Глобальні оголошення!



Дитячі смішинки )))

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі смішинки.))))))))

Повідомлення Melisa » 25 жовтня 2010, 23:07

Десь три тижні назад ми навчились просити дозволу, коли щось хочеться взяти (МОНЯ?). Тепер історія.
Сидить доня у ванній позавчора. Миється. Ну і в нас там є кілька баночок, рибки, і недавно качка і свинка появились. Ну і взяла вона оту качку в одну руку, а свинку в другу. І як би від імені качки говорить до свинки:
- Моня? (можна)
Відповідає:
- Моня.
Потім повертає голову до свинки:
- Моня? (можна)
У відповідь:
- Моня (можна).
Далі качка і свинка "цілуються". :lol: :lol: :lol:
Дівчата, ми з чоловіком мало по землі не волочились зо сміху. Мала ж сиділа у ванній кімнаті сама, а ми стояли за дверима і в невеличку щілину підглядали за нею.
Потім знову відбувся той же діалог між свинкою і качкою. Але вкінці вже доця їх цілувала по черзі.
От таке в нас Янголятко. :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Говорять діти

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 01:18

Наші дітки часом такі "перли" видають!!...

Назарчик почав "сипати" цікавими спостереженнями і думками. Я, навіть, почала записувати.

Я розказувала подрузі про поїздку в Крим, що багато їздили, аж дуже втомились їхати. Назар доповнює: "Їхали, аж циця ам!".
І щоб ви не думали, що така погана мама зовсім замордувала дитину поїздками, Назарчик сам мені сказав, коли їхали на поїзді: "Назарчику подобається їхати". Я, ось, тільки не знаю, яку тепер йому дружину треба буде, якщо привчу до подорожей :).

Всі киці, собачки і голуби у нас ідуть "в магазин" "купляти машинку", а всі машинки їдуть "в Бердянськ" :D .

"Киця каже "мяу", корова "му", малюк казав "а-а-а", а Назарчик каже "машинка міліція"" :D
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Говорять діти

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 01:28

Ой, ще згадала!
Ми читаємо дитячу Біблію "про дівчинку Марію" - тобто історію про народження Ісуса. І, коли доходить до мудреців зі сходу, які принесли Ісусу подарунки, Назарчик каже, що вони Ісусу принесли "машинку". :lol:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Говорять діти

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 01:41

А ще мій Назарчик сьогодні сказав, з серйозним виглядом показуючи пальчиком на слінг: "Там дитина сидить". Перше свідоме визначення що таке слінг в рік і 10 місяців :D .
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Говорять діти

Повідомлення LeeLoo » 31 жовтня 2010, 10:57

A moja Lizo4ka tak bagato govorutj-a ja no4o we ne mogy zrozymitu.Takog 4ekajy :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Говорять діти

Повідомлення Oksana » 01 листопада 2010, 14:53

в нас вже тих перлів ціла купа, але самий свіжий це...Бачили на картинці в книжечці мавпочку, яка їсть банани...Тепер банан в нас - це "мавпа ням-ням". Тепер через раз, раз просимо: "мама дай мені бабан", а раз "мама дай мені ще мавпа ням-ням" :lol:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Дитячі смішинки.))))))))

Повідомлення Перлинка » 07 листопада 2010, 20:14

Йдемо сьогодні гуляти в парк,одягаю доці маєчку ,в самому низу по бокам на ній є маленькі декоративні рорізи чи розпорочки,доця каже
-Мама,майка подерта,я не буду її одягати
Я
-Та яка подерта,дивись тут шовчики обролені ,гарненько підшито,то так має бути.
Доця
-Мамо,ну ти шо хочеш ,щоб з мене всі люди сміялись,що я в подертій майці?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі смішинки.))))))))

Повідомлення Melisa » 07 листопада 2010, 22:19

Намагаюсь вложити дитину. Смокче цицю. Подивилась, що я на неї ше дивлюсь і починає співати:
"Тятьо-тятьо, дідьо-дідьо, мама-мама, нііня-ніііня!" Я кажу, шо нічка, пора спати. Лялі вже сплять. Захотіла вона подивитись, як сплять лялі. Виглянули у вікно. Ну, лягаєм знов. Дубль два. Смокче цицю. І мугикає собі під ніс ту ж пісеньку. Я не втримуюсь, починаю посміхатись. Вона дивиться на мене, випускає з рота цицю і по новой "тятьо-тятьо, дідьо-дідьо, баба-баба...." :lol:
От і як після цього заснеш?
На разі граємось. Коли заснем-невідомо. :morning:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячі смішинки.))))))))

Повідомлення Melisa » 07 листопада 2010, 23:53

ой, а ше.. згадала. Нині їздили до батьків. їдемо назад в таксі. Доця заснула на руках. приїхали під дім, я виходжу з машини і кажу водію "дякую", тут просинається Ніка, каже своє "Дя!", і далі засинає на плечі. :) Я спочатку подумала, шо вона вже остаточно проснулась і просто ше вирішила голову прихилити, а вона виявляєтсья продовжувала спати. виходить, проснулась лиш тому, щоб сказати водію "Дя". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячі смішинки.))))))))

Повідомлення Перлинка » 08 листопада 2010, 23:06

Якось збирались на прогулянку всім сімейством,я зробила макіяж,стою біля дзеркала і доця крутиться біля мене.Запитую її
-Доця,правд мама красуня?
Вона довгенько так подумала,покрутила мордочкою ,і відповідає
-Не плохо,не плохо ...(У нас татко москалик тому її іноді заносить на російську,просто передаю в оригіналі).

Поїхала влітку до бабусі в Тернопіль,і її там швиденько перевчили,з народження зверталась папа до тата.
А тепер у неї період ,коли вона була маленька,називається"коли я казала папа ,а не тато"
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron