Глобальні оголошення!



Дитячий День Народження - як святкували:)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mari » 11 вересня 2010, 11:51

А нам було 10 років. Спершу я з дітьми ходила грати в боулінг( 1 годину:2 доріжки: 4 хлочика і 7 дівчаток). Далі ми їли піцу з дітьми, грали на машинках і їли торт. ПАПЕРОНІ- :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Зразу кажу- незважаючи на те, що я прийшла на день наперед, і за 1 год. до того як прийшли діти і ще раз їм все нагадала. Обслуговування було жахливе. Офіціантка Не підходила, тарілки не міняла, ніж на торт ледве допросилась, тарілки під торт несла 40 хв, піцу зробили на 30 хв. пізніше. Просто неможливе було обслуговування. Про що я їм і сказала, та їх це мало хвилювало :???: І це враховувючи, що було мало людей в залі.
Чоловік за той час був з тими мамами чи татами ,які привели менших дітей, в Хмільному щасті. Більшу половину дітей привезли і забрали. Ми святкували з16 до 19.00. Всі залишились задоволені, а я змучена як ніколи. І ЩАСЛИВА- я вже 10 років МАМА :clapping:


зранку о 08.00 були шаріки
Зображення

Зображення


Змовляла торт
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Chocolat » 11 вересня 2010, 13:10

Красота!!!!!!!! Ото вже мамуся постаралася для донечки! :good: :clapping: :clapping: :clapping:
Chocolat Офлайн


 

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mari » 11 вересня 2010, 13:47

Дякую. Ага. забула от що розповісти- той 2 букет шариків, менший- ішов на 2 день(1 вересня до школи). Я подумала так: квітів за 35 гр. гарних і так не купиш. ТО букет такий буде незвичний і новий і гарний. Усі були дуже здивовані. Окрім нас такого букету ніхто не мав. Думаю що на наступне 1 вересня вже буде багато :D :D :D

А шаріки до сих пір ще не здулись. Вже 12 днів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення happymami » 11 вересня 2010, 21:50

Ого. Букет з шариків - це шось цікаве. А де ви замовляли? Нам теж во за місяць буде перша п*ятірка і я вже голову гризу, як то всьо зробити, шоб мала почувалася принцесою в той день))))
До речі, іменинниця така кльова)))) :kiss:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Marta » 12 вересня 2010, 00:15

Я також цікавлюсь за букет з шариків- просто безподобно! Де таке замовити і скільки вартує, якщо можна?...
А донечка ваша- просто красуня!=)
Marta Офлайн


 

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mari » 12 вересня 2010, 10:47

Робить кульки- Ірина. В мене в однокласниках є її група- Оформленні повітряними кульками. Менший букет- 35 гр. Більший- 80.
Робить ще гарних клоунів і різних метеликів, т.і.

В мене з нею не було проблем.АЛЕ: А от після мене замовляла моя медсестра в неї маленький буукет, то вона точно знаючи де вони мали зустрітись і маючи її всі телефони, та ще медсестра їй рано перезвонювала - букет не принесла. Відключила телефон і навіть потім не відзвонила, не вибачилась. Тому можливо пошукайте ще когось. Хто не боїться що вона забуде- вишлю її тел.в приват!

Ще знаю що в Березілі роблять. Але тел.не знаю. Взнаєте ще когось- пишіть сюди. Свят багато!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Natalinda » 13 вересня 2010, 12:05

Ну от і я нарешті можу розповісти про наш день народження.
Оце я впреше спекла двоповерховий торт
Зображення

Дякуючи Іриним ідеям провели конкурси з пюрешками, з памперсами, з загадками, ну і пили кисіль з сосок. Чоловік зварив густющий лимонний кисіль без цукру. :D Писали для Юрчика побажання і взагалі гарно проводили час. Вся хата була в надувних кульках. які ще досі висять і радують Юрчика.

Ідей було набагато більше. та часу на їх втілення трохи забракло :( Тому всім рекомнедую. готуйтеся до святкування завчасно, воно того варте
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Milichka » 16 вересня 2010, 17:05

Вчора ми відсвяткували свій Перший День Народження!
Готувались до нього довго. Гостей назбирувалось не мало, дома не поміщались. Чоловік пропонував ресторан, а мені ця ідея зовсім не подобалась. Дитяче день народження я бачила по іншому - на природі. Природою стала наша "будова".
Погоду синоптики обіцяли літню.
Але на жаль погоди не було. Цілий день було хмарно, накрапав дощ. Я дуже розстроїлась переживала. Уже почали накривати стіл в бабусі, в останню хвилину передумали.
День народження получилося таке як я хотіла - свіже повітря, шашлик, уха, печена риба. Дітки бігали по травичці, катались на качельках. Татко Тіночці на днь народження зробив подарунок - дитячий майданчик з качельками, пісочком.
Всі оцінила нашого тата і його подарунок.
Зображення
Зображення
Продовження свята | +
Гості написали Імениниці побажання . Взяли ідею в Русік, я зробила листочки з різними запитаннями про майбутнє донечки і різні побажання. А ще ми взяли проектор і показували наші фотки як росла Тіна.
Зображення
Пробували зробити відпечаток Тіниної ручки в гіпсі.
А ще була дитяча і дискотека і смачний тортик від хресної
Зображення
На День народжні Донечки була навіть веселка
Зображення



Не знаю як Доці і гостям, мама була довольна! ;)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення happymami » 16 вересня 2010, 19:41

Вау. Пороектор - це міліонна ідея!! Клааасно. Хочу будову ;) :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Marta » 16 вересня 2010, 23:41

Хочу будову, проектор, пісочницю, качелі.....
Мілічка, наші вітання, просто супер!!!!!!!!!!!!=) :clapping: :clapping: :clapping:
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей