Глобальні оголошення!



Літній Відпочинок для дитини. Де і коли їздили!?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення svetla » 19 липня 2010, 15:08

;) Не знаю чи поїздом навжилась би... А от машиною,думаю,зручніше. Але з манюнею зручніше,ніж з річною дитино. Зараз ще треба всякої смакоти з собою брати,вода-чай,іграшки і т.ін. А от минулого року,як Оленці було 3місяці, ми їздили машиною в Зарваницю,потім до мами(100км). Нормально. А зараз їй вже треба шось бачити, тримати,гратись чимось...
Але все рівно подорожі - це класно!
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення Zaya » 19 липня 2010, 16:31

Згідно з Сірсами "в перші тижні далеко від дому не відходити. А в перші місяці на довго від дому не від’їжджати". Перші місяці це 1-2 місяць. Думаю з 3 місячною можна вже й на довго кудись податись. А таку маленьку шкода ще. :rose:
Zaya Офлайн


 

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення Гість » 21 липня 2010, 11:47

mu jizdymo z dytynoju wsudu wid narodzenna...persuj raz pojihalu do Opola z Wroclawa robyty pasport ,kolu malomu bylo 3tyzni,w toj den projihalu 250km,a kolu Tadejcuku wupownulosa 7tyzniw , wurusulu na mamunu Batkiwscunu....hoca dumku w roduciw byly rizni...dehto trymaw jih pru sobi,a dehto nazywaw nas bezwidpowidalnumu batkamu,jaki tarabanat dytyny 700km na Ukrainu....ale dojihaly bez problem,powernulus tez,za 3tyzni znowu zbyrajemos,ale nam zaraz wze 5mis.....pro pojizdku do supermarkety nawit ne pusu.....
Гість Офлайн


 

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення happymami » 21 липня 2010, 17:01

гра з вогнем написав:Аліса, на цілий день без можливості десь перебути в приміщенні - я б не радила. має бути місце помити дитинку від какашок, поміняти памперс, погодувати і т.п.

Погоджуюся. Однозначно треба, шоб був якийсь затишок дитині. А то весь день під відкритим небом - мені здається, шо то ше заскладно для немовлят після тісненького маминого животіка))))
Цілий день в слінгу? Дівчата маєте бога в животі! Слінг не є панацеєю, ности місячне дитя цілий день в слінгу, не знаю... колись теж груддю на амбразуру кидалися, часи такі були. Невже зараз настали часи, що будь-що. будь як. але в кожну рекомендацію треба втиснути слово слінг? тільки тому, що "слінг-перший помічник"?

Нє, ну та єстєссно, шо не всі 24 години, Христина :lol: :lol: :lol: По перше то навіть не рекомендують. Та й я не така вже атлетка, шоб 7 кіло весь день на собі :lol: . То умовно - весь день. Мається на увазі - протягом дня. Була у мене ще й коляска там і намет. І салон мінівена. І медичні пункти ;) Та ж не ізвєрги ми які)))) І не фанатики шарфів до такої степені. всьо гуд. Ми адекватні :lol: :lol: :lol: :dance:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення гра з вогнем » 21 липня 2010, 19:55

та ось і я гадаю, що то не корисно цілий день маля навіть в слінгу носити.
а такі рекомендації Алісі були.

хоча якщо пишеш одне, а розумієш інше (це я про умовно), то я вже й не знаю, напевно я й половини дописів тоді не розумію.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення Ira » 22 липня 2010, 13:15

ми перший раз поїхали з малечею, коли їй було майже 4 місяці в Сумську область, я спочатку була трохи проти, але чоловік наполіг. А потім зовсім про це не шкодувала. Ми жили місяць на дачі біля хвойного лісу, дитя цілий день на свіжому повітрі, що може бути краще? :good:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: В дорогу з немовлям

Повідомлення mala-karta » 22 липня 2010, 23:30

я минулого літа була дуже перестрашена :)
але варто було би кудись їхати, туди, де можна так в тіньочку погуляти, а ще якщо в водичці ножки помочити - то взагалі клас :)
Дитя ще багато спить, і поки дитя спить можна гуляти-гуляти-гуляти :)

Зараз я би не хотіла десь так їхати, щоби ходити багато - малому цікаво десь побігати, десь залізти - і то, як на мене, коисніше, ніж півдня носити його в слінгу чи катати у возику.
Так що, якщо є де перебути обідню спеку - я б поїхала :)
Але якщо страшно чи просто не хочеться - то ну його, материнство має бути радісним і ненапряжним :))
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення Oksana » 27 липня 2010, 14:03

а ми на вихідних їздили в Скоморохи віддихати :yahoo: Дівчата, яка то краса!!!!! Я так давно нікуди не їздила, що тепер повна емоцій. Діти були просто сама чемність, і в дорозі і там. Ходили на водоспади. Малятка не могли ними натішитись :)
вобщім тепер я задумалась над питанням куди б то ще податись :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення Natalinda » 27 липня 2010, 14:47

Оксана, класно! Там дійсьно чудово! А ви на пару днів чи туда-назад?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення Oksana » 27 липня 2010, 15:13

на суботу-неділю їздили :D ;)
Хотіла фото додати кілька, але розміри не зменшуються до необхідних тут :D Хіба потім десь на радикалі розмістити...ну але то не обіцяю, хіба як буде час ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron