Глобальні оголошення!



Дитячий День Народження - як святкували:)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення mala-karta » 02 лютого 2010, 01:22

Ми недавно відсвяткували перший День Народження нашого синика-слоника :)

Хочу розказати-похвалитись :)
Ну і може ще комусь згодиться :oops:

Так як Ромчик ще маленький, День Народження, відповідно, то було свято для батьків і родичів.
На Дні Народженні в нас були тільки родичі і хресні наші. Публіка доволі різношерстна. І щоб свято їм запамятолось, я вирішила зробити його не самим стандартним обжировиськом.
Робили вдома. Кімнату наперед прикрасили шариками (26 шариків, бо син народився 26-ого), хресну попросили зробити плакат.
Ромкін спить два рази, запросили гостей на той час, коли він прокидається з першого сну. Прокинувся він веселим, потішився гостями і подарунками.

Настав час, коли і випили, і закусили, і про здоровя спитали... І тут, щоби гості не позасинали, ми зробили їм "навколо ромчикові" конкурси. З призами :)

Перший - це були загадки про Ромчика.
Другий - вдягання памперсів на час.
Третій - мартіні з сосок на швидкість :)
Четвертий - кулінарний - вдагадати по смаку дитяче пюрешко.

Получилось дуже весело. Гості були вражені, особливо батьки (а ми живемо разом і про конкурси їм не признавались).

В свому ЖЖ я написала детальніше про наше свято, конкурси ну і фоти там є. Ласкаво прошу на читання - http://mala-karta.livejournal.com/62872.html
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: наш День Народження :)

Повідомлення Dashko » 02 лютого 2010, 11:07

Іра, СУПЕР! Я теж дуже не люблю "стандартні обжировиська" . Дуже класні були конкурси у вас. А іменнинику сподобалося? Як він переніс вдягання памперсів?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 02 лютого 2010, 11:27

Даш, а ми на звірят вдягали :)

З іменинником був тільки один конкурс - його підносили і пробували вгадати вагу. Не вгадали :)

Під час конкурсів іменинник з моїх і татових рук на все весело зирив. Також помагав в кулінарному конкурсі - їв пюрешки :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: наш День Народження :)

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2010, 12:46

Оце ви молодці!!! :o :o :o
Треба притримати вашу ідейку місяців так 7, і щось побібне спробувати. Наші куми такі забавлянки люблять. Та і згадувати такі святкування набагато приємніше.
Так тримати!!! :fine: :fine: :fine:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: наш День Народження :)

Повідомлення Liza » 03 лютого 2010, 14:11

аааааааа, на звірят вдягали :)))))))
а я теж , як Даша, подумала, що на Ромчика :))))))))))))
думаю, було би особливо весело в такому конкурсі застосувати багаторазові підгузки "Дізана", мгггг :)

Іра, супер-свято :) я вражена :) ще м такого не виділа :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: наш День Народження :)

Повідомлення mari » 03 лютого 2010, 23:10

І я подумала що на Ромчика, а тоді на звірят. Думаю нащо так всіх мучити......Але тоді ще раз прочитала і так насміялась. Ти молодець. А придумати мартіні з сосок....А вгадати вагу....СУПЕРІДЕЇ.Дякую що поділилась!!! *) *) *)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 03 лютого 2010, 23:31

не знаю чи всі зрозуміли
Звірята були плюшеві :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: наш День Народження :)

Повідомлення happymami » 05 лютого 2010, 11:36

бггг. А я вопше подумала шо на дорослих памперси вдягали :oops: . Бачила таке колись на весіллі тому й асоціпції залишилися)) тік там памперси для дорослих, єстєссно))) Був конкурс на швидкісне пеленання "малюка" зі всіма шапочками, пеленками і памперсами з сосками)))

Ірка, то вопше... Думаю, шо всі дні народження наших форумівських дітей будуть тепер мати однакові знимки)))) :lol:
А мартіні з сосок - то ви блін знущаалися)) Гадость мабуть рідкісна))

Супер. Ща ще гляну в ЖЖ і фоти покоменю)) Молодці :cooller: :fine: :fine: :fine:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 05 лютого 2010, 12:09

мартін з сосок - гадость, ага

зато на довго хватає :D

спочатку то мало бути шампанське з пластикових, але шампанське було закрите і тільки одне, мене дусила жаба, а тут трапилися такі гарні маленькі пляшечки з мартіні...

ну, ти розумієш :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: наш День Народження :)

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 12:38

Шось випадково серед всьої сєті мірової кнулося в очі:
конкурси для днів народжень
• хто зможе, не висипавши жодної, донести купу дрібних іграшок від одного кінця кімнати до іншої;
• хто швидше проповзе з одного кінця кімнати в інший. Напередодні дня народження підлогу доведеться ретельно протерти, килим - пропилососити;
• можна влаштувати конкурс на розгадування загадок, які необхідно підготувати заздалегідь;
• покажіть дітям, як робляться паперові літачки, і влаштуйте змагання, чий паперовий літачок пролетить далі;
• запасіться двома гумовими м'ячиками і проведіть "естафету" - розділіть дітей на дві команди, і нехай вони прокочують м'ячі через кімнату, а потім передають їх один одному. Виграє та команда, в якій всі гравці швидше прокатати м'яч через кімнату. Увага: чітко окресліть дистанцію - щоб у дітей не виникло спокуси вкоротити шлях.
• зав'яжіть дітям очі і кладіть у ротики по шматочку різних фруктів. Діти повинні вгадати їх назви.
• підготуйте заздалегідь мотузку з прив'язаним до неї ретельно запакованими призами, потім зав'яжіть дітям очі, і нехай вони вибирають собі приз на дотик. Якщо ви боїтеся давати дітям ножиці - зрізайте призи самі.
• якщо діти втомилися від статичних ігор, завжди можна трохи потанцювати.

Слово "діти" можна замінити на слово "гості" :lol: :lol: :lol: Залежно від віку іменинніка :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей