Глобальні оголошення!



Басейн, аквапарк для малюків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення happymami » 03 липня 2010, 23:12

_viki_ написав:А де то той басейн в самій 22 школі чи десь збоку?

на скільки я зрозуміла з розповіді - в самій школі.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення mala-karta » 08 серпня 2010, 16:03

а ми були в аквапарку з малим сьогодні :)
я довольна як слон :)
Людей було небагато :)
З Ромком тусувалися в дитячому басейні почерзі я і муж :)

Всім діткам до трьох років там одягають спец-памперс. По 8 гривень, правда :crazy:

Ромка спочатку боявся, а потім больбався, катався на гірках, рвався залізти в великий басейн (прийшлось показати, що там глибоко).
Задоволення куча :)
Хочу на дальній пляж :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Marta » 09 серпня 2010, 00:36

Прикольно! А я думала, що Алігатор закритий....(
Marta Офлайн


 

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення mala-karta » 09 серпня 2010, 08:07

він недавно (ні, Лімпопо точно, не знаю як весь алігатор) був закритий, але ж він щороку на глобальне миття закривається.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Natalinda » 10 серпня 2010, 12:55

mala-karta написав:та мало що не ниряв там :)
хлюпав і ногами, і руками, і фонтанчики лапав, з гірки катався, рвався пити воду :)
Слухай, Наталя, а твої знайомі де ті модні памперси для басейну купляють? Бо 8 грн мене жаба дусить...


Це я от питала в знайомої, тої що з малою ходить:

- Ті спеціальні памперси чи то трусики ви де купуєте?

- Ті памперси дають у аквапарку.Це входитьв ціну за квиток
Діти висотою до 1,2 м -ідуть безкоштовно.

- Ух ти, їх там міряють?
То платити треба тільки за себе?
І в ту ціну буде входити той спец. памперс?

- так


А твого міряли?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення mala-karta » 10 серпня 2010, 13:04

блін, а за нас взяли гроші. Ні фіга собі
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Olenka » 29 серпня 2010, 02:15

А ми також в аквапарку були! Правда не тут, а в Бердянську - там такий величезний аквапарк під відкритим небом. Була я, Назарчик і племінниця 9 років. Так що, задача ускладнювалась тим, що Назарчика не було з ким лишити і треба було наглядати за старшою та ще й покатати її на усіх можливих гірках.
Пошкодувала, що не було у мене акваслінга - якщо буду йти ще з дітьми малими колись, обов"язково щось таке придумаю. Але замість акваслінга чудово пішла моя самошита кишеня. Назарчик спочатку приглядався, з мами злазити не хотів, то в ту кишеню запхала - і окунались разом, за старшою слідкували. До речі, там памперсів ніяких ніхто не дає, але для мацопств є спеціальний невеличкий басейн з водою Назарчику по груди і малесенькими гірками. Назарчик з усіх покатався!! Фоток не буде, бо мені ще до 2-х дітей фотоапарата не вистачало :crazy: . До речі, з того малесенького басейну добре видно басейн і гірки для старших діток - ну все продумали, можна бути з меншим і дивитись за старшим. Думаю, в тому маленькому басейні часто воду міняють, бо малюки пісяють, там, навіть видно, що вода нова прибуває постійно. Ми з Назаром чемно ходили пісяти не в басейн, а на травичку.
Поплюхкались трохи в дитячих басейнах, потім пішли катати старшу на великих гірках. І тут я знову не могла натішитись своєю кишенею - Назара туди, і гайда по сходах наверх (там поверх 4, певно буде, якщо не вище). Назар, навіть, не встигав вередувати - так все цікаво, високо, краєвид шикарний на море. Дивились на Таню, інструктаж їй давали. Одна жіночка назвала мене екстрималкою, бо, каже, мені самій страшно сюди лізти, а тут з дитиною. А мені зовсім не страшно було - з кишені неможливо вивалитись, і я міцно трималась. Ще люди питали, коли ми чергу займали для Тані, "ви що, з дитиною їхати будете?!" :D Тільки переживала, щоб не простиг в мокрому слінгу на вітру. Але не простиг :).
А потім пішли на дитячу площадку - там така гарна площадка, ну і Назар, звичайно, там себе як вдома почував. Навіть я вирішилась лишити Назара з Танєю, а сама з"їхала з однієї гірки, хоча не дуже і хотілось (ми з чоловіком пару років тому так накатались, що досі не хочеться 8-) )
Так що, я неймовірно задоволена, особливо тим, що дітям було добре - Назарчику сподобалось, хоча я і не думала, що буде щось для нього. Ну і Таня, звичайно, задоволена, як слон :yahoo: :good: :clapping: А ще бабуся дуже тішилась, що не їй по тих гірках з Танєю стрибати, бо дуже висоти боїться :scare:

Вибачайте, що багато, але дуже хотілось поділитись :drink:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Рижуля » 29 серпня 2010, 13:51

Я б сама туди не пішла і дитину не повела НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ..
З самого початку наш славнозвісний аквапарк не мав права на відкриття, оскільки був забракований санстанцією. Проте гроші роблять своє.. Чого там тільки не находили, а останній випадок, коли діти потравилися якоюсь хімією - це просто абсурд.
Люди, не ходіть туди!
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Naya » 30 серпня 2010, 09:15

Завжди була такої ж думки, що й Рижуля.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: малюки в аквапарку

Повідомлення Перлинка » 13 жовтня 2010, 20:38

Ми були з доцьою влітку в тернопільському аквапарку.Накільки я пам`ятаю,його відкрили десь 4 роки тому,а вже все так запцущено,аж шкода.Хоча нам сподобалось,чудово провели час,дякувати Богу нічим не захворіли ;) .
Недавно приїжджали всією сімєю,хотіли сходити з чоловіком та дітками,а там було зачинено :cry:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron