Глобальні оголошення!



Дитячий День Народження - як святкували:)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Natalinda » 05 вересня 2013, 09:54

Знаю що вересень на форумі багатий на дні народження)))) Ми своє вже почали відмічати. Мала я ідею для подарунку дитині, але з певних причин нереалізувала. Тому вирішила повторити минулорічний подарунок, не дивлячись на те що дитина його памятала.
Минулого року я надувала таку величезну кулю, яку вішають над молодими і звідти падає конфеті або кульки маленькі. В нас падали кульки і подарунок.
Цьогоріч було так само, але лазячи по ринку в пошуках невідомо чого я натрапила на досить милі фігурки котиків та песиків, такі невеличкі. Дитина моя любить таке))) Так от по фігурці запхала у вже меньші кульки. Скільки було радості від того що сина сидів і голочкою пробивав ті кульки і витягував фігурки - непередати!!!! Так що чиї діти не бояться як лопає кулька, можете спробувати :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення taranjka » 05 вересня 2013, 09:58

а де ті кулі великі купляла? і як в неї запхати менші ? шось собі слабо уявляю :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Natalinda » 05 вересня 2013, 10:05

taranjka незнаю як це описати словами))))))
Кульки купувала на ринку в тої тітоньки до якої тут півфоруму посилають, на ринку де продають ковбаси з другої сторони. Якщо не знаєш писатиму детальніше. 12 грн штука. Доречі маю одну лишню можу на Дружбу передати А надувала кульку в кульці. Тобто маленькі надувала перед тим запхавши у велику. І так потрошки роздувала велику, допихала маленькі.....трохи займає те процедура)))) Подарунок пхала самий перший, там горло широке в тої кулі і тягнеться непогано.
В малі кульки іграшки запихала так само, розтягуючи горло.
Хотілося запхати маленькі кульки з іграшками у велику, але через те що малі іграшки мали чуть гостроваті вуха/лапи/хвости, то прийшлося відмовитися від ідеї, бо лопали ті малі всередині
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення mari » 05 вересня 2013, 10:26

А ми доньки святкували в Сицилії_ кондитерській. Вона запросила 8 дівчат, були і ми з чоловіком,я до самого завершення.
замовили 4 піци, кожному тістечко, 4 соки по пачці.
Зображення
Анна- Марія сама їх розважала конкурсами і призами і медалями. задоволені вони і я теж.
Торт замовляла, але там свій нести не можна, лише в них купувати або замовляти в них.

Погляньте який подарунок нам моя хресна зробила. Вишила картину Клімта(вона за склом поки живе у мами моєї), А вищила тому що каже що ми з малої схожі були,як вона менша була:) Тепер справа за рамкою.
Зображення


А ще вчора знайшла наші тернопільські такі торти- ЩЕДЕВРИ! Це фірма нашої випускниці школи.Вони зараз якраз займаються своїм лого і незабаром будуть в темі продам торти. Надіюсь що не передумають:)Чекайте!
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення natalina » 09 вересня 2013, 22:05

Красиве оздоблення. Дуже! Але такі яскраві кольори, навряд чи, безпечні...
natalina Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 вересня 2013, 14:47
Дякував (ла): 21 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: 1

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Kisja » 09 вересня 2013, 22:31

natalina написав:Красиве оздоблення. Дуже! Але такі яскраві кольори, навряд чи, безпечні...

ніхто не зобов'язує ту мастику їсти. Можна зїсти лише торт з-під неї
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Ленка » 09 вересня 2013, 22:57

Ми святкували Діанки день народження в Авіаторі, з дітьми нам зараз саме більше подобається туди їздити, запросили Фей, бо вона від минулого року ними марила. радості купа.
Зображення
| +
Зображення
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Mysyk1 » 12 січня 2014, 17:05

Natalinda розкажіть за кульку як надували малі всередині чим дули, ротом чи насосом
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Natalinda » 12 січня 2014, 17:07

Mysyk1 трохи так, трохи так))))
Спочатку кілька разів насосом роздула, щоб вона розтягнулася :yes: а потім більше ротом
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Mysyk1 » 12 січня 2014, 21:11

Natalinda написав:Mysyk1 трохи так, трохи так))))
Спочатку кілька разів насосом роздула, щоб вона розтягнулася :yes: а потім більше ротом

А ще скажіть це тожно та тьотя бо ми хочемо малій зробити, а на фірмі 150 грн коштує.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron