Глобальні оголошення!



Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення олеся » 01 жовтня 2013, 15:17

Цього літа як поїхали на море діти страшно хотіли купатися... Приїхали ввечері тому на море пішли зранку... І на обід в квартиру хлопці не хотіли йти, але дуже жарко було кажу годинку-дві побудемо в хаті і підемо знову... На другий день зранку помічаю що годинник в кухні вперед йде... Кажу чоловіку щось з годинником... А мої хлопці його перевели собі щоб на море швидше піти, виявилося що Андрій переводив годинник (він з тих годинників що без скла), а Павло дивився чи ми не бачимо що вони роблять)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення westa » 19 жовтня 2013, 00:07

Годую сьогодні кролів , Богданчик біля мене ( принаймі я так думала ). Я щось йому розказую , за хвилю повертаюся , а дитини нема. Шукаю , кличу - нема ніде. Оббігала все подвір"я - нема. Фіртка закрита , тож до сусідів не пішов , до хати також. Нараз чую як дико кричить курка і вискакує з курника. Я подумала , що то лисиця ( вони в нас дуже розплодилися того року і не бояться нічого ) .Прибігаю до хліва , а то виявляється мій Богданчик по драбині заліз в курник :impossible: :scare: :scare: :scare: і хотів погладити тютю , що там неслася :ha: . Найвеселіше було його звідти витягувати , я ж то туди не поміщаюся :crazy: Прийшлося виманювати на цюцю.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Оксанютка » 23 жовтня 2013, 14:20

А мій синулька зранку вирішив втопити мій телефон в унітазі :scare: доведеться,напевно,купувати новий :dash:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення westa » 26 листопада 2013, 00:54

Сьогодні зранку Богданчик проситься на вулицю , а я тільки прання закинула в пралку . На дворі дощ , тож на вулицю не спішу. Пояснюю синулі , що речі перуться , підемо коли виперуться. Моє чудо послухав то все , тоді побіг в ванну , швидко виключив пралку , приходить і каже : "Всьо !" :ha:
Вийшли ми нарешті на двір. Дощ не припинився. Поки я відкрила двері гаража , щоб взяти нам дощовики , моє сонце стало під ринву і викупалося :crazy: :impossible:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Кокетка » 26 листопада 2013, 01:32

мої два сина великі вже, та чи то літом чи весною теж під ринву стали і викупалися, поки я вийшла з дому :dash: а ми були в гостях, тож такі мокрі додому поїхали
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 грудня 2013, 02:46

Моя Марта дуже любить все підливати. Сьогодні вирішила підлити мені ноутбук, що він аж виключився. Добре, що все ж посушили і він віджив.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 грудня 2013, 02:28

Вкрала Марта з кухні дві помідори і побігла з ними в кімнату. Коли я зайшла в кімнату, то знайшла тільки одну помідору на підлозі, де друга - шукали довго, так і не знайшли. Аж ввечері Марта сама дістала її з кишеньки свого адвент-календаря :ha:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 лютого 2014, 02:30

Марта кинула мій телефон в чай. Він тепер не працює :ireful:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Марійка » 03 лютого 2014, 11:42

У п'ятницю ввечері сильно боліла голова, через що я лягла. Чоловік говорив по телефону, тому доця трохи вередувала, а трохи господарювала... В суботу зранку я приходжу на кухню, а на столі немає сільнички і перцю. Я переглянула всі тумбочки і шухляди, вже навіть комод у вітальні обшукала. Не знайшла. Кличу до себе доцю, показую їй порожній набір для приправ, кажу, що мені це треба зараз і питаю, де вона все поклала. Іринка бере чоловіка за руку, веде до шафи-купе в спальні, відкриває дверки і показує на шухляду з моєю білизною. Чоловік відкриває, а мої труси і бюстгальтери в солі і перці :ha:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення westa » 14 березня 2014, 00:20

Поки я сьогодні розвісила білизну на балконі , моє чудо висипала пачку прального порошку в барабан пральної машинки . Зверху засунув весь одяг , який потрапив під руку і включив програму :crazy: Дуже пощастило , що одягу було багато і дверки щільно не закрилися , бо це було б :dash: :scare:
Як не як , а майже 4 кг порошку , татові парадові штани , моя зимова біла шапка і купа чорних носків :hi: Я питаю -" То що таке ?" А він так щиро посміхається і каже - " Там пелеться "
І як після такого кричати ? Він ж помогти хотів :ha:
Коли ж той помічник виросте ? :dreams:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron