сусідам.
Назад так само.

Особисто для мене поїздом було легше, ніж машиною.
В 2.5 думаю, можна буде в машині хоч мультику включити, а в 1.5 тим би не надто зацікавився.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 01:42

Мені машина відпадає шо з мультиками, шо без, бо її сильно качає. Така дорога була б сильно важка.
Ми в Карпати 4 години їдемо з кульком в руках...((
Поїзд? Та можна поїздом, в принципі, але я вже сама хочу кудись інакше, мені вже той Крим чи Азовське поперек горла. Як згадаю ті пляжі, аж мені недобре....(((
Ми їздили в Крим машиною до Лізи, то машиною тим добре, що ми їхали подалі громадських пляжів на дикі, то була просто краса! Дельфіни підпливали до берега майже, багато піску, чисте море...А якщо їхати поїздом, то вже сидіти на одному місці.
Думаю про Туреччину, бо політ 2 години, та й якісь розваги, їсти не тре готувати, а по грошах майже то саме получається...
Marta Офлайн


 

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 02:49

Alisa написав:Ось думаю, чи 10 днів моря з річною дитиною будуть відпочинком. Чи все ж таки важкувато??? :head:
Акліматизаціматизація і всяке таке...

в интернете всякое пишут, но я склоняюсь верить, что акклиматизация длится 10-14 дней, а не 3-5-7, так что думайте...........

Я хочу к морю, но боюсь, что у меня отдыха не будет) Хотя малому очки-тапки-купальный костюм уже приготовили! :zybu:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Літній Відпочинок для дитини. Де і коли іздили!?

Повідомлення LeeLoo » 27 січня 2011, 06:42

Marta написав:Мені машина відпадає шо з мультиками, шо без, бо її сильно качає. Така дорога була б сильно важка.
Ми в Карпати 4 години їдемо з кульком в руках...((
Поїзд? Та можна поїздом, в принципі, але я вже сама хочу кудись інакше, мені вже той Крим чи Азовське поперек горла. Як згадаю ті пляжі, аж мені недобре....(((
Ми їздили в Крим машиною до Лізи, то машиною тим добре, що ми їхали подалі громадських пляжів на дикі, то була просто краса! Дельфіни підпливали до берега майже, багато піску, чисте море...А якщо їхати поїздом, то вже сидіти на одному місці.
Думаю про Туреччину, бо політ 2 години, та й якісь розваги, їсти не тре готувати, а по грошах майже то саме получається...

Marta
Ale g mawunojy vse rivno vam prujdetjsja jixatu do Boruspolja 6 godun -a potim vge na litak i do Tyre44unu :) Vse rivno doroga-ce vagko dlja ditok.Mu napruklad vge pruvuklu kydasj jixatu-litatu-po 10 godun,Liza moja vge pruvukla- :)
LeeLoo Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей