Глобальні оголошення!



Говорять діти, або наші перші слова

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення taranjka » 06 січня 2011, 12:17

а коли ваше дитьо почало говорити? які слова були першими?
Дарця десь з 1 і місяць почала "балакати". після мама-тато, наступне слово було "кокоділ" (крокодил) :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: зараз воно в неї всюди вставляється - коли хоче шось повторити, а не вдається, то каже кокоділ ))) зараз то вже більше сотні слів знає, особливо подобаються дві команди - купатн (купати) і кататн (кататись) :zybu: :zybu:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення lore1ei » 06 січня 2011, 15:32

після мама, тато, баба, дідо, дядя були слова песь і киць.
але особливо ми ше не говорим, лиш лепетом)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення mala-karta » 06 січня 2011, 16:49

десь місяців в 9 сказав "дай!!"
майже тоді ж "дзі-дзі" (ключі і домофон).

В районі року - баба, тато, тьотя (потім забув як казати тьотя), дядя, дідо.
В рік і три десь - почав мама (ну нарешті :-| )

А потім пішло-поїхало - мало не щодня щось нове.
Зараз (1 рік, 11 місяців і 11 днів :crazy: ) - говорить дуже багато, хто з малим часто спілкується - без проблем розуміють - практично все може пояснити ("Напісів! Моко :( Снімай!!") (напісяв. мокро. знімай мені штані...)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення Vika » 06 січня 2011, 17:54

після мама тато гава каже бацісь себто бачиш . напевно через те що я по 1000 раз в ден йому шось показую і кажу бачиш :zybu:
Vika Офлайн


 

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення LeeLoo » 06 січня 2011, 18:15

mama,tata,baba,didja,daj,nea,koko-ptawka,gav-gav-soba4ka ,puj-puj-putu,pa-pa,pokazuje vozduwnuj pocelyj :)
zaraz po4ala bagato govorutu neponjatnogo i to tak wvudko-ny ni4ogo ne rozymijy :lol:
LeeLoo Офлайн


 

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення TanenRom » 06 січня 2011, 22:30

перше слово було мама - в 4 місяці, потім в 7,5 сказала тато, потім баба, дідя, тьотя, му, гав, зззз - оса так каже, бур-бур - так машина їде, жжж - так жужить пилосмок
а зараз каже: Де ти, Хто там, на, дай, їсти, пити, ало, ляля, суп, і дуже часто повторює слова за нами.
а ще ми перестали па-па давати рукою, а гордо всім кажемо ПА-ПА.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення krapk@ » 06 січня 2011, 22:48

ми теж кажемо папа. А рукою махає то лиш тіпа привіт привіт. Мама казав рівно в місяць-коли хотів їсти. А так впринципі я не дуже запамятовую що і коли. Зараз найулюбленіше ляля-на всіх діток де побаче каричить ляля. Дідусь вчить дідя казати, бо мама тата баба-це гарно каже і давно. Ще нік ДАЙ не навчу-як щось хоче то дуже кричить НА. А на кицю КККК, на собачку га, хм... А ПАРУ ДНІВ КАЖЕ ЩОСЬ СХОЖЕ НА ТАНЯ, прикольно.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення TanenRom » 07 січня 2011, 18:37

ой дівчата лежу на столі з сміху :zybu:
тільки що сиділи вечеряли, двоє дідусів і наш татко піднімають стаканчики з вином, щоб випити, а Дана вхопила свою чашку і так каже: П'єм!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення happymami » 18 квітня 2011, 02:19

Ну коли ми вперше почали говорити я вже і не згадаю. Але от вчора перший день, що Юрчик сказав не по три-чотири слова а реальне довге речення. Цілу історію. Такшо - ми вже почали говорити. Як дорослий. Нам Рік і 11 міс
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: говорять діти, або наші перші слова

Повідомлення krapk@ » 18 квітня 2011, 09:20

класно!!!!!!!!!!!!!!!!!! Яке це щастя. Ми пока лиш перші 2 букви повторюмо, але всіх слів (я не рахую двохскладових-мама баба тата, це ми вже давно кажемо). ТОбто любе що скажеш повторить. Але ж то майже все однакове. Вміє як курочка і півник каже, півник то так смішгл, ніби точно молодий півник. Собачка то чогось бав киця мав. Жабки і качки однаково-ка.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron