Глобальні оголошення!



Басейн, аквапарк для малюків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення denamama » 27 серпня 2016, 10:13

Галинка 13,06 написав:але на Островзького від 120см росту в нам ще 30см треба рости

Я чекала зросту 110см, зараз у сина 116см.
До метра, напевно, лише аквапарк. Там, до речi, теж е тренер, але деталей не знаю.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення Ulkanet » 27 серпня 2016, 14:16

denamama написав: При менi чоловiк хотiв записати сина (проживають в навколишнiх селах), то йому вiдмовили, бо спочатку записують всiх бажаючих з Тернополя. Порадили прийти в жовтнi.


Боже, коли ми вже станемо "людьми" :dash: :dash:
Самі створюємо ту дискримінацію!!! яка різниця з відки та дитина?? Хто перший прийшов записатися - того і записуйте! Якби в нього в селі був басейн - він би їхів до Тернопопля???
Ось так і закладається в дитячих головах та наша українська "справедливість", "щирість", "доброзичливість" і т.д. з тих тупих реклам. :ireful:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення Галинка 13,06 » 27 серпня 2016, 15:28

Ulkanet написав: Боже, коли ми вже станемо "людьми" :dash: :dash:
Самі створюємо ту дискримінацію!!! яка різниця з відки та дитина?? Хто перший прийшов записатися - того і записуйте! Якби в нього в селі був басейн - він би їхів до Тернопопля???
Ось так і закладається в дитячих головах та наша українська "справедливість", "щирість", "доброзичливість" і т.д. з тих тупих реклам. :ireful:

100% права :scare:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення pan_kotskyy » 27 серпня 2016, 20:16

denamama написав: При менi чоловiк хотiв записати сина (проживають в навколишнiх селах), то йому вiдмовили, бо спочатку записують всiх бажаючих з Тернополя. Порадили прийти в жовтнi.

Ну, напевне, керуються тим, що басейн на балансі(фінансуванні) міста. Якби басейн був в селі, то логічно було б спочатку записувати всіх бажаючих з того села, а тоді міських бажаючих.
До речі, наше село (як і інші навколишні) хочуть приєднати до міста, були збори, де було сказано, що якщо село не приєднається, то тоді ні в дитячий садок, ні в поліклініку в місті сільські діти не попадуть. Ну і ще ряд "ускладень" сільським жителям обіцялися. :dokter:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення taranjka » 27 серпня 2016, 20:28

pan_kotskyy і так і не так. це дискримінація, юридично вони не мають права так робити. якщо наполягати - приймають. це просто рагульство всіх рівнів :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення vikilandi » 27 серпня 2016, 21:39

pan_kotskyy, а з якого ви села?
Надал багатьох голів так лякає,бо села це кладязь земель :В): . А головні гроші їм "надходять" від "деребану цих земель :new: :В): ((((((((((((
Щодо лікарень... :cry: це взагалі сум... :cry: :cry: :cry: В районній поліклінніці в одному кабінеті приймають по два гінекологи :crazy: :crazy: :crazy: , і без окремої оглядової кімнати :dokter: :bad: , зате з "мені тільки запитати", "мені тільки підписати" людей туди заходить що й важко описати. :help:

За законом вони не можуть не взяти дитину до садочку через те, що вона приписана в іншому районі. Є електронна черга, і там не потрібна приписка, а тільки свідоцтво про народження. :aplo:

А щодо шкіл. :confused: Вони тільки формально фінансуються державою, насправді ми з вами все робимо за свій кошт. :aggressive:
І ще ситуація. Ми, наприклад, приписані в Острові. А чоловік платить податки до місцевого бюджету міста. Тоді не бачу логіки, чому критерій для "відбору" озвучується тільки "за припискою" :impossible:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення Ulkanet » 27 серпня 2016, 23:22

Стаття 24 Конституція України
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони пращ і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.


це так, що знали чим таких тьоток "присаджувати" :В):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення Natalinda » 28 серпня 2016, 01:44

Ulkanet написав:Хто перший прийшов записатися - того і записуйте! Якби в нього в селі був басейн - він би їхів до Тернопопля???

З одного боку так, а з іншого? От живеш ти під самим басейном і впевнена, що без проблем твою дитину візьмуть туди, а приїхали 5 таких от Наталінд як я, і ще 5 таких татів з іншого села і позаписували своїх дітей, :wink:
а з садочком????

В нас є кілька сімей що возять дітей в Терн. в садок, бо працюють там і їм взагалі не впирається місцевий садок, а ти живеш в дворі садка і дитина твоя не попадає туди, бо місць нема, бо сільські діти заняли, хоч - в село вози, там місце є :crazy: Дуже то все неоднозначне, і в кожній конкретній ситуації можна по різному розглядати нажаль(((((

Доречі чула що місто подало запити в навколишні села, щодо сільських дітей, що відвідують міські садочки, щоб село за них платило

Я от маю можливість в басейн в Терн. водити, а мій не хоче((((((

vikilandi написав:А щодо шкіл. Вони тільки формально фінансуються державою, насправді ми з вами все робимо за свій кошт.


І зарплата вчителям? І комунпослуги? :wink:

pan_kotskyy написав:Ну і ще ряд "ускладень" сільським жителям обіцялися.

Народ хотів децентралізайії влади.....Я от можу без роботи залишитися з цього приводу....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення pan_kotskyy » 28 серпня 2016, 02:17

vikilandi написав:pan_kotskyy, а з якого ви села?

вже більше півроку як петриківська селянка )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Басейн, аквапарк для малюків

Повідомлення vikilandi » 28 серпня 2016, 09:06

pan_kotskyy написав:
vikilandi написав:pan_kotskyy, а з якого ви села?

вже більше півроку як петриківська селянка )))

Я була впевнена, що ви з наближених сіл до міста. :wink: Це надалівська любов така, "радіусна", шириться в радіусі 5-10км... хоча "шлюбу" з В.Березовицею не хоче :ha:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron