Глобальні оголошення!



Дитячий День Народження - як святкували:)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Melisa » 07 січня 2011, 23:22

Сьогодні відбули і ми своє свято. Нашому Сонечку було 2 рочки. З нагоди цього свята я описала все про доцю (досягнення, улюблену їжу та напої, улюблені іграшки, як допомагає мамі і чим, і чого не любить) на листках формату А4 і роздукувала їх на кольоровому папері. Потім все це наклеїла на стіні в коридорі, бо там багато місця. :aaaaa: :zybu: І гості у перериві між холодною та гарячою закусками мали шо робити - читали.
Але найприємніше було отримати похвалу від свекрухи, тому шо вона думала, що я все це скачала з нету. А я скачала лише картинки, і повставляла їх. :P
Загалом день народження стандартне, нічим особливим не відрізнялось, проте "моя кольорова стіна" мене надихнула на ще щось цікавіше у наступному році. Та й взагалі, я своєю роботою задоволена! :oops:
Планую це все зішити в одну книгу і тримати для Веронічки. Виросте. Почитає. Посміхнеться...
Зображення
Зображення
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Olenka » 08 січня 2011, 02:38

Ой, як гарно!! А мені дуже цікаво почитати все-все про Веронічку ;)

TanenRom - молодці і мама і тато!!! Поїзд - геніальна ідея! І запрошення, календарики - це ж треба так ретельно підготуватись!!

Таки-я лінива мама, нічого такого не підготувала окрім подарунків і їжі для гостей-тортіка. Хоча, ніби, Назарчик був задоволений :))) Головне, що було 2 тортіка, в кожному з них стояло по 2 свічки, і їх запалювали і задували купу разів усі дітлахи :)))) Ну, звичайно, іменинник перший :zybu:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення TanenRom » 08 січня 2011, 14:03

Olenka дякую за компліменти :roses: :roses: :roses:

Nelya молодець :o :o :o

ідею беру на замітку ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 26 січня 2011, 02:13

от і ми відствяткували першу порцію нашого Дня Народження :)

Спочатку виявилось, що хворає один наш бажаний гість. Потім виявилось, що приїде на дитячий день народження ще родина (бо на "родинний" їм не виходило) і ми троха довго і спішно порались на кухні, потім в останній день (в наш, святковий!!!) захворіла наша найбажаніша гостя. А потім взнали, що наш татко (тута має бути багато поганих слів) теж не буде на святі :x :scare: :extesi: :help:

Настрій перед святом в мене був вельми хороший і веселий :extesi:

Ну але проснувся Ромчик, гарно одягнувся, прийшла хресна, приїхала перша порція гостей, настрій почав лізти вгору ;)

Дочекалися всіх гостей, гості ознайомились з місцевістю :lol: , перекусили і трохи посвяткували.

Купа класних фоток | +
Спочатку наші маленькі гості малювали Ромкові побажання:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ну я і набажав, Ромка точно не забуде!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Побажання, побажання... Треба трохи тєні підвести!!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Хм... Що ж собі такого набажати?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Після того юні художники діставали собі призи з великої торби:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Призи всі були запаковані і їх треба було розпакувати ще ;)
Призами були машинки, звірята, літачки, мячики.
Як показав досвід, варто було закупитися тільки машинками :lol:

Далі конкурсанти ліпили їжачків (ну, чи трахторів :lol: )
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Знову діставали призи з торби ;)

Далі конкурсантів і їх мамів перевіряли на силу легень.
Треба було сильно-сильно дути:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


аааааа! мама!!!!!! аааа!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


І знов тягнули призи з торби.

А то - Ромчик показує гостям фотко-поїзд:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


на поїзді фокт по місяцях - типу на рік і місяць, на 1, 2, на 1.3 ... - вибирала самі прикольні і смішні (як Ромка в тазік заліз, чи в іграшковому візочку, чи коли сховався в шафу і тільки ножки торчали)

А отут на задньому плані видно поприклейовані шарики з паперу. На них були списки, що Ромка вміє, любить, а також історії про Ромчика (як закрив маму на балконі, як СЯМ напісяв на підлогу, як помагав нести пакет):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


А це - наш тортик з зайчиковою хаткою (і стежечкою від хатки :lol: ):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

(дівчата, де купити солодкого зайця? чи як його зробити швидко?)

Ну, що, Назар, на три-чотири!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Фуууууууууууухххх!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення Marta » 26 січня 2011, 02:23

Мамуся просто молодчинка!!!! :o
Так гарно підготувалася!....
Вибачте, що ми вас не привітали, зараз привітаємо в одній темці)) ;-) , але я думала, що в Ромчика 26-го День народження.... :crazy:
Тре буде і про наш написати.. :P
Marta Офлайн


 

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 26 січня 2011, 02:25

наш таки 26-ого ;)
просто так нам получилося, що святкували 25-ого дитячий, а родинний буде ще в суботу.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення happymami » 26 січня 2011, 03:11

Але дув кльовоооо. Як каченя. Ірко, ти мегамама. Свято надзвичайне. Ото як виросте буде пам*ять мати. Молодчинкааа :o :o :o :o :o :o :o Надзвичайний день
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш День Народження :)

Повідомлення mala-karta » 26 січня 2011, 10:43

Alisa написав:Потяг про Ромчика - супер :thumbsup:
Рахуй, що ідею вкрадено :zybu:

я її теж вкрала :lol:
в TanenRom :)

якраз на рік (типу кожен вагончик - 1 місяць) буде найцікавіше :)

але на 2 роки теж цікаво - подивтися як з щокастого карапуза виріз великий художник :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення pan_kotskyy » 27 січня 2011, 16:05

Було дуууже кльово! Ми такі раді, що потрапили до вас на ДН!
Беру на озброєння ідеї! І дійсно, коли робиться свято для дитини, а не просто застолье цьоць і дядь то тааак цікаво, навіть і цьоцям і дядям :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення lerumpochka » 16 березня 2011, 18:39

знайшла цікаві ідейки, як провести ДН
на рос мовці
| +
1) "Подарок на веревочке"
Интересный конкурс для детей от 3-х до 12-ти лет - привязать различные призы на веревочках и дети с завязанными глазами отрезают себе подарки.

2) "Рисуем море"
Подойдет для детей от 2-х до 10-ти лет : покупается рулон белой бумаги или белые обои (можно просто светлые обои или с морской тематикой), много разных наклеек с рыбками (корабликами и пиратами), ну и конечно акварельные краски и фломастеры, раскатывается на полу рулон и вокруг сажаются детки, которые, как правило, весьма азартно заполняют пустоту наклейками и картинками.

3) "Передай яйцо соседу»
Дети встают по кругу и в столовой ложке передают вареное яйцо друг другу (подходит только для самых маленьких, с 5-ти лет уже не так интересно).

4) "Сто одежек"
Ставится большая корзина с одеждой больших размеров, например мамы и папы, и дети по очереди на время надевают на себя как можно больше одежды. Конкурс получается очень смешной, особенно когда мальчишки начинают на себя надевать в большом количестве мамины юбки и шляпки, (подходит для деток от 4-х лет и до 13-ти, а может и старше).



5) "Сам себе кондитер"
Сладкий конкурс: купить много разных плоских печений и тарталеток, сахарные карандаши, взбитые сливки, сгущенку, орешки, шоколадные m&m's, засахаренные фрукты, мармеладки и тому подобное, и каждый ребенок самостоятельно мастерит для себя сладости из всего вышеперечисленного (интересно всем, даже взрослым).

6) "Что это я съел?"
Нарезать много разных фруктов и дети с завязанными глазами угадывают на вкус, что они пробуют.

7) "Полоса препятствий"
В домашних условиях проводить этот конкурс, конечно, несколько сложновато - простора не хватает. Мы устраивали полосу препятствий в 2-х комнатах, где дети проползали под низко натянутыми материями, перелезали через табуретки , перепрыгивали через тазики с водой (не забудьте тряпки заранее подготовить), ползли через свернутые рулоном пенки. И у нас был маршрут с использованием 2-х этажной кровати, так что для некоторых было очень даже сложно.

8) "Чей носок?"
Конкурс по перекидыванию носков: поперек комнаты натягивается материя так, чтобы не видно было противную команду, набирается как можно больше разноцветных носков и раскидывается по комнате, команды на время начинают перекидывать носки через материю, победила та команда у которой в результате стало меньше носков (видела такую же игру с воздушными шариками, тоже весело, но мне было влом надувать большое количество шаров, носки найти оказалось проще). И будьте готовы к тому, что после этой увлекательной игры носки могут оказаться в любом месте :)

И не забудьте, что после каждого конкурса дети хотят призы и подарки (ну может за исключением сладкого конкурса), так что заранее постарайтесь подготовить маленькие, но интересные сюрпризики.
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей